Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 15/09/2019 19:39

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 843 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 57  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: КАСА
ПовідомленняДодано: 20/06/2011 15:06 
Користувач
Користувач

З нами з: 04/01/2011 22:56
Повідомлення: 14
Коллеги, подскажите, пожалуйста!
Мы ЮЛ на ОС, РРО нет. У нас хотят купить товар, не нашего собственного производства, только за "наличку" - как нам правильно принять эти деньги? Или без вариантов? Сумма больше 10 тыс. от ЮЛ. Заранее благодарна.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: КАСА
ПовідомленняДодано: 20/06/2011 15:30 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 18/02/2010 21:37
Повідомлення: 224
Звідки: Джанкой
Сумма больше 10 тыс. от ЮЛ
----------------------
Налом?... Не шутите так... Между двумя юриками наличные расчеты не должны превышать 10 000, даже через подотчетное лицо.

_________________
Славик, что-то я очкую...
(с) Димон


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: КАСА
ПовідомленняДодано: 20/06/2011 15:38 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/04/2004 17:47
Повідомлення: 9488
Изображения: 1
Звідки: Ірпінь
готівкою можете приймати скільки завгодно. хоч мільйон. проблеми можуть бути потім у того хто платить.

_________________
signature disconnected
181


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення: Re: КАСА
ПовідомленняДодано: 20/06/2011 15:43 
Користувач
Користувач

З нами з: 04/01/2011 22:56
Повідомлення: 14
Serg, Як прийняти?! ПКО? (як варіант - розбити по 9999грн. щодня) питання ЯК ПРИЙНЯТИ без РРО :cry: Чи, можливо, продати від ФОП на ЕН - може в нього простіше з прийняттям готівки без РРО? Допоможіть ...


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: КАСА
ПовідомленняДодано: 20/06/2011 15:46 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/04/2004 17:47
Повідомлення: 9488
Изображения: 1
Звідки: Ірпінь
берете гроші і йдете до банку і на рахунок їх самі собі. про відсоток не забудьте. а інакше ніяк.
ще можна по п.12 ст.9 ЗУ про РРО товар на складі відпускаєте, а гроші приймаєте в касі де ясне діло товару немає. не відбувається розрахунковї операції....

_________________
signature disconnected
181



За це повідомлення автора Serg подякували: 2 maychik(20/06/2011 15:54), syber(20/06/2011 16:02)
Рейтинг:2.56%
 
Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення: Re: КАСА
ПовідомленняДодано: 20/06/2011 15:48 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 18/02/2010 21:37
Повідомлення: 224
Звідки: Джанкой
Serg написав:
готівкою можете приймати скільки завгодно. хоч мільйон. проблеми можуть бути потім у того хто платить.
Хм, так у підприємства РРО не має. Якщо maychik, у прибутковому напише, що отримані кошти від деякого підприємства за якийсь товар (а я думаю, що клієнт буде вимагати написати саме так, а не від фізичної особи), то п. 2.3 Інструкції 637 буде стосуватися і maychik.

_________________
Славик, что-то я очкую...
(с) Димон



За це повідомлення автора syber подякував: maychik(20/06/2011 15:57)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: КАСА
ПовідомленняДодано: 20/06/2011 16:01 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 18/02/2010 21:37
Повідомлення: 224
Звідки: Джанкой
Serg написав:
берете гроші і йдете до банку і на рахунок їх самі собі. про відсоток не забудьте. а інакше ніяк.

Так, більше ніяк.
Гроші великі? Може не до банку, а за кородон? :smls06:

_________________
Славик, что-то я очкую...
(с) Димон


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: КАСА
ПовідомленняДодано: 20/06/2011 16:10 
Користувач
Користувач

З нами з: 04/01/2011 22:56
Повідомлення: 14
syber, На закордон не вистачить... :D А от телефонувала у банк - сказали, що готівку приймуть на наш пот. рах. тільки від фізичної особи без зазначення назви ЮЛ (покупця) у квитанції...
А ФОП на ЕН може приймати готівку без РРО, якщо провести цю операцію через нього...? Нам ну дуууже треба продати цей товар..., а покупця знайшли тільки одного і тільки за готівку...


