Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"
http://vobu.ua/forum/

Відпустка
http://vobu.ua/forum/viewtopic.php?f=1&t=36860
Сторінка 1 з 94

Автор:  &Alla& [ 19/04/2009 21:55 ]
Тема повідомлення:  Відпустка

Допоможіть розібратися!!! При розрахунку відпускних, період перебування працівника у відпустці за власний рахунок вираховується чи ні із кількості календарних днів у розрахунковому періоді???
:roll:

Автор:  Edward_Tur [ 19/04/2009 22:15 ]
Тема повідомлення: 

Ні в постанові № 100, ні в листі Мінпраці № 18-311-1 від 09.06.2004 про вирахування таких днів відпустки нема й слова.
Та й логіка підказує - якщо вираховувати, то штучно завищуємо суму відпусних.

Автор:  &Alla& [ 19/04/2009 22:27 ]
Тема повідомлення: 

Дякую!!! але в тижневику "Дебет-Кредит" № 19 (9.5.2005) пишуть, що вираховуються, прочитавши smml2 , так як я не вираховувала дні за власний рахунок, може старе видання...

Автор:  IOA77 [ 19/04/2009 22:41 ]
Тема повідомлення: 

&Alla&, а може Ви читали про лікарняні. Вираховуються тільки 10 славнозвісних свят.

Автор:  Edward_Tur [ 19/04/2009 22:54 ]
Тема повідомлення: 

Я помилився: в абз. 6 п. 2 Порядку № 100:
Час, протягом якого працівники згідно з чинним законодавством або з інших поважних причин не працювали і за ними не зберігався заробіток або зберігався частково, виключається з розрахункового періоду.

Автор:  Edward_Tur [ 19/04/2009 23:06 ]
Тема повідомлення: 

Таке запитання: Що означає ця фраза з Порядку № 100:
"Одноразова винагорода за підсумками роботи за рік і за вислугу років включається до середнього заробітку шляхом додавання до заробітку кожного місяця розрахункового періоду 1/12 винагороди, нарахованої в поточному році за попередній календарний рік." ?

Автор:  Klinika [ 20/04/2009 09:18 ]
Тема повідомлення: 

Edward_Tur, это если выплачивалась неапример 13-я зарплата или премия по итогам за год - то ее нужно относительно распределить между 12 мес прошедшего года для расчета

Автор:  Edward_Tur [ 20/04/2009 17:54 ]
Тема повідомлення: 

Можна на прикладах: 13-та з/п за 2007 рік в сумі 1200 грн. виплачувалася в березні 2008 року. Яку частину премії включати в розрахунок відпускних, ящо відпустка починається
а) з квітня 2008р.
а) з серпня 2008р.
а) з лютого 2009р.

Автор:  Klinika [ 20/04/2009 18:25 ]
Тема повідомлення: 

ну каждый месяц 1\12 от 1200 - тоисть по 100грн накиньте

Автор:  LenaDi [ 21/04/2009 13:01 ]
Тема повідомлення: 

Edward_Tur, http://www.vobu.com.ua/forum/viewtopic. ... ht=#537579

Автор:  Гелла [ 26/05/2009 12:58 ]
Тема повідомлення: 

Коллеги, подскажите еще такой вопрос. Как отражаете переходящие отпускные и з\п за этим месяцы в отчетах в фондах? Например.
Отпуск март 300 грн
Отпуск апрель 400 грн
ЗП за апрель 700
Начисляю и выплачиваю в марте.
Но в общем доходе за апрель учитываю для удержания взносов и ндфл ту часть апрельских отпускных, что была в марте.

Короче, в отчете за апрель в ФССТВП у меня не совпадет ФОТ за апрель, с фактически удержаными взносами. Т.е. на цифрах:
доход апрель 400+700=1100
удержан ФСС 1100*1%-400*,5%=9 грн
Если в отчете покажу ФОТ 1100 грн, то взносы должны быть 11 грн, а не 9. Или может быть можно показать взносов 11грн, а потом, например строкой 3.1 в отчете поставить -2 грн. чтобы итоговая сумма взносов была 9?

Автор:  LenaDi [ 26/05/2009 13:42 ]
Тема повідомлення: 

Гелла написав:
Но в общем доходе за апрель учитываю для удержания взносов и ндфл ту часть апрельских отпускных, что была в марте.

все верно
Цитата:
Короче, в отчете за апрель в ФССТВП у меня не совпадет ФОТ за апрель, с фактически удержаными взносами.

Гелла, показывайте фактичекий ФОТ (базу для начисления), т.е. март+апрель в отчётности за март/1 квартал, в пенсионном в справочной строке будет видно, что это выплаты будущих периодов, а в остальных - всё в кучу...
А в отчетах за апрель/2 квартал будет отражена только з/п апреля.

Автор:  Гелла [ 26/05/2009 14:09 ]
Тема повідомлення: 

LenaDi, Согласна. А взносы в таком случае в какой сумме отражать? Ведь, если отразить з\п за апрель 700 грн, то взносы будут 7 грн. И получается, что с совокупного дохода будет удержано 400*,5%+700*1% = 9 грн, а ведь должно быть 11. Или я что-то не понимаю? ](*,) ](*,) ](*,)

Автор:  LenaDi [ 26/05/2009 14:53 ]
Тема повідомлення: 

Так взносы с отпускных за апрель были отражены в отчёте за 1 квартал, вместе с ФОТ (з/п январь+з/п февраль+з/п март+отпуск март+отпуск апрель), а в отчёте за 2 квартал отразится з/п апрель. То есть 9 грн, а 2 грн вошли в отчёт за 1 квартал. Правильно? :)

Автор:  Гелла [ 26/05/2009 15:02 ]
Тема повідомлення: 

LenaDi, Ах, ну да! ](*,) ](*,) ](*,) В отпуск пора, а то другим насчитываю, а себе... :(
Спасибо, LenaDi, !

Сторінка 1 з 94 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/