Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 16/10/2019 22:45

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 126 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 11/02/2016 18:35 
Професор
Професор

Повідомлення: 506
Изображения: 0
nadinca написав:
Теперь по самой командировке...
1. В паспорте есть отметки погран.службы только прилет 04.02. зарубеж и вылет оттуда 10.02... Украинских отметок нет (вылет был 03.02 и прилет 10.02). Правильно ли будет считать все 8 дней как загранкомандировка с суточными 1033,50 грн/сутки?

я своїх завжди попереджаю щоб контролювали відмітки (чула що Українські самі не ставлять) не буде відміток не бачити вам грошей :mrgreen:
я думаю що у вас є відмітки, що він дійсно був в іншій країні, і є квитки з точною датою відбуття прибуття

Цитата:
2. Проживание было оплачено 09.02 одним из работников с корпоративной карты фирмы в азерб.манатах в сумме 203,20 AZN

оплатив картою а в підтвердних документах повинні бути прізвища тих хто проживав

Цитата:
3. Оплату с корпорат.карты проводить, когда получу выписку, правильно? я ж курса не знаю, по какому деньги списались. Вдруг в выписке эта оплата пройдет след.днем. На нее я перечисляла гривны. Правильно ли будет -
в пересчете на гривны по курсу НБУ на дату списания с карты я делаю проводку Дт 372 и Кт 313. Или всё же учитывать курс на дату оплаты 09.02.16? Потом аванс.отчетом эта сумма закроется по тому же курсу НБУ и останется перерасход только в сумме суточных.

ви на карту кинули гривні Дт313 Кт 311
коли працівники знімали чи щось оплачували ви по виписці робите проводкиДт 372 и Кт 313
по приїзду ваші працівникі на основі підтвердних документів складають звіт по курсу НБУ на день подачі звіту,
а ви вже подивитесь чи за все відзвітувались, чи може ви їм ще маєте щось виплатити чи вони повернути
Цитата:
4. Корешки от билетов привез только один из работников. Они нужны вообще?

:smls01: для електронних оригінал документа про оплату+роздкукована частина із вказаним маршрутом+оригінал відривної частини посадкових талонів
Цитата:
5. Сами билеты оплачивались с расч.счета. Тут вопросов нет.

Нелп! это моя первая загранкомандировка и валюта... [-o< и завтра они едут в след.командировку (слава Богу, по Украине)

з почином

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11/02/2016 21:04 
Професор
Професор

Повідомлення: 405
MiVika написав:
я думаю що у вас є відмітки, що він дійсно був в іншій країні, і є квитки з точною датою відбуття прибуття

якраз тільки і є відмітки іншої країни про прибуття і вибуття

MiVika написав:
ви на карту кинули гривні Дт313 Кт 311
коли працівники знімали чи щось оплачували ви по виписці робите проводкиДт 372 и Кт 313
по приїзду ваші працівники на основі підтвердних документів складають звіт по курсу НБУ на день подачі звіту

- Звонила в банк - виписка по карті буде не раніше понеділка, а оплата з неї була ще 09.02... :???:
- Перечитала всі статті, що в мене є по відрядженням, там пишуть - що на день подачі звіту по курсу НБУ закривається лише сума перевитрати, а сума авансу - по курсу НБУ на дату видачі авансу. А те, що оплата була картою безготівково -ані слова... можна вважати, що він отримав аванс і його витратив, я так думаю...Тому рахувати на дату розрахунку 09.02...

MiVika написав:
для електронних оригінал документа про оплату+роздкукована частина із вказаним маршрутом+оригінал відривної частини посадкових талонів

Отут не дуже зрозуміла....Ми платили з поточного рахунку і отримали накладну на квитки. Відривні частини є тільки в одного працівника, а інший - викинув...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12/02/2016 12:17 
Професор
Професор

nadinca,
Цитата:
а сума авансу - по курсу НБУ на дату видачі авансу
ви аванс видавали в іноземній валюті?
тоді так
ну і не гривні вони ж знімали з картки за кордоном? так :arrow:
Цитата:
А те, що оплата була картою безготівково -ані слова... можна вважати, що він отримав аванс і його витратив, я так думаю...Тому рахувати на дату розрахунку 09.02...
:smls01:
тому в себе ви все вказуєте згідно виписок банку відповідно у гривнях, а вже авансовий звіт по тих сумах, які отримувались в іноземній валюті по курсу на дату видачі, а перевитрата на день звіту

P.S.вчора поспіхом писала корп.карта в гривнях от і не подумала про ситуацію :oops:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12/02/2016 12:39 
Професор
Професор

nadinca написав:
MiVika написав:
для електронних оригінал документа про оплату+роздкукована частина із вказаним маршрутом+оригінал відривної частини посадкових талонів

Отут не дуже зрозуміла....Ми платили з поточного рахунку і отримали накладну на квитки. Відривні частини є тільки в одного працівника, а інший - викинув...

Цитата:
Враховуючи вище викладене, для пiдтвердження витрат на придбання електронного квитка необхiдно пакет документiв: оригiнал розрахункового або платiжного документа, що пiдтверджує здiйснення розрахункової операцiї у готiвковiй чи безготiвковiй формi (платiжне доручення, розрахунковий чек, касовий чек, розрахункова квитанцiя, виписка з карткового рахунку, квитанцiя до прибуткового касового ордера); роздрук на паперi частини електронного авiаквитка з вказаним маршрутом (маршрут/квитанцiя); оригiнали вiдривної частини посадкових талонiв пасажира; посадочний документ, перевiзний документ роздрукованi на паперовому носiї (транспортнi квитки).
це із ЛИСТ ГУ ДФС
17 вересня 2015 року № 21961/10/28-10-06-11

+
Цитата:
12. Витрати на відрядження відшкодовуються лише за наявності документів в оригіналі, що засвідчують вартість цих витрат, а саме: транспортних квитків або транспортних рахунків (багажних квитанцій), у тому числі електронних квитків за наявності посадкового талона та документа про сплату за всіма видами транспорту, в тому числі чартерних рейсів, рахунків, отриманих з готелів (мотелів) або від інших осіб, що надають послуги з розміщення та проживання відрядженого працівника, в тому числі бронювання місць у місцях проживання, страхових полісів тощо.

це п.12 р.ІІ Інструкції про відрядження
вирішуйте

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12/02/2016 13:38 
Професор
Професор

MiVika написав:
для пiдтвердження витрат на придбання електронного квитка необхiдно пакет документiв

я так думаю, банківська виписка про сплату і накладна на квитки підійде ...

MiVika написав:
у тому числі електронних квитків за наявності посадкового талона

з оцим проблемка...є тільки в одного...

MiVika написав:
P.S.вчора поспіхом писала корп.карта в гривнях от і не подумала про ситуацію :oops:

все одно, дякую!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15/02/2016 11:30 
Теург
Теург

Повідомлення: 8449
Закордонні відрядження з видачею авансу на корпоративну картку 15.02.2016

Источник: http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=476099

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16/02/2016 15:18 
Професор
Професор

Повідомлення: 170
День добрый.
Сотрудник оплатил отель со своей карты в Сербии. Есть чек, но он в сербских динарах.
на сайте НБУ такой валюты нет....как перевести в гривны?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11/03/2016 11:05 
Професор
Професор

Повідомлення: 513
Добрый день.
Кто сталкивался с УКРЗАЛІЗНИЦЯ по поводу получения зарегистрированных налоговых накладных на покупку билета?
не хочу включать в НК НН без регистрации по билетам, а также некоторые билеты привышают 240 грн с НДС.

:shock: может я путаю два разных понятия "кассовый чек" и "билет", для какого документа это ограничение в 240 грн актуальное?
нашла такое на ЕБПЗ
Відповідно до п. 201.11 ст. 201 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755VI
(далі ПКУ)
підставою для нарахування сум
податку, що відносяться до податкового кредиту без отримання податкової накладної, також є:
а) транспортний квиток, готельний рахунок або рахунок, який виставляється платнику податку за послуги зв’язку, інші послуги, вартість яких
визначається за показниками приладів обліку, що містять загальну суму платежу, суму податку та податковий номер продавця, крім тих, форма
яких встановлена міжнародними стандартами;
б) касові чеки, які містять суму отриманих товарів/послуг, загальну суму нарахованого податку (з визначенням фіскального номера та
податкового номера постачальника). При цьому з метою такого нарахування загальна сума отриманих товарів/послуг не може перевищувати 200
гривень за день (без урахування податку).

что-то чувствую себя ](*,)

как пишите приказ -формулировка , если ездили в командировку автомобилем предприятия (арендованным или собственным)?

если работник в выходные дни был в командировке, есть все документы, начисляете ли зарплату в двойном размере или даете отгул или ничего не даете?

нужна помощь, коллеги!
не обессудь-те , уже третий раз переписываю сообщения в надежде на вас.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 17/03/2016 14:52 
Професор
Професор

R160216 написав:
как пишите приказ -формулировка , если ездили в командировку автомобилем предприятия (арендованным или собственным)?

В приказе ничего не указываю насчет автомобиля.
R160216 написав:
если работник в выходные дни был в командировке, есть все документы, начисляете ли зарплату в двойном размере или даете отгул или ничего не даете?

Если он именно работал в выходной день, тогда в 2-м размере. А если в периоде командировки просто попадают выходные дни, как и в обычной рабочей неделе, то тоже считаю их выходными.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 17/03/2016 16:02 
Професор
Професор

nadinca написав:
Если он именно работал в выходной день, тогда в 2-м размере. А если в периоде командировки просто попадают выходные дни, как и в обычной рабочей неделе, то тоже считаю их выходными.

у меня в приказе , написано на 4 дня уехала в командировку, соответственно билет взяли в четверг и вернулись в воскресенье. я на все дни начислила суточные, исходя из этого, как ?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 17/03/2016 16:59 
Професор
Професор

вот, нашла в ж-ле : п. 11 Інструкції про відрядження - якщо наказом про відрядження передбачено повернення співробітника з відрядження у вихідний день, то йому може (це право, а не обов’язок) надаватися інший день відпочинку.
А суточные, да - за 4 дня.

За це повідомлення автора nadinca подякував: R160216(17/03/2016 17:01)
Рейтинг:1.28%

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11/04/2016 20:57 
Теург
Теург

Повідомлення: 16421
Изображения: 1
Мінфін виклав в новій редакції форму авансового звіту

Источник: http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=558537

Догори
 Профіль Персональный альбом  

ПовідомленняДодано: 14/04/2016 09:18 
Професор
Професор

а если в командировку сотрудника отправляют в другой город
утром в 9-00 13 апреля и возвращается назад в 18-00 13 апреля, суточные нужно или можно начислять?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14/04/2016 10:23 
Теург
Теург

Повідомлення: 8449
R160216 написав:
утром в 9-00 13 апреля и возвращается назад в 18-00 13 апреля, суточные нужно или можно начислять?

в таком случае суточные возмещают как за полные сутки.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14/04/2016 10:33 
Професор
Професор

lutishka написав:
R160216 написав:

в таком случае суточные возмещают как за полные сутки.

да, за полные сутки начислю.
тоесть я имею право начислить ей суточные?
и имею право не начислять их ей?

и какой это пункт Инструк?

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 126 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: