Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 14/11/2018 14:59

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1697 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 109, 110, 111, 112, 113, 114  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 08/06/2016 13:48 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/12/2010 15:42
Повідомлення: 8595
ELENNA написав:
Просто не видно кто- поэтому без ПДФО.

Девочки, ну какое ПДФО? smml1 Это ж не вы платите физлицу, а физлицо внесло деньги на лицевой счет абонента. Или вы у МТСа тут пытаетесь ПДФО удержать? :lol:


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 09/06/2016 16:13 
Академік
Академік
Аватар користувача

З нами з: 08/02/2011 17:09
Повідомлення: 1940
Звідки: Киев
lutishka написав:
ELENNA написав:
Просто не видно кто- поэтому без ПДФО.

Девочки, ну какое ПДФО? smml1 Это ж не вы платите физлицу, а физлицо внесло деньги на лицевой счет абонента. Или вы у МТСа тут пытаетесь ПДФО удержать? :lol:


Сорииии, зарапортовалась :oops:

_________________
Зображення
Наше життя не ідеальне, але скільки разів у ньому була весна!


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 14/06/2016 12:32 
Доцент
Доцент

З нами з: 29/07/2005 14:46
Повідомлення: 71
Подскажите, пожалуйста, вот мне нужно снять со счета 350 000 для возврата в тот же день учредителю (возвратная финпомощь). Я могу это сделать? Ничего не нарушаю по кассе?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 14/06/2016 13:02 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/12/2010 15:42
Повідомлення: 8595
@ написав:
вот мне нужно снять со счета 350 000 для возврата в тот же день учредителю (возвратная финпомощь). Я могу это сделать? Ничего не нарушаю по кассе?

Нарушаете 150000 грн. лимит для наличных расчетов. :arrow:
Цитата:
Питання
Чи поширюється обмеження щодо граничної суми розрахунків, встановлене у розмірі 150000 грн. на розрахунки суб’єкта господарювання з фізичною особою?

Відповідь
Коротка:
Вимоги щодо обмеження готівкових розрахунків фізичної особи з підприємством (підприємцем) у розмірі 150000 грн. стосуються розрахунків за правочинами, предметом яких є будь-які матеріальні та нематеріальні блага, які можуть бути оцінені в грошовій формі, розрахунків за договорами, надання чи повернення позики, в тому числі за виплачену та повернену поворотну фінансову допомогу.
Повна:
Пунктом 1 постанови Правління Національного банку України від 06.06.2013 № 210 «Про встановлення граничної суми розрахунків готівкою» (далі – Постанова № 210) встановлено граничну суму розрахунків готівкою фізичної особи з підприємством (підприємцем) протягом одного дня за товари (роботи, послуги) у розмірі 150000 гривень.
Згідно з пунктом 2.3 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15.12.2004 № 637 (далі – Положення № 637), підприємства (підприємці) мають право здійснювати розрахунки готівкою з фізичною особою в межах 150000 гривень протягом одного дня за одним або кількома платіжними документами. При цьому кількість фізичних осіб, з якими здійснюються розрахунки, протягом дня не обмежується.
Вимоги щодо обмеження готівкових розрахунків фізичної особи з підприємством (підприємцем), установлені пунктом 1 Постанови № 210 та пунктом 2.3 глави 2 Положення № 637, стосуються розрахунків за правочинами, предметом яких є будь-які матеріальні та нематеріальні блага, які можуть бути оцінені в грошовій формі, розрахунків за договорами, надання чи повернення позики, в тому числі за виплачену та повернену поворотну фінансову допомогу.

Лучше на карту ему сбросьте, если надо в 1 день такую сумму провести.



За це повідомлення автора lutishka подякували: 2 @(14/06/2016 13:58), Лазурь(15/06/2016 11:45)
Рейтинг:2.56%
 
Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 15/06/2016 13:16 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 16/02/2016 15:09
Повідомлення: 513
Звідки: Харьков
:kookoo:
ELENNA написав:
lutishka написав:
ELENNA написав:
Просто не видно кто- поэтому без ПДФО.

Девочки, ну какое ПДФО? smml1 Это ж не вы платите физлицу, а физлицо внесло деньги на лицевой счет абонента. Или вы у МТСа тут пытаетесь ПДФО удержать? :lol:


Сорииии, зарапортовалась :oops:



написали письмо отказ - мол не мои єто деньги, снимут через корректировку. ну и норм как по мне.

_________________
Только единицы знают, что миллионы состоят из нулей.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 29/06/2016 14:41 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/12/2010 15:42
Повідомлення: 8595
https://youtu.be/ebwltnNSo6c Видеоурок о ВФП


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 01/07/2016 11:07 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/08/2009 11:06
Повідомлення: 4550
Изображения: 0
на ооо есть только директор, нужно дать ему фин. помощь, делаю дов-ть на подписание договора со стороны ооо на имя учредителя, и директор подписывает от себя как физ. лицо,

Товариство з обмеженою відповідальністю “ООО” надалі назване “ПОЗИКОДАВЕЦЬ” в особі засновника .....Иванова....

так я делаю? спасибо


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 01/07/2016 15:28 
Академік
Академік
Аватар користувача

З нами з: 01/04/2013 18:05
Повідомлення: 1862
lily27 написав:
делаю дов-ть на подписание договора со стороны ооо на имя учредителя


а кто доверяет учредителю, дир?

у меня и дир и засновнык одно и то же лицо, сам с собой разговаривает и сам себе разрешает :mrgreen:


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 01/07/2016 15:49 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/08/2009 11:06
Повідомлення: 4550
Изображения: 0
Ксеняяя, да, учредителю доверяет дир, слышала что нельзя что б сам с собой подписывал


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 01/07/2016 15:59 
Академік
Академік
Аватар користувача

З нами з: 01/04/2013 18:05
Повідомлення: 1862
lily27 написав:
нельзя что б сам с собой

не, ну... а если не с кем? :smls03:


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 01/07/2016 16:15 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/08/2009 11:06
Повідомлення: 4550
Изображения: 0
не давать! :mrgreen:


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 02/07/2016 12:41 
Академік
Академік
Аватар користувача

З нами з: 01/04/2013 18:05
Повідомлення: 1862
lily27 написав:
не давать!

вот когда не дают, тогда человек и сам с собой :smls03:

всё ж официально, берёт-вернёт, почему не дать/взять?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 10/08/2016 10:29 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 11/04/2012 10:55
Повідомлення: 521
Изображения: 0
Звідки: УКРАЇНА
Цитата:
всё ж официально, берёт-вернёт, почему не дать/взять?

=;
lily27 написав:
слышала что нельзя что б сам с собой подписывал

зараз можна навіть і так
Цитата:
Чи може ФОП, який є платником єдиного податку одночасно бути засновником ТОВ та його директором?
Так, законодавство України не забороняє Вам зробити такий крок в житті. Раніше, це було заборонено та вважалося навіть криміналом. Зараз це абсолютно легально! Ви можете заключати Договори з цим ТОВ як ФОП та як директор ТОВ. Пильнуйте бухгалтерію та податкові правила.

_________________
Налоговая инспекция о бухгалтерах: "И всё-таки они вертятся!"


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 08/02/2017 10:47 
Доцент
Доцент

З нами з: 30/03/2009 21:20
Повідомлення: 85
Изображения: 0
Девочки, подскажите .Директор внес фин.помощь и в назначении платежа указал "безповоротня" вместо вообще "зворотня".Можно как-то бух.справкой исправить эту ситуацию?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 08/02/2017 11:24 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 13/04/2010 17:25
Повідомлення: 404
Звідки: г.Кременчуг
anila, думаю, не нужно ничего исправлять, т.к. фин. помощь "безповоротна", просто опечатка в одной букве



За це повідомлення автора nadinca подякував: anila(08/02/2017 15:58)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1697 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 109, 110, 111, 112, 113, 114  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB