Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 23/10/2018 05:43

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 7 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 23/07/2009 18:19 
Користувач
Користувач

З нами з: 13/07/2009 16:12
Повідомлення: 5
Допоможіть розібратися. Як правильно встановити ліміт каси новоствореного підприємства у перші три місяці його роботи. У порядку ведення касових операцій написано: Підприємства, що розпочинають свою діяльність, на перші три місяці їх роботи ліміт каси встановлюють відповідно до прогнозних розрахунків. Установлений з урахуванням прогнозних розрахунків ліміт каси переглядається за фактичними показниками діяльності відповідно до вимог цього Положення.
Як правильно зрозуміти "прогнозних розрахунків". Це означає, що ліміт каси у цей період може бути будь-який?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 23/07/2009 19:09 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 27/03/2009 12:49
Повідомлення: 726
Цитата:
Це означає, що ліміт каси у цей період може бути будь-який?


в принципе да, смотря что спрогнозируете, но обязательно сделать расчет

Цитата:
Як правильно зрозуміти "прогнозних розрахунків".

понимать буквально, планируете, что у Вас будут ежедневные поступления в кассу по 500 000грн, ч/з 3 месяца - ну не получилось :roll:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 24/07/2009 00:11 
Відповідно до п.5.4. гл.5. Постанови НБУ від 15.12.2004р. № 637 «Про затвердження положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні»
Цитата:
Підприємства, у яких відповідний середньоденний показник, обчислений на підставі касових оборотів (додаток 8), дорівнює нулю або не більше десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, можуть встановлювати ліміт каси в розмірі, що перевищує обчислений середньоденний показник, але не більше десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
( Пункт 5.4 глави 5 доповнено абзацом згідно з Постановою Національного банку N 277 від 10.08.2005; із змінами, внесеними згідно з Постановою Національного банку N 252 від 29.04.2009 )

тобто, 170 грн.

http://zakon.nau.ua/doc/?uid=1092.45.0&nobreak=1#st5


Догори
  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25/07/2009 17:23 
Користувач
Користувач

З нами з: 13/07/2009 16:12
Повідомлення: 5
Тоді ще один нюанс. 3 місяці рахувати з дня реєстрації касового апарату чи з моменту початку надходження коштів? Просто получається так, що касовий апарат зареєстрований і лише через 2 міс почали надходити кошти. Не хотілося б установлювати ліміт на рівні 170 грн. і щодня здавати виручку у банк.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25/07/2009 18:30 
Критик головний
Аватар користувача

З нами з: 08/08/2005 09:41
Повідомлення: 63212
Изображения: 0
Звідки: Киев
я думаю со дня работы с наличкой - 3 мес же и существует для того, чтоб потмо пересмотреть показатели, и рассчитать новые, на основании реальных

_________________
Те, кто соблюдает нейтралитет, сталкиваются с ненавистью побежденных и презрением победителей (с)
Зображення
Допомога нашим бійцям
Приват 4731185602392919
https://www.facebook.com/ZlayaPrincesa


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 25/07/2009 18:45 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 16/07/2007 18:53
Повідомлення: 15055
Звідки: оттуда
Цитата:
і щодня здавати виручку у банк.

а на кой? Вечером выдали в подотчет, на следующий день приняли возврат, опять выдали...
какая Вам разница: расходный оформить проще чем мотаться в банк :D
И потом - в банк внеси, а....он накрылся :smls01:

_________________
Смотрящий Зображення


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 05/12/2017 12:29 
Користувач
Користувач
Аватар користувача

З нами з: 08/09/2010 20:32
Повідомлення: 13
згідно листа від 14.02.2007р. N11-213/599-1576 ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ "підприємства мають вести відлік перших трьох місяців своєї роботи з дня проведення ними першого розрахунку готівкою. " мені не зрозуміло якщо перший розрахунок готівкою відбувся 19.05.2017 то для розрахунку ліміту брати ПОВНІ місяці чи виключно до 19.08.2017?
Також не зрозуміло яка відповідальність за не додержання цієї норми і що буде у разі якщо " у двотижневий строк після закінчення перших трьох місяців" ліміт не переглядають? Не сказано же що в цьому випадку він вважається нульовим, а отже і штраф тут за не встановлення ліміту не може бути, ліміт встановлено. але не переглянуто.


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 7 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB