Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 19/12/2018 01:03

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 139 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Налоговая социальная льгота
ПовідомленняДодано: 15/07/2009 16:33 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 28/01/2008 23:25
Повідомлення: 229
Звідки: Харьков
Подскажите, нужно ли писать работнику заявление о применении социальной льготы НДФЛ, если применяется соц. льгота под кодом 1 "у розмірі, що дорівнює одній мінімальній зарплаті з урахуванням положень п.22" То есть если зарплата меньше 940грн. И должны ли какие документы прилагаться к этому заявлению. Я так понимаю, что документы прилагают в случаях других соц. льгот (мать-одиночка, вдова и пр.)
А если зарплата меньше 302,5, то НДФЛ вообще никакой не начисляется?

_________________
Бухгалтер-тоже человек


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 15/07/2009 16:35 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/03/2008 17:21
Повідомлення: 15995
Звідки: Сумы
Цитата:
нужно ли писать работнику заявление о применении социальной льготы НДФЛ, если применяется соц. льгота под кодом 1

:smls01:
Цитата:
Я так понимаю, что документы прилагают в случаях других соц. льгот (мать-одиночка, вдова и пр.)

:smls01:
Цитата:
А если зарплата меньше 302,5, то НДФЛ вообще никакой не начисляется?

:smls01:

_________________
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 15/07/2009 16:36 
Академік
Академік
Аватар користувача

З нами з: 06/06/2005 15:39
Повідомлення: 1437
Звідки: Луганск
заявление надо писать в любом случае,на общую соцльготу(в 2009-302,50)просто не надо прилагать никаких документов. Если з/п меньше 302,50 ,то НДФЛ нет.

_________________
Когда множатся приказы и законы, растет число воров и разбойников.
Лао-Цзы
Mari
Зображення


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 15/07/2009 19:12 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 28/01/2008 23:25
Повідомлення: 229
Звідки: Харьков
Спасибо большое

_________________
Бухгалтер-тоже человек


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 15/07/2009 20:08 
Користувач
Користувач
Аватар користувача

З нами з: 26/03/2009 16:09
Повідомлення: 17
Звідки: Київ
а заява в довільній формі, чи є зразок??? :smls07:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 15/07/2009 20:10 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 02/04/2009 16:19
Повідомлення: 2004
Звідки: Запорожье
есть зразок


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 15/07/2009 20:11 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 04/09/2008 18:28
Повідомлення: 9636
Затверджено
Наказом Державної податкової адміністрації України
від 30 вересня 2003 р. N 461

Працедавцю __________________________________________________________________________________
від __________________________________________________________________________________,

ідентифікаційний номер платника податків ,

працюючого (-ої) _____________________________________________________________________________
(указується посада)

ЗАЯВА
про застосування податкової соціальної пільги

1. Прошу застосовувати до нарахованого мені доходу у вигляді заробітної плати податкову соціальну пільгу в розмірі, визначеному в підпункті __________________________________________
(посилання на норму, відповідно до якої буде отримуватися пільга)
пункту 6.1 статті 6 Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (далі - Закон).

2. Для застосування податкової соціальної пільги надаю такі документи:
1) _________________________________________________________________________________;
2) _________________________________________________________________________________;
3) _________________________________________________________________________________;
4) _________________________________________________________________________________;
5) _________________________________________________________________________________.
(назва документа та його реквізити)

Наведена інформація є достовірною.

6) Мені відомо, що згідно з підпунктом 6.3.1 пункту 6.1 статті 6 Закону податкова соціальна пільга застосовується виключно за одним місцем нарахування (виплати) місячного доходу у вигляді заробітної плати.


''____''_________________ ________ року
дата _______________________
підпис

_________________
Она любит больных и бездомных собак и не хочет терпеть людей...

Вы вправе иметь свое мнение.Или не иметь его вовсе.
Я имею право на свое

________________________
Зображення


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16/07/2009 12:24 
Користувач
Користувач
Аватар користувача

З нами з: 26/03/2009 16:09
Повідомлення: 17
Звідки: Київ
Дякую :flora


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17/07/2009 16:44 
Користувач
Користувач

З нами з: 13/07/2009 08:50
Повідомлення: 6
Какая соцльгота будет у работника имеющего троих детей? Подскажите!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17/07/2009 18:29 
Академік
Академік
Аватар користувача

З нами з: 21/10/2008 12:45
Повідомлення: 1776
150 % на кожну дитину....див. закон


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17/07/2009 18:40 
Цитата:
150 % на кожну дитину....

якщо діти ДО 18 років...


Догори
  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20/07/2009 09:10 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/11/2006 10:22
Повідомлення: 7395
Изображения: 0
Звідки: Кривой Рог
Цитата:
Какая соцльгота будет у работника имеющего троих детей? Подскажите!

доход не может превышать 940*3=2820 грн
льгота - 3*453,75+302,5 (на маму/папу)=1663,75

_________________
Хочешь быть веселым - улыбайся всегда и улыбка прирастет к твоей душе (Древний Китай)


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 20/07/2009 09:14 
Користувач
Користувач

З нами з: 13/07/2009 08:50
Повідомлення: 6
Спасибо! :lol:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 24/07/2009 13:36 
Доцент
Доцент
Аватар користувача

З нами з: 24/07/2009 13:28
Повідомлення: 51
Доброго часу доби всім!!!
Підскажіть, будь-ласка:
за міс. одинокій матері (пільга 453,75 грн.) нараховано 465 грн. Утримання до ПФ 9,30, ФСС ТВП 2,33, ФСС ВБ 2,79. Для розрахунку ПДФО 465-9,30-2,33-2,79=450,58 - сума вже менша, аніж ПСП (453,75). Як бути в цьому випадку? ПДФО взагалі не нараховувати в цьому місяці? :oops:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 24/07/2009 13:46 
Академік
Академік
Аватар користувача

З нами з: 06/06/2005 15:39
Повідомлення: 1437
Звідки: Луганск
ага

_________________
Когда множатся приказы и законы, растет число воров и разбойников.
Лао-Цзы
Mari
Зображення


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 139 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB