Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 11/12/2018 05:47

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 842 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: КАСА
ПовідомленняДодано: 23/04/2015 17:40 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/08/2009 11:06
Повідомлення: 4550
Изображения: 0
а какие сейчас штрафы? кассу за три года проверяют или за год?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: КАСА
ПовідомленняДодано: 23/04/2015 17:50 
Професор
Професор

З нами з: 01/02/2008 14:38
Повідомлення: 297
Звідки: Вінниця
lutishka написав:
sergei1736 писал(а):
Могут признать РКО недействительным?

В качестве ИМХО - могут, в зависимости от дотошности инспектора.
Еще одно ИМХО: просто подпись получателя подделать гораздо легче, ну Вы поняли



Елки-палки, придется все расходники переписывать. А у меня директор так не любит много писать, поэтому и печатал прописью в 1С, а он только подписывал. :cry:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: КАСА
ПовідомленняДодано: 23/04/2015 17:57 
Професор
Професор

З нами з: 01/02/2008 14:38
Повідомлення: 297
Звідки: Вінниця
lily27 написав:
кассу за три года проверяют или за год?


Я думаю, что за 3 года, раньше до изменений в ГК (ст. 250 ГКУ была дополнена п.2)
Стаття 250. Строки застосування адміністративно-господарських санкцій
1. Адміністративно-господарські санкції можуть бути застосовані до суб'єкта господарювання протягом шести місяців з дня виявлення порушення, але не пізніш як через один рік з дня порушення цим суб'єктом встановлених законодавчими актами правил здійснення господарської діяльності, крім випадків, передбачених законом.
2. Дія цієї статті не поширюється на штрафні санкції, розмір і порядок стягнення яких визначені Податковим кодексом України та іншими законами, контроль за дотриманням яких покладено на органи доходів і зборів.
{Статтю 250 доповнено частиною другою згідно із Законом № 2756-VI від 02.12.2010; із змінами, внесеними згідно із Законом № 406-VII від 04.07.2013}


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: КАСА
ПовідомленняДодано: 23/04/2015 17:58 
Професор
Професор

З нами з: 01/02/2008 14:38
Повідомлення: 297
Звідки: Вінниця
lily27 написав:
кассу за три года проверяют или за год?


Я думаю, что за 3 года, после изменений в ГК (ст. 250 ГКУ была дополнена п.2)
Стаття 250. Строки застосування адміністративно-господарських санкцій
1. Адміністративно-господарські санкції можуть бути застосовані до суб'єкта господарювання протягом шести місяців з дня виявлення порушення, але не пізніш як через один рік з дня порушення цим суб'єктом встановлених законодавчими актами правил здійснення господарської діяльності, крім випадків, передбачених законом.
2. Дія цієї статті не поширюється на штрафні санкції, розмір і порядок стягнення яких визначені Податковим кодексом України та іншими законами, контроль за дотриманням яких покладено на органи доходів і зборів.
{Статтю 250 доповнено частиною другою згідно із Законом № 2756-VI від 02.12.2010; із змінами, внесеними згідно із Законом № 406-VII від 04.07.2013}



За це повідомлення автора sergei1736 подякував: lily27(23/04/2015 18:09)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: КАСА
ПовідомленняДодано: 12/05/2015 10:32 
Професор
Професор

З нами з: 01/02/2011 15:10
Повідомлення: 374
Допоможіть розібратись :!:
ЗП виплачуємо 2 рази. Нарахували Аванс 21 числа і надрук розрах-платіж відомість, в якій "В касу для оплати в строк в сумі" чомусь пише нуль гривень. Нарахували ЗП в кінці місяця і РПВ надрук правильна. Чому нуль гривень? І відповідно не можу надрук листок КК (недостаточно средств).
РПВ при авансі не дає проводок, при осн. ЗП дає повністю за місяць


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: КАСА
ПовідомленняДодано: 12/05/2015 10:47 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/12/2010 15:42
Повідомлення: 8595
flow, я делаю не РПВ по авансу при его начислении (посмотрела- у меня там тоже нули), а документом "Выплата ЗП", где вид выплаты - аванс :arrow: "Заполнить" :arrow: по ведомости (предложит Вам ведомость от 21.04)



За це повідомлення автора lutishka подякував: flow(12/05/2015 11:17)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: КАСА
ПовідомленняДодано: 13/05/2015 20:37 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2011 22:26
Повідомлення: 16853
Изображения: 1
У Головному управлінні Державної фіскальної служби у Луганській області роз’яснили, що при здійсненні операцій, безпосередньо не пов’язаних з реалізацією продукції (товарів, робіт, послуг) та іншого майна (отримання позареалізаційних надходжень), реєстратори розрахункових операцій і розрахункові книжки не застосовуються.
До таких операцій належать реалізація основних засобів, нематеріальних активів, продукції допоміжного та обслуговуючого виробництва, погашення дебіторської заборгованості, заборгованості за позиками, безоплатно одержані кошти, відшкодування матеріальних збитків, внески до статутного капіталу, роялті, дохід (проценти) від володіння корпоративними правами, повернення невикористаних підзвітних сум, інші надходження.



Фахівці зауважили, що юридичним особам, які проводять зазначені операції, необхідно оформлювати прибуткові касові ордери та видавати відповідні квитанції, підписані і завірені печаткою в установленому порядку.

Разом з тим, суб’єкт господарювання, який отримує готівку за надане в лізинг (оренду) майно, має застосовувати РРО на загальних підставах.

Нагадаємо, зазначена норма визначена Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 №265/95-ВР та «Положенням про ведення касових операцій у національній валюті в Україні», затвердженого постановою Правління НБУ від 15.12.04 №637.


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення: Re: КАСА
ПовідомленняДодано: 03/08/2015 10:41 
Доцент
Доцент

З нами з: 30/11/2012 15:57
Повідомлення: 50
Доброго Вам дня! Питання, як у людини, яка не була у відпусці 3 роки (клинить): внесення в касу поворотної фінансової допомоги 301 6851, внесення до банку поворотної фінансової допомоги 311 301, а в признеченні платежу писати як поворотну фінансову допомогу, чи як внесення оббігових коштів???? дуже буду вдячна за відповідь.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: КАСА
ПовідомленняДодано: 03/08/2015 10:48 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/08/2009 11:06
Повідомлення: 4550
Изображения: 0
Мітленд, я пишу так: поворот. безвідсоткова фін. доп. зг. дог. 240715 від 24.07.15р.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: КАСА
ПовідомленняДодано: 03/08/2015 11:03 
Академік
Академік
Аватар користувача

З нами з: 01/04/2013 18:05
Повідомлення: 1862
Мітленд написав:
а в признеченні платежу писати як поворотну фінансову допомогу

пишіть як допомога


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: КАСА
ПовідомленняДодано: 03/08/2015 11:04 
Доцент
Доцент

З нами з: 30/11/2012 15:57
Повідомлення: 50
Дякую :reverans


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: КАСА
ПовідомленняДодано: 13/08/2015 12:06 
Доцент
Доцент

З нами з: 13/09/2011 18:16
Повідомлення: 97
Звідки: Житомир
Розумію, що з каси можна виплати зарплату працівнику, попередньо сплативши податки, але може є якісь підводні камені? Не хочеться потім спіткнутися.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: КАСА
ПовідомленняДодано: 21/06/2017 09:36 
Професор
Професор

З нами з: 20/09/2012 10:39
Повідомлення: 547
Подскажите пожалуйста, учредитель (физ.лицо) лично пополнил расчетный счет предприятия 195 000,00 грн. (пополнение уставного фонда)
Банк в квитанции указал :
Платник: ТОВ "Бухгалтер", через Іванова Івана Івановича

Это получается, деньги вносит в банк не физ.лицо, а предприятие?
Я звонила в банк сказали что вносит физлицо, но подтягивается и предприятие.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: КАСА
ПовідомленняДодано: 21/06/2017 10:13 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/12/2010 15:42
Повідомлення: 8595
наташас, такую формулировку
наташас написав:
Платник: ТОВ "Бухгалтер", через Іванова Івана Івановича
Ваш Іванов Іван Іванович скорее всего выбрал, чтобы не платить комиссию при внесении средств на р/с 8-[



За це повідомлення автора lutishka подякував: наташас(21/06/2017 10:49)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: КАСА
ПовідомленняДодано: 21/06/2017 10:50 
Професор
Професор

З нами з: 20/09/2012 10:39
Повідомлення: 547
lutishka написав:
наташас, такую формулировку
наташас написав:
Платник: ТОВ "Бухгалтер", через Іванова Івана Івановича
Ваш Іванов Іван Іванович скорее всего выбрал, чтобы не платить комиссию при внесении средств на р/с 8-[


И что теперь делать?


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 842 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB