Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 16/11/2018 12:18

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 20 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Дохід і акт виконаних робіт
ПовідомленняДодано: 18/01/2014 13:01 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 20/06/2006 10:30
Повідомлення: 5552
Звідки: Київ
iat написав:
А если клиент захочет денюжку вернуть, чем Вы ему докажете, что услуги оказаны? Вот уж забавное видение, а Ваш хозяин точно ещё не имел проблем с клиентами.

у меня с каждым клиентом есть договора (депозитарная деятельность). Каждому клиенту открыт счет и он платит абонплату плюс за проведенные операции при покупке, продаже, блокировке и.т.д. ценных бумаг. И то, что, скажем, в половине актов нет его подписи, никоим образом не доказывает того, что мы закрыли ему счет в ценных бумагах и не оказываем услуг.

_________________
Все животные равны, но некоторые животные более равны, чем другие (с).
Нервы нужно не укреплять, а беречь.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Дохід і акт виконаних робіт
ПовідомленняДодано: 02/02/2014 18:29 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2011 22:26
Повідомлення: 16853
Изображения: 1
Насколько важно для предприятия - исполнителя услуги получить от заказчика подписанный им акт выполненных работ (услуг), если услуги оказаны исполнителем в полном объеме и оплачены заказчиком?

Акт выполненных работ по своему статусу является первичным документом, подтверждающим факт выполнения работ (услуг) в соответствии с условиями заключенного договора.

При этом согласно п. 2 ст. 11 Закона Украины от 16.07.99 г. № 996-XIV "О бухгалтерском учете и финансовой отчетности в Украине" и п. 2.4 Положения о документальном обеспечении записей в бухгалтерском учете, утвержденного приказом Минфина от 24.05.95 г. № 88, первичный документ должен содержать обязательные реквизиты, в частности, подписи лиц, ответственных за разрешение и осуществление хозяйственной операции (в данном случае подписи исполнителя и заказчика). То есть статус первичного документа акт выполненных работ (услуг) приобретает только при наличии всех обязательных реквизитов, в данном случае подписи заказчика, заверенной его печатью.

По дате подписания акта заказчиком отражаются расходы по выполненным работам (услугам) исполнителем.

В случае отсутствия акта (или если акт не подписан заказчиком) у исполнителя нет оснований для отражения в учете расходов, понесенных в результате оказания услуги (п.п. 139.1.9 п. 139.1 ст. 139 НКУ). :arrow: http://www.*vers.dp.ua/news/page-quest.shtml *=а


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення: Re: Дохід і акт виконаних робіт
ПовідомленняДодано: 02/02/2014 18:57 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/12/2010 15:42
Повідомлення: 8595
макс.лю написав:
По дате подписания акта заказчиком отражаются расходы по выполненным работам (услугам) исполнителем.В случае отсутствия акта (или если акт не подписан заказчиком) у исполнителя нет оснований для отражения в учете расходов, понесенных в результате оказания услуги (п.п. 139.1.9 п. 139.1 ст. 139 НКУ).

Гыгы, доходы тогда тоже нет основания отражать, раз акт не подписан заказчиком :lovez
А причем тут 139.1.9 (документальное подтверждение расходов) вообще не понятно


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Дохід і акт виконаних робіт
ПовідомленняДодано: 02/02/2014 20:17 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2011 22:26
Повідомлення: 16853
Изображения: 1
lutishka, а хз :smls07:


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення: Re: Дохід і акт виконаних робіт
ПовідомленняДодано: 02/01/2018 19:14 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 27/02/2012 14:06
Повідомлення: 780
Звідки: Кривий Ріг
Тема старенька, але щоб не плодити нову буду питати тут.

Така ситуація дівчата. Була на семінарі і тут мені "відкривають очі" на те, що згідно з ПСБО 11:
10. Дохід, пов'язаний з наданням послуг, визнається, виходячи зі ступеня завершеності операції з надання послуг на дату балансу, якщо може бути достовірно оцінений результат цієї операції.
Результат операції з надання послуг може бути достовірно оцінений за наявності всіх наведених нижче умов:
можливості достовірної оцінки доходу;
імовірності надходження економічних вигод від надання послуг;
можливості достовірної оцінки ступеня завершеності надання послуг на дату балансу;
можливості достовірної оцінки витрат, здійснених для надання послуг та необхідних для їх завершення.
11. Оцінка ступеня завершеності операції з надання послуг проводиться:
вивченням виконаної роботи;
визначенням питомої ваги обсягу послуг, наданих на певну дату, у загальному обсязі послуг, які мають бути надані;
визначенням питомої ваги витрат, яких зазнає підприємство у зв'язку із наданням послуг, у загальній очікуваній сумі таких витрат. Сума витрат, здійснених на певну дату, включає тільки ті витрати, які відображають обсяг наданих послуг на цю саму дату.
12. Якщо послуги полягають у виконанні невизначеної кількості дій (операцій) за визначений період часу, то дохід визначається шляхом рівномірного його нарахування за цей період (крім випадків, коли інший метод краще визначає ступінь завершеності надання послуг).
13. Якщо дохід (виручка) від надання послуг не може бути достовірно визначений, то він відображається в бухгалтерському обліку в розмірі визначених витрат, що підлягають відшкодуванню.
14. Якщо дохід (виручка) від надання послуг не може бути достовірно оцінений і не існує імовірності відшкодування зазнаних витрат, то дохід не визнається, а зазнані витрати визнаються витратами звітного періоду. Якщо надалі сума доходу буде достовірно оцінена, то дохід визнається за такою оцінкою.

Тобто кратко лектор каже, що повинні визнати доходи у сумі понесених витрат, якщо неіснує імовірності достовірно визначити ступін завершеності послуги.
А у мене на підприємстві послуги можуть виконуватись 1-6 місяців (наукові дослідження, оформлення дозвільної документації, розробка документів). Визначити ступінь завершеності не можна, витрати я завжди обліковувала в розрізі кожної послуги на рахунку 23 "незавершене виробництво" і списувала разом із визнанням доходу = дата акта.
То лектор каже, що потрібно визнати доходи на суму "незавершеного виробництва". Тобто я все робила неправильно?

_________________
Просто поразительно, как много людей не верят в то, что могут учиться и научиться, и насколько больше людей считают, что учиться очень трудно. (с) "Дюна" Фрэнк Герберт


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 20 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB