Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 16/12/2018 09:05

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 67 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 16/01/2015 15:08 
Професор
Професор

З нами з: 20/08/2007 10:35
Повідомлення: 631
Изображения: 0
Звідки: Київ
Всім привіт. Підприємство - користується M.E.Doc, видає електронні податкові накладні покупцям користувачам M.E.Doc. Ситуація ідеальна майже все ок. Але є покупці які користуються Сонатою, Арт-Звіт програмами. Виникає питання як надати таким покупцям податкову накладну? Медок-розробник пропонує - нехай покупці реєструються в Медок-онлайн і там забирають свої накладні. Це не зовсім варіант. Телефонує розгніваний бухгалтер покупця - не виходить з якихось причин зареєструватися в медок-онлайн, надайте податкову. Телефонує інший - ми використовуємо Арт-Звіт, реєструйтеся в арт-звіт веб і надайте нам податкову. При спробі реєстрації на арт-звіт веб вимагають якісь свої ключі (їхня технічна підтримка питання ігнорує - їх мотивація наша програма супер, купляйте нашу програму). Є ще програма соната....
Відсутня єдина взаємодія між програмними комплексами. Хто як виходить з цієї ситуації? Потрібно наймати ще одну людину для "ходіння по сайтам" для передачі податкових накладних?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 16/01/2015 15:13 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2009 08:43
Повідомлення: 9833
Изображения: 0
:smls09: то просто бухгалтеров с друг другом сталкивают.
Мы работаем через АРТ звыт+, январские еще ни кому не отправляли,но вот с каким интересным фактом столкнулись: бросали запыты на регистрированны в декабре НН,так вместе с ответом поприходили и сами НН.Были,честно говоря удивлены.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 16/01/2015 16:21 
Професор
Професор

З нами з: 20/08/2007 10:35
Повідомлення: 631
Изображения: 0
Звідки: Київ
дзеркальна ситуація з постачальниками. Ми використовуємо ПК M.E.Doc, постачальник Арт-Звіт. Податкову вони нам виписали, але отримати її належним чином підписану немає можливості


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 16/01/2015 16:57 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2009 08:43
Повідомлення: 9833
Изображения: 0
glavbux1 написав:
отримати її належним чином підписану немає можливості

а что в вашем понимании належним чином підписану? она ж в электр.форме приходит уже с сервера(или как там оно называется) налоговой
значит и зарегестрировано и подписано всем чем положено.имхо.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 16/01/2015 17:14 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 11/04/2012 10:55
Повідомлення: 521
Изображения: 0
Звідки: УКРАЇНА
kimberli написав:
она ж в электр.форме приходит уже с сервера(или как там оно называется) налоговой
значит и зарегестрировано и подписано всем чем положено.имхо.

=;
я також зрозуміла, що головне, щоб постачальник зареєстрував пн в єдиному реєстрі,
а вже покупець по запиту зможе її отримати із ЄР
і не залежить, від того хто яким пз користується

_________________
Налоговая инспекция о бухгалтерах: "И всё-таки они вертятся!"



За це повідомлення автора MiVika подякували: 2 marina_vladi22(27/01/2015 11:59), rvg(16/01/2015 18:18)
Рейтинг:2.56%
 
Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 16/01/2015 19:49 
Професор
Професор

З нами з: 20/08/2007 10:35
Повідомлення: 631
Изображения: 0
Звідки: Київ
kimberli написав:
glavbux1 написав:
отримати її належним чином підписану немає можливості

а что в вашем понимании належним чином підписану? она ж в электр.форме приходит уже с сервера(или как там оно называется) налоговой
значит и зарегестрировано и подписано всем чем положено.имхо.


ст. 201 ПКУ зазначає обов"язок постачальника надати податкову накладну за затвердженою формою. Із сервере податково вділить тільки відповідь на запит. а податкову не дасть :lol:


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 16/01/2015 19:53 
Професор
Професор

З нами з: 20/08/2007 10:35
Повідомлення: 631
Изображения: 0
Звідки: Київ
MiVika написав:
kimberli написав:
она ж в электр.форме приходит уже с сервера(или как там оно называется) налоговой
значит и зарегестрировано и подписано всем чем положено.имхо.

=;
я також зрозуміла, що головне, щоб постачальник зареєстрував пн в єдиному реєстрі,
а вже покупець по запиту зможе її отримати із ЄР
і не залежить, від того хто яким пз користується


тільки реєстрації в єдиному реєстрі недостатньо. Було б добре якби було так, але нажаль....... ](*,) ](*,) ](*,)


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17/01/2015 11:01 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2009 08:43
Повідомлення: 9833
Изображения: 0
glavbux1 написав:
ст. 201 ПКУ зазначає обов"язок постачальника надати податкову накладну за затвердженою формою. Із сервере податково вділить тільки відповідь на запит. а податкову не дасть

:^o а почему тогда у нас так получается?
kimberli написав:
бросали запыты на регистрированны в декабре НН,так вместе с ответом поприходили и сами НН

:smls07:

_________________
Зображення


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17/01/2015 11:17 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/08/2009 11:06
Повідомлення: 4550
Изображения: 0
kimberli, я правильно поняла, что б получить НН нужно знать № и дату? вот это и не удобно


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17/01/2015 14:25 
Професор
Професор

З нами з: 20/08/2007 10:35
Повідомлення: 631
Изображения: 0
Звідки: Київ
kimberli написав:
glavbux1 написав:
ст. 201 ПКУ зазначає обов"язок постачальника надати податкову накладну за затвердженою формою. Із сервере податково вділить тільки відповідь на запит. а податкову не дасть

:^o а почему тогда у нас так получается?
kimberli написав:
бросали запыты на регистрированны в декабре НН,так вместе с ответом поприходили и сами НН

:smls07:

Для того щоб кинути запит потрібно знати реквізити податкової накладної


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17/01/2015 14:45 
Професор
Професор

З нами з: 20/08/2007 10:35
Повідомлення: 631
Изображения: 0
Звідки: Київ
lily27 написав:
kimberli, я правильно поняла, что б получить НН нужно знать № и дату? вот это и не удобно


Податкову накладну в електронному вигляді потрібно отримати складену згідно чинного законодавства.
Порядок заповнення податкової накладної зокрема зазначає
....Податкова накладна та додатки до неї складаються та надаються отримувачу (покупцю) в електронній
формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису
уповноваженої платником особи.
Є ще Закон України Про електронні документи та електронний документообіг, який наголошує на обов'язкових реквізитах документу. Є закони про електронний цифровий підпис.
Висновок: ви зрозуміли не вірно.
щоб отримати податкову накладну, її потрібно отримати в читабельному для вас форматі з усіма обов'язковими реквізитами та підписану законним способом.
Є глобальна системна проблема. При запровадженні електронного документообігу податкових накладних "запроваджувачі" не потурбувалися (можливо намірено, або по злочинній халатності) про створення уніфікованої єдиної бази податкових накладних, з можливістю вільного доступу всіх платників ПДВ незалежно від того якими вони користуються програмами.
Як мені бачиться це має бути так: продавець склав податковий документ - зареєстрував в базі ДПІ і все!!!! А продавець звернувся із запитом про наявність податкового кредиту до цієї бази і отримав податкові накладні і все!!
Наразі є платники ПДВ з різними програмними продуктами, які мають труднощі з обміну електронними податковими, через неузгодженність програмних комплексів. І крім платників ПДВ нікого це більше не хвилює. Ідея з електронними податковими накладними прогресивна і має право на життя і розвиток. Але реалізована вона таким чином, щоб максимально її дискредитувати, та створити гору проблем платникам ПДВ а відповідно дати шанс чиновничкам хапнути.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17/01/2015 17:28 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 11/04/2012 10:55
Повідомлення: 521
Изображения: 0
Звідки: УКРАЇНА
glavbux1 написав:
Висновок: ви зрозуміли не вірно.
щоб отримати податкову накладну, її потрібно отримати в читабельному для вас форматі з усіма обов'язковими реквізитами та підписану законним способом.

[-X я думаю, що вірно є підтвердження:
1)
kimberli написав:
но вот с каким интересным фактом столкнулись: бросали запыты на регистрированны в декабре НН,так вместе с ответом поприходили и сами НН.Были,честно говоря удивлены.

я розумію так: запит формували по грудневих пн
і +автоматом отримали січневі не знаючи ні № ні дати

2)тепер наша ситуація в іншій програмі:
зареєструвала ПН
отримала підтвердження реєстрації
відправляю контрагенту і отрмую отаке
Цитата:
Документ уже прийнято контрагентом від ДПС.

тож без паніки, все-таки після реєстрації сервер ДПС розсилає ПН контрагентам автоматично

так ще забула такий момент: мій контрагент не знав ні номера , ні дати ПН

_________________
Налоговая инспекция о бухгалтерах: "И всё-таки они вертятся!"


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17/01/2015 19:37 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2009 08:43
Повідомлення: 9833
Изображения: 0
MiVika, :friendship

_________________
Зображення


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 20/01/2015 10:28 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/03/2008 17:21
Повідомлення: 15995
Звідки: Сумы
MiVika написав:
тож без паніки, все-таки після реєстрації сервер ДПС розсилає ПН контрагентам автоматично

дефачки!!! можно поподробней [-o< как получить входящие НН? есть где-то инструкция пошаговая?

_________________
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 20/01/2015 12:55 
Професор
Професор

З нами з: 20/08/2007 10:35
Повідомлення: 631
Изображения: 0
Звідки: Київ
MiVika, у Вас якісь особливі умови співпраці з "сервером ДПС" . Ми використовуємо Ме-док. Податкові приходять тільки ті, які нам відіслали постачальники- користувачі Ме-док. Аналогічна ситуація з клієнтами. Клієнти на Арт-звіті не отримують податкових накладних (при вже фактичній реєстрації їх на сервері ДФС)


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 67 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB