Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 17/01/2019 13:33

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 27 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 14/11/2012 03:21 
Користувач
Користувач

Повідомлення: 16
Шановні, хто мав справу з схожими проблемами.. Я діючий підприємець не платник ПДВ на єдиному податку в 2011 и в 2012 (ІІІ гр. 5%) роках… з 2002 по 2010 рік був на єдиному податку і платником ПДВ. На даний момент по мені заведена працівниками ВПМ (відділом податкової міліції) - ОРС (оперативно розшукова справа). В зв'язку з відкриттям ОРС були взяті постанови суду працівниками ВПМ на відкриття банківської таємниці по моїм картковим та приватним рахункам відкритих на мене як фіз особу... При детальному дослідженні вони виявили рух коштів по одному з них за 2009-2010 рік (за 18 місяців) по мультивалютному рахунку відкритому на фіз особу не підприємця на сумму 3 млн грн(або еквівалент в долл в зв'язку з тим що рахунок був мультивалютним). Усі ці кошти були внесені мною на цей рахунок необхідними мені частинами у гривні і перераховані багатьма дрібними сумами від 2 до 20 тис гривень (інколи по еквіваленту в долларах) в тиждень на різних приватних осіб в інших містах, що мають такого ж типу відкритий рахунок в відділеннях цього ж банку. Я доречі ніколи не знімав та не отримував готівки через ці рахунки... лише перераховував як я вже сказав вище... Призначення всіх вказаних платежів несуть слідуюче по руху: "Перерахування грошей на рахунок іншої фіз особи. Ця операція не пов язана з підприємницькою діяльністю!".

В реальності ці перерахунки були неофіційними розрахунками за товар що був відправлений мені транспортними компаніями. Також мені стало відомо що в руки працівників ВПМ попало декілька транспортних декларацій компаній перевізників(Нова Пошта\Нічний експрес) про отримання мною вантажу, де вказані ці ж прізвища (на рахунки яких я перераховував кошти) і з вказуванням в описі товару як ОРГТЕХНІКА і заявленою вартістю товару завжди на сумму 400 грн..

По альтернативним каналам мені вдалося дізнатися що напрям всієї їхньої роботи веде до зібрання цих матеріалів для відкриття кримінальної справи оскільки сума сягає більше 2.5 млн... і велике бажання досягнути результату по мені... Усі ці гроші вони намагаються довести як виручка що вносилася мною на цей рахунок.. Тобто 3 млн грн виручки за 1,5 роки... при 200-300 тысячах офіційно задекларованих і при тому що в ті роки я був единщик платник ПДВ. Для деталей про мене скажу що в середньму обсяг реалізованої продукції за період для прикладу 2005-2010 рік складав в середньому 200 тис грн на рік.

Чи можливо їм доказати і приписати мені таке ? Дайте будь-ласка коструктивну підказку чи пораду. Все ж таки рахунок фіз особи, призначення платежів досить гуманне і чітке, а внесення і розміри власних коштів хіба мають ліміти та межі? і взагалі чи повинен я пояснювати природу цих грошей на приватному рахунку і за перекази.. Проблеми мають виникнути в тих людей кому я перераховував такі суми, але чомусь все йде до серйозних проблем в мене.. Допоможіть порадою чи запереченням... Дякую

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14/11/2012 14:05 
Теург
Теург

Повідомлення: 4616
Изображения: 1
alllus написав:
Усі ці кошти були внесені мною на цей рахунок необхідними мені частинами у гривні

Ось тут і потрібно доказати звідки ви їх взяли. Якщо докажете тоді і не буде вам
alllus написав:
серйозних проблем

Звичайно це має бути якась тайна у банку і нерозголос. хіба що і на цьому виграти справу.

Догори
 Профіль Персональный альбом  

ПовідомленняДодано: 14/11/2012 15:43 
Користувач
Користувач

maria* написав:
alllus написав:
Усі ці кошти були внесені мною на цей рахунок необхідними мені частинами у гривні

Ось тут і потрібно доказати звідки ви їх взяли. Якщо докажете тоді і не буде вам
alllus написав:
серйозних проблем

Звичайно це має бути якась тайна у банку і нерозголос. хіба що і на цьому виграти справу.

про таємницю и т.п. - проїхали.. це зараз не має суті, бо в них постанови суду і відкрита по мені оперативно розшукова справа.. А от проаргументувати де взяв на перерахування різним контрагентам 3 млн гривень - це вважаю нереально для будь якого громадянина.. Хіба що В 2007 році узяв кредитну лінію на 80 тис долл на 11 років погашення... і усі їх зняв и гашу вже 5 років.. Але 80 тис доларів отриманих від банку в 2007 році - це далеко не 3 млн гривень внесеної готівки за 2009-2010 роки.. Може є ще варіанти?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14/11/2012 15:46 
Теург
Теург

Повідомлення: 4521
alllus написав:
Може є ще варіанти?
а реально Ви винні? ну, а що, давайте відштовхуватись від об'єктивних даних :smls03:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14/11/2012 15:59 
Користувач
Користувач

Marlboro написав:
alllus написав:
Може є ще варіанти?
а реально Ви винні? ну, а що, давайте відштовхуватись від об'єктивних даних :smls03:

Даже если и есть вина...то это не явным образом и в наглую... Как старается делать 80% граждан пытающихся проехать на авось... Зерегестрирован, платил налог, имел затраты, сдавал отчеты... где можно было получить доки - платил со счета 2600.. Там где без доков - платил так как требовал поставщик... Положите туда то на счет.. ту то сумму... и мы вам - вышлем...
Только не стоит угнетать ситуацию еще больше... До чего я дошел и что сделал не так - я уже переосмыслил... Теперь надо выкручиваться... вот и написал... знающим людям...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14/11/2012 16:20 
Теург
Теург

alllus, можливо за інтимні послуги надавали і вам за це платили , період же великий з 2002 року , а послуги ви надавали як фіз особа своїй дружині і не тільки.

Догори

ПовідомленняДодано: 14/11/2012 16:32 
Користувач
Користувач

maria* написав:
alllus, можливо за інтимні послуги надавали і вам за це платили , період же великий з 2002 року , а послуги ви надавали як фіз особа своїй дружині і не тільки.

ясно

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14/11/2012 16:32 
Теург
Теург

Повідомлення: 8595
maria* написав:
можливо за інтимні послуги надавали і вам за це платили , період же великий з 2002 року , а послуги ви надавали як фіз особа своїй дружині і не тільки.
это уже незадекларированный доход :twisted:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14/11/2012 16:35 
Теург
Теург

lutishka,
lutishka написав:
это уже незадекларированный доход :twisted:

я як фізособа , а не підприємець у нас немає закону про проституцію, тому не згідна. Назбирала собі кошти і поставила на картку. кого це має цікавити!? а може вирощувала капусту у селі і продавала на рінку, парник має кум і цілий рік урожай тут теж закону немає.

Догори

ПовідомленняДодано: 14/11/2012 16:37 
Теург
Теург

maria* написав:
я як фізособа

должны были подать в ГНИ декларацию о доходах за каждый год

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14/11/2012 16:39 
Теург
Теург

lutishka,
lutishka написав:
должны были подать в ГНИ декларацию о доходах за каждый год

повинна була, но не подавала нехай дадуть штраф 51 грн чи 17 грн за кожен рік. З задоволенням спалила б щоб відстали. :D а далі знову займалась ..... :reverans

Догори

ПовідомленняДодано: 14/11/2012 16:46 
Користувач
Користувач

Если б эти все Ваши приколы здесь еще б мне помогли обьяснить им откуда я брал эти деньги и мог ли их иметь... Или что-нибудь еще сделать задним числом... А так... просто потрепались... :sad:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14/11/2012 16:50 
Теург
Теург

alllus,
alllus написав:
По альтернативним каналам мені вдалося дізнатися що напрям всієї їхньої роботи веде до зібрання цих матеріалів для відкриття кримінальної справи

пробуйте її прикрити, бо іншого варіанту вам ніхто і не підкаже, так як справу потрібно знати в тонкощах, а на форумі що скажеш? СЕКС і є секс , та ще й за гроші.

Догори

ПовідомленняДодано: 14/11/2012 16:57 
Теург
Теург

alllus, можно обосновать каким-либо займом, я думаю

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14/11/2012 17:00 
Теург
Теург

lutishka,
lutishka написав:
можно обосновать каким-либо займом, я думаю

потрібен документ. а на інтим - і капусту ні.

Догори

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 27 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі