Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 28/01/2020 04:19

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 84 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 17/06/2011 09:28 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 16/07/2007 18:53
Повідомлення: 15027
Звідки: оттуда
Ревел написав:
4.1. Договір набирає чинності з моменту укладення й діє до повного виконання своїх зобов’язань Сторонами.

[-X Договор является заключенным с момента передачи денег (ч.1 ст.1046 ГКУ)

_________________
Смотрящий Зображення



За це повідомлення автора 555 подякував: Ревел(17/06/2011 11:45)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17/06/2011 11:51 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 11/03/2008 13:21
Повідомлення: 2480
Звідки: Київ
555, так можно?
Цей Договір є укладеним з моменту передання першої частини грошей і діє до повного виконання своїх зобов’язань Сторонами.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17/06/2011 11:56 
Теург
Теург

З нами з: 21/07/2008 12:49
Повідомлення: 17242
Ревел, см. п.9.1 download/file.php?id=320



За це повідомлення автора Senya подякував: Ревел(17/06/2011 12:01)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17/06/2011 12:06 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 11/03/2008 13:21
Повідомлення: 2480
Звідки: Київ
Senya, спасибо, что покопались и нашли то, что мне надо. :flower :flower :flower


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17/06/2011 12:28 
Теург
Теург

З нами з: 21/07/2008 12:49
Повідомлення: 17242
Ничего я не копался. Этот договор давно на форуме, я только пункт о дате вступления в силу подправил с учетом ст.1046 :smls03:


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17/06/2011 13:13 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 11/03/2008 13:21
Повідомлення: 2480
Звідки: Київ
Ага, значит, в день получения очередной части займа Позичальник пишет заявление на конкретную сумму со ссылкой на этот Договор, дир пишет на заяве "Задовільнити", и ее я прикрепляю к ВКО.

Видати Пов.фін.доп. з каси, реквізити ВКО:
- Підстава: .......... Надання пов.фін.допомоги
- Додаток: .......... Заява ?
или все же Договір безпроцентної позики № 4 (29.12.2010) ?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17/06/2011 13:21 
Теург
Теург

З нами з: 21/07/2008 12:49
Повідомлення: 17242
Ревел написав:
и ее я прикрепляю к ВКО
Не обязательно.

Заява останется приложением к договору. А РКО пишем так:
Ревел написав:
Видати Пов.фін.доп. з каси, реквізити ВКО:
- Підстава: .......... Надання пов.фін.допомоги, згідно Договір безпроцентної позики № 4 (29.12.2010)
- Додаток: ..........



За це повідомлення автора Senya подякував: Ревел(17/06/2011 13:29)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17/06/2011 13:24 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 11/03/2008 13:21
Повідомлення: 2480
Звідки: Київ
Скорее всего, правильнее будет так:

- Підстава: .......... Надання поворотної фінансової допомоги згідно Договору № 4 (29.12.2010)
- Додаток: ..........

Ну, согласна, Заяву к Договору, а к заяве бух. довідку.


Востаннє редагувалось Ревел в 17/06/2011 13:33, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17/06/2011 13:31 
Теург
Теург

З нами з: 21/07/2008 12:49
Повідомлення: 17242
Ревел, дело Ваше, но я реквизит "Додаток " в РКО использую только тогда, когда деньги помимо кассового ордера выплачиваются еще на основании какого-то документа (например платежная ведомость - кассиру выдали деньги, он их выплатил по ведомости, а ведомость подложил к расходнику) или когда имеется документ подтверждающий принятие денег получателем (например кассиру выдали деньги, он их отнес в банк, а банковскую квитанцию подложит к расходнику, как подтверждение сдачи денег именно в банк). А с заявлением фигня получается - никто по нему ничего не получает.



За це повідомлення автора Senya подякував: Ревел(17/06/2011 13:35)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17/06/2011 13:34 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 11/03/2008 13:21
Повідомлення: 2480
Звідки: Київ
Senya написав:
Ревел, дело Ваше, но я реквизит "Додаток " в РКО использую только тогда, когда деньги помимо кассового ордера выплачиваются еще на основании какого-то документа (например платежная ведомость - кассиру выдали деньги, он их выплатил по ведомости, а ведомость подложил к расходнику) или когда имеется документ подтверждающий принятие денег получателем (например кассиру выдали деньги, он их отнес в банк, а банковскую квитанцию подложит к расходнику, как подтверждение сдачи денег именно в банк). А с заявлением фигня получается - никто по нему ничего не получает.

Сеня, та тот ответ я писала/редактировала раньше, чем Ваш увидела, просто отвлеклась.


Востаннє редагувалось Ревел в 17/06/2011 13:48, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17/06/2011 13:39 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 11/03/2008 13:21
Повідомлення: 2480
Звідки: Київ
Фух, ну вроде как со всеми нюансами этой мороки определилась.
Щас распечатаю Договор, к ним кучу заявлений и бух.Справок (ох, уже за 20 тыс. перевалило :shock: , так что и сумму сразу же увеличу до 25 тыс.)


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17/06/2011 13:55 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 11/03/2008 13:21
Повідомлення: 2480
Звідки: Київ
Это уже несущественно, но меня всегда интересовал вопрос, обязательно ли писать ту фразу "що діє на підставі Статуту"?
Ведь оснований то для дира куда больше, чем устав - куча всяких нормативок, в зависимости от вида Договора и от текущего законодательства.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17/06/2011 14:26 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 11/03/2008 13:21
Повідомлення: 2480
Звідки: Київ
Нова редакція (может, кому пригодится).
ДОГОВІР №4
про надання поворотної фінансової допомоги
(безпроцентної позики)

м. Київ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .“29” грудня 2010 року

ПП «ААА», надалі назване «Підприємство» в особі директора ПІБ, що діє на підставі Статуту, з однієї сторони, та той самий ПІБ, надалі названий «Працівник», з іншої сторони (разом – «Сторони»), уклали цей Договір про наступне :
1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
1.1. Поворотна фінансова допомога - сума коштів, що надійшла платнику податків у користування за договором, який не передбачає нарахування процентів або надання інших видів компенсацій у вигляді плати за користування такими коштами, та є обов'язковою до повернення (Згідно п. 14.1.257 ст. 4 Податкового Кодексу України від 2 грудня 2010 р. № 2755-VI).
1.2. Підприємство надає Працівнику поворотну фінансову допомогу в розмірі, встановленому п. 2.1 цього договору, а Працівник зобов’язується повернути надані грошові кошти в повному обсязі і в порядку та на умовах, передбачених цим Договором.
1.3. Поворотна фінансова допомога (далі – «Допомога») за цим договором є поворотною та безпроцентною. Проценти не нараховуються та не сплачуються.

2. УМОВИ НАДАННЯ ДОПОМОГИ ТА ЇЇ СУМА
2.1. Допомога надається в національній валюті України частинами, розміри яких визначаються заявою Працівника. Загальна сума Допомоги складає суму частин, одержаних Працівником за цим договором, і поточна загальна сума допомоги (за вирахуванням суми повернених частин) не повинна перевищувати 25 000 грн. (Двадцять п'ять тисяч гривень).
2.2. Позика надається у безготівковому порядку перерахуванням грошових коштів на банківський рахунок Працівника та/або готівкою з каси Підприємства.
2.3. Позика вважається наданою з моменту одержання грошових коштів банком Працівника, що підтверджується випискою банку та/або видатковим касовим ордером.

3. ПОРЯДОК ПОВЕРНЕННЯ ДОПОМОГИ
3.1. Працівник зобов’язаний повернути суму Допомоги (або неповернену її частину) не пізніше терміну, встановленого в п. 3.4. цього Договору.
3.2. Працівник має право погашати Допомогу достроково.
3.3. Сума Допомоги підлягає поверненню внесенням її у касу Підприємства, що має підтверджуватись прибутковим касовим ордером та/або зарахуванням на поточний рахунок Підприємства, що має підтверджуватись випискою з банку Підприємства.
3.4. Остаточною датою повернення Допомоги є 29 грудня 2013 року.
3.5. Термін повернення Допомоги, встановлений у п. 3.4. Договору, може бути продовжений за погодженням сторін, що оформляється додатковою угодою до Договору.

4. СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ ТА ІНШІ ПОЛОЖЕННЯ
4.1. Цей Договір вважається укладеним з моменту передання Допомоги або першої її частини і діє до повного виконання своїх зобов’язань Сторонами.
4.2. Всі зміни та доповнення до цього Договору укладаються в письмовій формі та підписуються обома Сторонами.
4.3. Жодна із Сторін не має права передавати свої права за цим Договором третій стороні без письмової згоди другої Сторони.
4.4. У випадках, не передбачених цим Договором, Сторони керуються чинним законодавством України.
4.5. Сторони несуть відповідальність за невиконання своїх зобов’язань за цим Договором відповідно до чинного законодавства України.

5. РЕКВІЗИТИ ТА ПІДПИСИ СТОРІН


Востаннє редагувалось Ревел в 17/06/2011 15:10, всього редагувалось 3 разів.

Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17/06/2011 14:29 
Теург
Теург

З нами з: 21/07/2008 12:49
Повідомлення: 17242
Ревел написав:
"що діє на підставі Статуту"
Еще должностное лицо от имени предприятия может действовать на основании доверенности. Тут просто подтверждаются полномочия руководителя или того, кто подписывает договор.



За це повідомлення автора Senya подякував: Ревел(17/06/2011 15:01)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17/06/2011 15:24 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 11/03/2008 13:21
Повідомлення: 2480
Звідки: Київ
Кашмар кашмарний. Эта, с позволения сказать, допомога, забрала (и еще заберет) у меня больше времени, чем вся остальная бухия :shock:
Хотя теперь уж все пойдет быстрее, надеюсь.
Спасибо Сене и 555, которые помогли мне со всем этим справиться.


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 84 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB