Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 13/12/2019 15:28

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 141 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 10/08/2009 11:09 
Знавець
Знавець

З нами з: 18/07/2008 08:25
Повідомлення: 28
Підскажіть, будь-ласка, чи надається соціальна пільга державним службовцям. Мене бентежить п 6.3.3 а саме підпункт д Закону України "про податок з доходів фізичних осіб"


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 10/08/2009 11:36 
Теург
Теург

З нами з: 21/07/2008 12:49
Повідомлення: 17242
6.3.3. Податкова соціальна пільга не може бути застосована до інших доходів платника податку, якщо він отримує протягом звітного податкового місяця одночасно такі доходи, як:
...
д) заробітна плата осіб, які відповідно до закону є державними службовцями;

Не понимаю откуда возник вопрос, если прописано довольно ясно?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 10/08/2009 11:51 
Знавець
Знавець

З нами з: 18/07/2008 08:25
Повідомлення: 28
Ясно що? мене бентежить те, що "до інших доходів", тобто до основної заробітної плати пільга може застосуватись? Хоча, разом з тим, які такі інші доходи у держслужбовців?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 10/08/2009 12:04 
Теург
Теург

З нами з: 21/07/2008 12:49
Повідомлення: 17242
lusa8, дело в том, что НСЛ и так может применятся лишь по одному месту работы. А это значит, что льгота не может применяться не только к доходам перечисленным в п. 6.3.3 но и к тем, на которые льготу можно было бы применить.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 10/08/2009 13:47 
Знавець
Знавець

З нами з: 18/07/2008 08:25
Повідомлення: 28
Відповідно і пільга по п 6.1.1. теж держслужбовцям не надається?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 10/08/2009 14:45 
Теург
Теург

З нами з: 21/07/2008 12:49
Повідомлення: 17242
lusa8, получается, что да.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 10/08/2009 15:18 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 12/06/2009 14:51
Повідомлення: 3948
Звідки: Харьков
lusa8 написав:
Відповідно і пільга по п 6.1.1. теж держслужбовцям не надається?


З А К О Н У К Р А Ї Н И "Про податок з доходів фізичних осіб"

6.3.3. Податкова соціальна пільга не може бути застосована до
інших доходів платника податку, якщо він отримує протягом звітного
податкового місяця одночасно такі доходи, як:
...
д) заробітна плата осіб, які відповідно до закону є
державними службовцями;

последний абзац этого же пункта:

Цитата:
Податкова соціальна пільга починає застосовуватися до доходів, визначених у підпунктах "а" - "д" цього підпункту при їх нарахуванні (виплаті), та закінчує застосовуватися при завершенні нарахування таких доходів, без подання відповідних заяв, визначених підпунктом 6.3.2 цього пункту.


Т.е. налоговая льгота гос. служащим предоставляется автоматически, без заявления на льготу, а поэтому на другие доходы она тоже автоматически не предоставляется ни при каких условиях.

_________________
З повагою.
А. Орлов


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 10/08/2009 16:21 
Знавець
Знавець

З нами з: 18/07/2008 08:25
Повідомлення: 28
Тільки що повернулась з податкової, ходила консультуватись по даному питанню. Перша відповідь була: звичайно надається!!!! Я спитала про пункт 6.3.3. консультант з подивом його прочитала (мабуть вперше) і друга відповідь: тут чітко написано що не надається!!!! :D :D :D Тому не дивуйтесь що задаю такі питання, крім форумчан більше питати нікого :(


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 10/08/2009 16:23 
Теург
Теург

З нами з: 21/07/2008 12:49
Повідомлення: 17242
Цитата:
консультант з подивом його прочитала

мы тут тоже не всегда до конца дочитываем :smls03:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 10/08/2009 23:50 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 30/07/2009 13:49
Повідомлення: 4476
Изображения: 2
Звідки: ◘◘◘• Донецк •◘◘◘ ­•ドネツク•
Цитата:
.е. налоговая льгота гос. служащим предоставляется автоматически, без заявления на льготу, а поэтому на другие доходы она тоже автоматически не предоставляется ни при каких условиях.

НСЛ, предоставляется без заявления на ёё, только гос. служащим? И вообще, что то запутали абсолютно - предоставляется ли она гос. служащим или нет.

_________________
• Do Or Die ©® •
________________________________________________
Зображення


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 11/08/2009 13:46 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 12/06/2009 14:51
Повідомлення: 3948
Звідки: Харьков
AnaKuM написав:
НСЛ, предоставляется без заявления на ёё, только гос. служащим? И вообще, что то запутали абсолютно - предоставляется ли она гос. служащим или нет.



А самостоятельно и внимательно прочитать весьпункт 6.3.3? :)

_________________
З повагою.
А. Орлов


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 14/09/2009 11:26 
Теург
Теург

З нами з: 26/04/2006 14:48
Повідомлення: 3222
Звідки: Столица
У работника 5 детей до 18 лет. как правильно применять социальную льготу?
Подскажите, правильно ли я считаю:

453,75*5=2268,75

Зарплата 630 грн. Т.е. НДФЛ насчитываться не будет?

И второй вопрос, в отчете какой код льготы? 01?

_________________
Всем удачи!!!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 14/09/2009 13:03 
Теург
Теург

З нами з: 26/04/2006 14:48
Повідомлення: 3222
Звідки: Столица
что никто не знает? :(

_________________
Всем удачи!!!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 14/09/2009 13:29 
Теург
Теург

З нами з: 21/07/2008 12:49
Повідомлення: 17242
6.1.2. у розмірі, що дорівнює 150 відсоткам суми пільги, визначеної за правилами підпункту 6.1.1 цього пункту, - для платника податку, який:
...
в) має троє чи більше дітей віком до 18 років - у розрахунку на кожну таку дитину;
Цитата:
Зарплата 630 грн. Т.е. НДФЛ насчитываться не будет?

Не будет. (Не жалко работника?)
Цитата:
в отчете какой код льготы? 01?

02


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 14/09/2009 13:53 
Теург
Теург

З нами з: 26/04/2006 14:48
Повідомлення: 3222
Звідки: Столица
мне жалко. но я не работодатель :)
большое спасибо за ответ!

_________________
Всем удачи!!!


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 141 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB