Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 19/12/2018 04:34

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 67 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 20/02/2015 16:02 
Теург
Теург

Повідомлення: 15995
ото из-за Киевстара с Укртелекомом и повисло все на ДФСном сервере, они начали массовую регистрацию своих НН...
MiVika написав:
краще ми заплатили б ті кошти за ПЗ в бюджет, а не "Недолугим виробникам відповідного ПЗ, які не в змозі до діалогу"

ой, верится с трудом, т.к. два дня наблюдаем как-раз проблемы не у разработчиков ПО

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20/02/2015 16:49 
Професор
Професор

Повідомлення: 521
Изображения: 0
dashab написав:
ото из-за Киевстара с Укртелекомом и повисло все на ДФСном сервере, они начали массовую регистрацию своих НН...

так і я на них відразу подумала, що вони в останній день вирішили все зареєструвати і + в такі числа масово мабуть здавали ЄСВ і ПДВ (я сама 15-16 люблю здавати ЄСВ, бо раніше за часів ПФУ кв.2 треба було ще по-че-ка-ти)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26/02/2015 17:33 
Професор
Професор

Повідомлення: 121
Контрагент користується іншою програмою, тому відправити податкову їм не можу. Перед реєстрацією в ЄРПН їхньої под. накладної в медку в налаштуваннях обміну документами виставила третю позицію: Тільки реєстрація. А коли податкова зареєструвалася в ЕРПН і прийшла квитанція №1, то чомусь в наступних діях все рівно пише: Документ бла-бла...очікує відправки контрагенту. Наскільки я розумію повинно писати, що документ завершив обробку по маршруту, я ж виставила: тільки реєстрація. Відгукніться, хто в Медку реєструє под. накладні покупцю з іншою програмою, як у Вас?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26/02/2015 19:21 
Професор
Професор

Leon_1981 написав:
Контрагент користується іншою програмою, тому відправити податкову їм не можу. Перед реєстрацією в ЄРПН їхньої под. накладної в медку в налаштуваннях обміну документами виставила третю позицію: Тільки реєстрація. А коли податкова зареєструвалася в ЕРПН і прийшла квитанція №1, то чомусь в наступних діях все рівно пише: Документ бла-бла...очікує відправки контрагенту. Наскільки я розумію повинно писати, що документ завершив обробку по маршруту, я ж виставила: тільки реєстрація. Відгукніться, хто в Медку реєструє под. накладні покупцю з іншою програмою, як у Вас?

Leon_1981, у мене користувачам інших програм так і залишилось, а от по тим, кому відправила пн також в МЕДок і вони їх отримали але не підтвердили, чомусь, при формуванні декларації, нагадувало, що такі-то ПН не підтверджені контрагентом. Я вирішила не звертати увагу сформувала, зареєструвала, відправила і все................... хто не отримав :smls20: :mrgreen:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26/02/2015 19:59 
Професор
Професор

Повідомлення: 121
MiVika, не зовсім зрозуміла по користувачах інших програм. Який маршрут Ви їм ставите при реєстрації податкових накладних?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02/03/2015 17:36 
Професор
Професор

Leon_1981, я для всіх поставила Реєстрація-Відправка зареєстрованих контрагенту, МЕДок сам не дає відправити ін користувачам і такі податкові залишаються тільки з кв1. по них зауважень не дає

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 10/02/2017 13:51 
Знавець
Знавець

Повідомлення: 24
підскажіть будь-ласка, чи реально перекинути відємне коригування податкової накладної, щоб його отримали в МЕДОК. Відправляла через "Відправити контрагенту" . Покупець говорить , що йому коригування в МЕДОК не прийшло. Мені прийшла якась ТЕхнологічна квитанція, яка зашифрована. Чи існують інші способи перекидки відємних коригувань? :???:

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 67 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: