Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 19/09/2019 17:30

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 36 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: MEDOC+ключі від ДПІ=Звіт з ЄСВ!!!
ПовідомленняДодано: 09/08/2013 13:13 
Професор
Професор

Повідомлення: 403
Указом Президента України № 726/2012 від 24.12.2012 на МІНЗДОХ покладені функції адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.
На сьогодні МІНЗДОХ проводить активне тестування прийому і обробки звітності ЕСВ із залученням підприємств і організацій України.
У системі «Медок» на сьогодні представлена можливість безкоштовної підготовки і подачі звітності ЕСВ до Пенсійного фонду України.
Для того, щоб утримати позиції на ринку звітності, розробниками прийнято рішення про підтримку безкоштовних ключів АЦСК ИДС МІНЗДОХу тільки для подачі звітності ЕСВ в МІНЗДОХ.
Тобто кажучи іншими словами, якщо хтось має безкоштовні ключі від ДПІ і має в себе програму МЕДОК (навіть демоверсію), то можна буде без проблем відправляти звітність до МІНЗДОХу. Для того щоб можна було це робити, потрібна версія МЕДка, не нижче 10.00.162

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12/08/2013 08:49 
Академік
Академік

Повідомлення: 1368
Изображения: 0
Capitoshechka написав:
Указом Президента України № 726/2012 від 24.12.2012 на МІНЗДОХ покладені функції адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.
На сьогодні МІНЗДОХ проводить активне тестування прийому і обробки звітності ЕСВ із залученням підприємств і організацій України.
У системі «Медок» на сьогодні представлена можливість безкоштовної підготовки і подачі звітності ЕСВ до Пенсійного фонду України.
Для того, щоб утримати позиції на ринку звітності, розробниками прийнято рішення про підтримку безкоштовних ключів АЦСК ИДС МІНЗДОХу тільки для подачі звітності ЕСВ в МІНЗДОХ.
Тобто кажучи іншими словами, якщо хтось має безкоштовні ключі від ДПІ і має в себе програму МЕДОК (навіть демоверсію), то можна буде без проблем відправляти звітність до МІНЗДОХу. Для того щоб можна було це робити, потрібна версія МЕДка, не нижче 10.00.162

т.е. импорт из ОПЗ и отправка налоговых отчетов с помощью бесплатных ключей в демо-версии не возможна?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12/08/2013 12:40 
Професор
Професор

Повідомлення: 180
Нет.
тільки для подачі звітності ЕСВ. О подаче налоговых форм как видите ничего не написано.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12/08/2013 13:02 
Теург
Теург

Повідомлення: 8449
rvg написав:
импорт из ОПЗ и отправка налоговых отчетов с помощью бесплатных ключей в демо-версии не возможна?

И раньше так было: импорт из ОПЗ возможен, но подписать и отрпавить можно только с ключами УСЦ

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12/08/2013 16:42 
Професор
Професор

inkognito написав:
Нет.
тільки для подачі звітності ЕСВ. О подаче налоговых форм как видите ничего не написано.

lutishka написав:
rvg написав:
импорт из ОПЗ и отправка налоговых отчетов с помощью бесплатных ключей в демо-версии не возможна?

И раньше так было: импорт из ОПЗ возможен, но подписать и отрпавить можно только с ключами УСЦ

Саме так. Абсолютно вірно. Ключами від ДПІ в МЕДку можна буде відправляти лише звітність з ЄСВ. Решту звітів (імпортованих) - ключами УСЦ

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14/08/2013 14:52 
Професор
Професор

Повідомлення: 371
Capitoshechka, К сожалению, у меня Медок не хочет настраивать подпись от ГНИ, хотя версия Медка 166. Я настраиваю комплектность подписей, нажимаю сберечь, но программа не сохраняет настройку и при попытке подписать отчет в ПФУ опять меня посылает в "Администрирование-параметры системы-подпись". Все как и раньше ](*,)

"Если тебе когда-нибудь захочется найти человека, который сможет преодолеть любую, самую невероятную беду и сделать тебя счастливым, когда этого не может больше никто - просто посмотри в зеркало и скажи: "Привет!"" - Ричард Бах.

Востаннє редагувалось L.M. в 14/08/2013 14:59, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14/08/2013 14:57 
Професор
Професор

L.M. написав:
Capitoshechka, К сожалению, у меня Медок не хочет настраивать подпись от ГНИ, хотя версия Медка 166

АДМІНІСТРУВАННЯ-ПАРАМЕТРИ СИСТЕМИ-ПІДПИС... Какой центр сертификации ключей у вас там выставлен?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14/08/2013 15:00 
Професор
Професор

АЦСК ІДД ДПС

"Если тебе когда-нибудь захочется найти человека, который сможет преодолеть любую, самую невероятную беду и сделать тебя счастливым, когда этого не может больше никто - просто посмотри в зеркало и скажи: "Привет!"" - Ричард Бах.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14/08/2013 15:02 
Професор
Професор

а в чем именно заключается проблема?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14/08/2013 15:03 
Професор
Професор

обновила Медок до 167, ничего не изменилось :krazzzzy

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14/08/2013 15:06 
Професор
Професор

не сохраняется настройка комплектности подписей, то что мы делаем в АДМІНІСТРУВАННЯ-ПАРАМЕТРИ СИСТЕМИ-ПІДПИС. и когда я пытаюсь подписать отчет меня программа опять туда же посылает (в АДМІНІСТРУВАННЯ-ПАРАМЕТРИ СИСТЕМИ-ПІДПИС)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14/08/2013 15:07 
Академік
Академік

Повідомлення: 1368
Изображения: 0
L.M. написав:
Capitoshechka, К сожалению, у меня Медок не хочет настраивать подпись от ГНИ, хотя версия Медка 166. Я настраиваю комплектность подписей, нажимаю сберечь, но программа не сохраняет настройку и при попытке подписать отчет в ПФУ опять меня посылает в "Администрирование-параметры системы-подпись". Все как и раньше ](*,)

А сертификаты для бесплатных ключей подложили? МЕДОк их сам скачивать не умеет...

За це повідомлення автора rvg подякував: L.M.(14/08/2013 15:13)
Рейтинг:1.28%

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14/08/2013 15:09 
Професор
Професор

упс.. а как это сделать :oops:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14/08/2013 15:12 
Професор
Професор

все сделала, попробую еще раз. СПАСИБО ОГРОМНОЕ!!! : :friendship

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14/08/2013 15:14 
Професор
Професор

Пошаговая инструкция по настройке с картинками http://www.bestzvit.com.ua/dealers/docs ... hodov.docx

За це повідомлення автора Capitoshechka подякували: 3 L.M.(14/08/2013 15:29), tomol22(17/08/2013 08:26), НинаЗ(08/10/2013 13:34)
Рейтинг:3.85%

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 36 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot]

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі