Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"


Отпускные

Питання бухобліку і звітності в т.ч. статистичної

Re: Отпускные

Повідомлення Ae-lita » 16/09/2016 10:41

flow,
1-найманий, 2- інвалід, 25 - держслужбовець... з кодом типу нарахувань 13 , місяць, рік - і показуєте суму недоплати до мінімальної.
Аватар користувача
Ae-lita
Знавець
Знавець
 
Повідомлення: 32
З нами з: 12/08/2014 10:03
Звідки: Чернігів

Re: Отпускные

Повідомлення Гадючка » 25/10/2016 13:56

Працівниця використала за 2014-2015 рік 14 днів щорічної відпустки і 10 додаткової як одинока мати. Чи маємо право надати компенсацію за невикористану відпуску за 10 календарних днів?
Стаття 24. Грошова компенсація за невикористані щорічні
відпустки

За бажанням працівника частина щорічної відпустки замінюється
грошовою компенсацією. При цьому тривалість наданої працівникові
щорічної та додаткових відпусток не повинна бути менше ніж 24
календарних дні.
Хотела Вас послать - но вижу, что Вы уже оттуда
Аватар користувача
Гадючка
Професор
Професор
 
Повідомлення: 956
З нами з: 21/12/2010 13:47
Звідки: Кіровоград

Re: Отпускные

Повідомлення Антон Янко » 25/10/2016 17:31

Гадючка, я считаю, что да.
Аватар користувача
Антон Янко
Теург
Теург
 
Повідомлення: 2706
З нами з: 15/03/2010 21:36
Звідки: Полтава

Re: Отпускные

Повідомлення Гадючка » 26/10/2016 16:21

Гадючка написав:Чи маємо право надати компенсацію за невикористану відпуску за 10 календарних днів?

Знайшла: науково-практичний коментар до ст.83 КЗпП - можливо!
Хотела Вас послать - но вижу, что Вы уже оттуда
Аватар користувача
Гадючка
Професор
Професор
 
Повідомлення: 956
З нами з: 21/12/2010 13:47
Звідки: Кіровоград

Re: Отпускные

Повідомлення Найли » 06/12/2016 15:10

Увольняем человека. Как ему правильно насчитать отпуск. Получается, что принят был 08.11.2016 ставка 1650 грн., а увольняем сегодня, ставка в декабре 1700 грн. Я ему насчитываю отпуск по ставке в 1650 грн?
1650/30*2=110,00 грн компенсация отпуска. 2 дня отпуска.
Что может быть более увлекательного, чем видеть, как в вас целятся и не попадают?!
Аватар користувача
Найли
Професор
Професор
 
Повідомлення: 418
З нами з: 22/04/2010 16:40
Звідки: Харьков

Re: Отпускные

Повідомлення dashab » 06/12/2016 16:09

Працівникам, які пропрацювали на підприємстві, в установі, організації менше двох календарних місяців, середня заробітна плата обчислюється виходячи з виплат за фактично відпрацьований час.
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть
Аватар користувача
dashab
Теург
Теург
 
Повідомлення: 15813
З нами з: 27/03/2008 17:21
Звідки: Сумы

Re: Отпускные

Повідомлення Найли » 06/12/2016 17:48

Поскольку работник не отработал ни одного полного месяца (с первого по первое число) перед увольнением, расчетного периода, на основании заработка которого необходимо производить исчисление средней зарплаты, в данном случае фактически нет. Поэтому компенсацию исчисляют исходя из должностного (месячного) оклада (тарифной ставки), установленного на момент ее начисления (абз. 3 п. 4 Порядка № 100). Такой же подход был озвучен Минтруда в письме от 22.12.2005 г. № 717/018/84-05.
А я вот такое нашла
Что может быть более увлекательного, чем видеть, как в вас целятся и не попадают?!
Аватар користувача
Найли
Професор
Професор
 
Повідомлення: 418
З нами з: 22/04/2010 16:40
Звідки: Харьков

Re: Отпускные

Повідомлення dashab » 06/12/2016 18:03

[-X
У всіх інших випадках збереження середньої заробітної плати
середньомісячна заробітна плата обчислюється виходячи з виплат за
останні 2 календарні місяці роботи, що передують події, з якою
пов'язана відповідна виплата. Працівникам, які пропрацювали на
підприємстві, в установі, організації менше двох календарних
місяців, середня заробітна плата обчислюється виходячи з виплат за
фактично відпрацьований час. ( Абзац третій пункту 2 із змінами,
внесеними згідно з Постановою КМ N 1266 ( 1266-2001-п ) від
26.09.2001 )

Якщо протягом останніх двох календарних місяців працівник не
працював, середня заробітна плата обчислюється виходячи з виплат
за попередні два місяці роботи. Якщо і протягом цих місяців
працівник не відпрацював жодного робочого дня, середня заробітна
плата обчислюється відповідно до останнього абзацу пункту 4 цього
Порядку. ( Абзац четвертий пункту 2 із змінами, внесеними згідно з
Постановою КМ N 1398 ( 1398-99-п ) від 30.07.99 )
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть
Аватар користувача
dashab
Теург
Теург
 
Повідомлення: 15813
З нами з: 27/03/2008 17:21
Звідки: Сумы

Re: Отпускные

Повідомлення Гадючка » 07/12/2016 17:45

dashab написав:У всіх інших випадках збереження середньої заробітної плати
середньомісячна заробітна плата обчислюється виходячи з виплат за
останні 2 календарні місяці роботи, що передують події, з якою
пов'язана відповідна виплата. Працівникам, які пропрацювали на
підприємстві, в установі, організації менше двох календарних
місяців, середня заробітна плата обчислюється виходячи з виплат за
фактично відпрацьований час. ( Абзац третій пункту 2 із змінами,
внесеними згідно з Постановою КМ N 1266 ( 1266-2001-п ) від
26.09.2001 )

Якщо протягом останніх двох календарних місяців працівник не
працював, середня заробітна плата обчислюється виходячи з виплат
за попередні два місяці роботи. Якщо і протягом цих місяців
працівник не відпрацював жодного робочого дня, середня заробітна
плата обчислюється відповідно до останнього абзацу пункту 4 цього
Порядку. ( Абзац четвертий пункту 2 із змінами, внесеними згідно з
Постановою КМ N 1398 ( 1398-99-п ) від 30.07.99 )


[-X [-X [-X [-X

Це не стосується нарахування відпускних! Для відпускних беруться тільки повні місяці! І дійсно так, як сказала Найли: із посадового окладу на момент звільнення.
Хотела Вас послать - но вижу, что Вы уже оттуда
Аватар користувача
Гадючка
Професор
Професор
 
Повідомлення: 956
З нами з: 21/12/2010 13:47
Звідки: Кіровоград

Re: Отпускные

Повідомлення anila » 30/07/2018 11:27

Підскажіть будь ласка, як нарахувати і виплатити відпускні в 1С 8.2 ред.1.2 Якщо , наприклад відпускні за серпень нарахувались в липні і виплачені в 30.07. Робити окремою "відомістю нарахування зар.плати" і окремою відомістю? Тоді не формуються проводки по виплаті взносів через "формування платіжних документів і взносіів", мабуть тому що наперед...???
anila
Доцент
Доцент
 
Повідомлення: 86
З нами з: 30/03/2009 21:20

Re: Отпускные

Повідомлення Alizet » 02/08/2018 17:11

Відпустка перехідна чи тільки у серпні?
Ты можешь всё если рядом есть человек, который в тебя верит;-)
Аватар користувача
Alizet
Теург
Теург
 
Повідомлення: 13297
З нами з: 21/11/2005 13:32
Звідки: г.Киев

Re: Отпускные

Повідомлення kimberli » 09/08/2018 16:13

Alizet написав:Відпустка перехідна чи тільки у серпні?

судя по тому что выплачена 30.07 то явно с первых чисел августа.
поэтому начисление я бы провела в августе период тоже август(это для 8.2) :smls09:
Зображення
Аватар користувача
kimberli
Теург
Теург
 
Повідомлення: 9769
З нами з: 27/07/2009 08:43

Поперед.

Повернутись до Форум з бухоблiку

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]

cron