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: КАСА
ПовідомленняДодано: 20/06/2011 16:11 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/04/2004 17:47
Повідомлення: 9488
Изображения: 1
Звідки: Ірпінь
syber написав:
що клієнт буде вимагати написати саме так, а не від фізичної особи), то п. 2.3 Інструкції 637 буде стосуватися і maychik.

як саме?

_________________
signature disconnected
181


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення: Re: КАСА
ПовідомленняДодано: 20/06/2011 16:15 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 18/02/2010 21:37
Повідомлення: 224
Звідки: Джанкой
Serg написав:
як саме?

Цитата:
У разі здійснення підприємствами готівкових розрахунків з
іншими підприємствами (підприємцями) понад установлену граничну
суму кошти в розмірі перевищення встановленої суми розрахунково
додаються до фактичних залишків готівки в касі на кінець дня
платника готівки одноразово в день здійснення цієї операції, з
подальшим порівнянням одержаної розрахункової суми із затвердженим
лімітом каси.

_________________
Славик, что-то я очкую...
(с) Димон


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: КАСА
ПовідомленняДодано: 20/06/2011 16:16 
Критик головний
Аватар користувача

З нами з: 08/08/2005 09:41
Повідомлення: 62844
Изображения: 0
Звідки: Киев
гы :)
syber, попадет на 10 штук тот, кто платит, а не тот, кто принимает

_________________
Те, кто соблюдает нейтралитет, сталкиваются с ненавистью побежденных и презрением победителей (с)
Зображення
Допомога нашим бійцям
Приват 4731185602392919
https://www.facebook.com/ZlayaPrincesa


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення: Re: КАСА
ПовідомленняДодано: 20/06/2011 16:19 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 18/02/2010 21:37
Повідомлення: 224
Звідки: Джанкой
maychik написав:
А от телефонувала у банк - сказали, що готівку приймуть на наш пот. рах. тільки від фізичної особи без зазначення назви ЮЛ (покупця) у квитанції...

Квитанцію повертаєте вашому клієнту, вам вона не потрібна!!!!!!!!! Я платив через ЧБРР, Експерс-Банк, Приват-Банк, Аваль: скрізь вказував платник: "ПП "Рога та копита" через Пупкіна В.С." і все добре проходило.

_________________
Славик, что-то я очкую...
(с) Димон


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: КАСА
ПовідомленняДодано: 20/06/2011 16:21 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 18/02/2010 21:37
Повідомлення: 224
Звідки: Джанкой
Klinika написав:
гы :)
syber, попадет на 10 штук тот, кто платит, а не тот, кто принимает

Если принимающий укажет, что он получил деньги от физика, то конечно, принимающему ничего не будет. Кто же здесь спорит.

_________________
Славик, что-то я очкую...
(с) Димон


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: КАСА
ПовідомленняДодано: 20/06/2011 16:38 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/04/2004 17:47
Повідомлення: 9488
Изображения: 1
Звідки: Ірпінь
syber написав:
Serg написав:
як саме?

Цитата:
У разі здійснення підприємствами готівкових розрахунків з
іншими підприємствами (підприємцями) понад установлену граничну
суму кошти в розмірі перевищення встановленої суми розрахунково
додаються до фактичних залишків готівки в касі на кінець дня
платника готівки одноразово в день здійснення цієї операції, з
подальшим порівнянням одержаної розрахункової суми із затвердженим
лімітом каси.


платника готівки А не приймаючого.

фізики - то виняток з п. 2.3

тому приймаючий може писати і що гороші прийняв від юрика - йому нічого не буде. його ліміт не потрубують. а от платника - запросто.

_________________
signature disconnected
181



За це повідомлення автора Serg подякував: syber(20/06/2011 16:51)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення: Re: КАСА
ПовідомленняДодано: 20/06/2011 16:41 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 18/02/2010 21:37
Повідомлення: 224
Звідки: Джанкой
Serg написав:
платника готівки А не приймаючого.
:smls07: Провтикав, дякую :friendship

_________________
Славик, что-то я очкую...
(с) Димон


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 843 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 57  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB