Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 22/10/2018 07:09

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1399 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 94  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Відпустка
ПовідомленняДодано: 19/04/2009 21:55 
Доцент
Доцент

З нами з: 18/03/2009 20:14
Повідомлення: 82
Допоможіть розібратися!!! При розрахунку відпускних, період перебування працівника у відпустці за власний рахунок вираховується чи ні із кількості календарних днів у розрахунковому періоді???
:roll:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19/04/2009 22:15 
Професор
Професор

З нами з: 18/04/2009 18:35
Повідомлення: 237
Звідки: Чернівці
Ні в постанові № 100, ні в листі Мінпраці № 18-311-1 від 09.06.2004 про вирахування таких днів відпустки нема й слова.
Та й логіка підказує - якщо вираховувати, то штучно завищуємо суму відпусних.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19/04/2009 22:27 
Доцент
Доцент

З нами з: 18/03/2009 20:14
Повідомлення: 82
Дякую!!! але в тижневику "Дебет-Кредит" № 19 (9.5.2005) пишуть, що вираховуються, прочитавши smml2 , так як я не вираховувала дні за власний рахунок, може старе видання...


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19/04/2009 22:41 
Професор
Професор

З нами з: 13/03/2009 23:14
Повідомлення: 557
Звідки: м.Херсон
&Alla&, а може Ви читали про лікарняні. Вираховуються тільки 10 славнозвісних свят.

_________________
Знання - це шлях який приводить до бажаного результату.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19/04/2009 22:54 
Професор
Професор

З нами з: 18/04/2009 18:35
Повідомлення: 237
Звідки: Чернівці
Я помилився: в абз. 6 п. 2 Порядку № 100:
Час, протягом якого працівники згідно з чинним законодавством або з інших поважних причин не працювали і за ними не зберігався заробіток або зберігався частково, виключається з розрахункового періоду.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 19/04/2009 23:06 
Професор
Професор

З нами з: 18/04/2009 18:35
Повідомлення: 237
Звідки: Чернівці
Таке запитання: Що означає ця фраза з Порядку № 100:
"Одноразова винагорода за підсумками роботи за рік і за вислугу років включається до середнього заробітку шляхом додавання до заробітку кожного місяця розрахункового періоду 1/12 винагороди, нарахованої в поточному році за попередній календарний рік." ?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20/04/2009 09:18 
Критик головний
Аватар користувача

З нами з: 08/08/2005 09:41
Повідомлення: 63212
Изображения: 0
Звідки: Киев
Edward_Tur, это если выплачивалась неапример 13-я зарплата или премия по итогам за год - то ее нужно относительно распределить между 12 мес прошедшего года для расчета

_________________
Те, кто соблюдает нейтралитет, сталкиваются с ненавистью побежденных и презрением победителей (с)
Зображення
Допомога нашим бійцям
Приват 4731185602392919
https://www.facebook.com/ZlayaPrincesa


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20/04/2009 17:54 
Професор
Професор

З нами з: 18/04/2009 18:35
Повідомлення: 237
Звідки: Чернівці
Можна на прикладах: 13-та з/п за 2007 рік в сумі 1200 грн. виплачувалася в березні 2008 року. Яку частину премії включати в розрахунок відпускних, ящо відпустка починається
а) з квітня 2008р.
а) з серпня 2008р.
а) з лютого 2009р.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20/04/2009 18:25 
Критик головний
Аватар користувача

З нами з: 08/08/2005 09:41
Повідомлення: 63212
Изображения: 0
Звідки: Киев
ну каждый месяц 1\12 от 1200 - тоисть по 100грн накиньте

_________________
Те, кто соблюдает нейтралитет, сталкиваются с ненавистью побежденных и презрением победителей (с)
Зображення
Допомога нашим бійцям
Приват 4731185602392919
https://www.facebook.com/ZlayaPrincesa


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 21/04/2009 13:01 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 06/11/2008 12:16
Повідомлення: 6415
Звідки: Одесса
Edward_Tur, http://www.vobu.com.ua/forum/viewtopic. ... ht=#537579

_________________
...Лечить - так лечить, любить - так любить, гулять - так гулять, стрелять - так стрелять......


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26/05/2009 12:58 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 01/05/2009 08:52
Повідомлення: 4885
Звідки: Днепр
Коллеги, подскажите еще такой вопрос. Как отражаете переходящие отпускные и з\п за этим месяцы в отчетах в фондах? Например.
Отпуск март 300 грн
Отпуск апрель 400 грн
ЗП за апрель 700
Начисляю и выплачиваю в марте.
Но в общем доходе за апрель учитываю для удержания взносов и ндфл ту часть апрельских отпускных, что была в марте.

Короче, в отчете за апрель в ФССТВП у меня не совпадет ФОТ за апрель, с фактически удержаными взносами. Т.е. на цифрах:
доход апрель 400+700=1100
удержан ФСС 1100*1%-400*,5%=9 грн
Если в отчете покажу ФОТ 1100 грн, то взносы должны быть 11 грн, а не 9. Или может быть можно показать взносов 11грн, а потом, например строкой 3.1 в отчете поставить -2 грн. чтобы итоговая сумма взносов была 9?

_________________
Я заглянула в карие глаза,
В них вечность мне покажется минутой,
Я заглянула в карие глаза,
Как будто в сердце,
В душу МАЛАМУТА...


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26/05/2009 13:42 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 06/11/2008 12:16
Повідомлення: 6415
Звідки: Одесса
Гелла написав:
Но в общем доходе за апрель учитываю для удержания взносов и ндфл ту часть апрельских отпускных, что была в марте.

все верно
Цитата:
Короче, в отчете за апрель в ФССТВП у меня не совпадет ФОТ за апрель, с фактически удержаными взносами.

Гелла, показывайте фактичекий ФОТ (базу для начисления), т.е. март+апрель в отчётности за март/1 квартал, в пенсионном в справочной строке будет видно, что это выплаты будущих периодов, а в остальных - всё в кучу...
А в отчетах за апрель/2 квартал будет отражена только з/п апреля.

_________________
...Лечить - так лечить, любить - так любить, гулять - так гулять, стрелять - так стрелять......


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26/05/2009 14:09 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 01/05/2009 08:52
Повідомлення: 4885
Звідки: Днепр
LenaDi, Согласна. А взносы в таком случае в какой сумме отражать? Ведь, если отразить з\п за апрель 700 грн, то взносы будут 7 грн. И получается, что с совокупного дохода будет удержано 400*,5%+700*1% = 9 грн, а ведь должно быть 11. Или я что-то не понимаю? ](*,) ](*,) ](*,)

_________________
Я заглянула в карие глаза,
В них вечность мне покажется минутой,
Я заглянула в карие глаза,
Как будто в сердце,
В душу МАЛАМУТА...


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26/05/2009 14:53 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 06/11/2008 12:16
Повідомлення: 6415
Звідки: Одесса
Так взносы с отпускных за апрель были отражены в отчёте за 1 квартал, вместе с ФОТ (з/п январь+з/п февраль+з/п март+отпуск март+отпуск апрель), а в отчёте за 2 квартал отразится з/п апрель. То есть 9 грн, а 2 грн вошли в отчёт за 1 квартал. Правильно? :)

_________________
...Лечить - так лечить, любить - так любить, гулять - так гулять, стрелять - так стрелять......


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26/05/2009 15:02 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 01/05/2009 08:52
Повідомлення: 4885
Звідки: Днепр
LenaDi, Ах, ну да! ](*,) ](*,) ](*,) В отпуск пора, а то другим насчитываю, а себе... :(
Спасибо, LenaDi, !

_________________
Я заглянула в карие глаза,
В них вечность мне покажется минутой,
Я заглянула в карие глаза,
Как будто в сердце,
В душу МАЛАМУТА...


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1399 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 94  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB