Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 12/12/2018 21:51

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 67 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 05/02/2015 18:44 
Академік
Академік

Повідомлення: 1360
Изображения: 0
Жасмин написав:
Ксеняяя написав:
нужно поставить отметку "по дате" и написать дату (будет информация по тем НН, которые зарегистрированы этой датой), отметьте "отримані" и ниже табличной части "Імпорт документу з квитанцією", всё.
/
документ не проходит проверку структуры: DTD/Schema :smls07:
забыла как найти что это за ошибка?

Примерно так: http://opz.org.ua/forum/viewforum.php?f=26

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05/02/2015 18:56 
Академік
Академік

Повідомлення: 1529
выходит, что не все поля заполнены - ну да, табличную часть я не заполняю :smls07: ...или как?
заполнила № запроса - допустим 1
реквизиты предприятия и почту
ставлю Х возле ПН/РК
указываю дату
ставлю Х отримані
ставлю х іморт дока з квит
и все, больше ничего не заполняю

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06/02/2015 10:34 
Академік
Академік

Повідомлення: 1865
Жасмин написав:
выходит, что не все поля заполнены - ну да, табличную часть я не заполняю ...или как?

не заполняете.
обновление делали для ОПЗ? там был глючный файл, у меня было такое же (не проходил структуру), писала разработчикам программы, но возможно не заполнена какая-то графа в реквизитах, например "Код територіального органу ДФС України"

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06/02/2015 10:54 
Професор
Професор

Повідомлення: 631
У ме-дку такий запит працює тільки для податкових виписаних і надісланих із ме-дка. Не вірю я в "байки про сивого бичка" що арт-звіт або будь-яка інша програма в односторонньому порядку сумісна а інші ні. Це прихована реклама "агентів-прихильників" тої чи іншої програми. Січень пройшов а нічого не змінилося. Єдині підходи так і не були знайдені. Різні розробники програм залишилися на своїх позиціях, а держ. чинуша спокійно стоїть осторонь, спостерігаючи посміхається і готується ходити на перевірки. Гроші лопатою загрібати.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06/02/2015 12:35 
Професор
Професор

ось що я знайшов. Так я і говорив єдиного підходу не має. розробники не бажають знаходити спільної мови. а в бухгалтерів дах їде від таких "процесів автоматизації"
http://www.me-doc.com.ua/index.php?id=1111161550
приходять податкові накладні по запиту із бази ДФС але чомусь не всі, чомусь нестача в податкових користувачів арт-звіту, можливо це тільки в мене, і можливо вони їх взагалі не зареєстрували (за нереєстрацію відповідальності в січні здається не має). але податкові не всі це факт.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06/02/2015 13:24 
Професор
Професор

Повідомлення: 521
glavbux1 написав:
У ме-дку такий запит працює тільки для податкових виписаних і надісланих із ме-дка.

glavbux1, може я вас розчарую але нам вже три дні запит по даті не дає ні результату, ні можливості отримати ПН,
вже немає слів, працюємо в МЕДок і я, і мій постачальник,
зараз буду пробувати по номеру і даті, але ж це не діло всіх видзвонювати,
весь мій оптимізм, який був на початку року, з приводу того, щоб не кіпішувати власникам різних програм, вже розвіявся, НАЖАЛЬ
тут в одному ПЗ аби справитись, отак от :ill
МЕДок не дозволяє відправити з програми ПН покупцю, якщо він не користувач їхнього ПЗ, а я сплативши кошти тут до чого, адже згідно закону я зобов'язана видати покупцю електронну податкову накладну, проте як гарно написали
Цитата:
Благодарим вас за то, что пользуетесь КП «M.E.Doc IS»! Мы не оставим вас один на один с проблемой и всегда предложим удобное решение!

За це повідомлення автора MiVika подякував: glavbux1(06/02/2015 13:36)
Рейтинг:1.28%

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06/02/2015 13:53 
Академік
Академік

MiVika написав:
я зобов'язана видати покупцю електронну податкову накладну

хіба? :smls07:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06/02/2015 14:08 
Професор
Професор

А ось що намагається !!! зробити арт-звіт. На вулиці 5 лютого а "тії козаки" вирішили тільки зараз шукати спільну мову. ](*,) ](*,) ](*,)
http://art-zvit.com.ua/uk/News#311

не виключено, що тут є спільна змова розробників ПЗ (заробити). або елементарна халатність, небажання надати клієнту ту послугу, яка декларується. Єдине що можливо так є - плати серце мені гроші, а я подивлюся як я можу тебе обманути... =D> =D> =D>

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06/02/2015 14:09 
Професор
Професор

Ксеняяя написав:
MiVika написав:

а що ні?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06/02/2015 14:30 
Теург
Теург

Повідомлення: 15995
glavbux1 написав:
а що ні?

ни, обязаны ее зарегить, а не выдать эл. накладную покупателю

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06/02/2015 14:35 
Професор
Професор

dashab написав:
glavbux1 написав:
а що ні?

ни, обязаны ее зарегить, а не выдать эл. накладную покупателю

почитайте 1 речення ст 201.1 податкового кодексу

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06/02/2015 14:39 
Професор
Професор

Ксеняяя написав:
MiVika написав:

Ксеняяя, ну може не зовсім зобов'язана але згідно з порядком заповнення податкових накладних із змінами і доповненнями все ж залишається
Цитата:
Податкова накладна видається платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, на вимогу отримувача (покупця) цих товарів/послуг
:mrgreen:
+
Цитата:
Відповідно до п. 201.10 ст. 201 ПКУ при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов’язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою.

от вимагає покупець smml1
і все зобов'язані надати :smls03:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06/02/2015 14:45 
Академік
Академік

glavbux1 написав:
а що ні?

так я ото й питаю :smls07:

ст. 201 НКУ
201.10. При здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов’язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою.
...
Підтвердженням продавцю про прийняття його податкової накладної та/або розрахунку коригування до Єдиного реєстру податкових накладних є квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі, яка надсилається протягом операційного дня.
З метою отримання податкової накладної/розрахунку коригування, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних, покупець надсилає в електронному вигляді запит до Єдиного реєстру податкових накладних, за яким отримує в електронному вигляді повідомлення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних [b]та податкову накладну/розрахунок коригування в електронному вигляді.[/b] Такі податкова накладна/розрахунок коригування вважаються зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних та отриманими покупцем.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06/02/2015 15:27 
Професор
Професор

glavbux1 написав:
На вулиці 5 лютого а "тії козаки" вирішили тільки зараз шукати спільну мову. ](*,) ](*,) ](*,)
http://art-zvit.com.ua/uk/News#311

повідомлення КП «Арт-Звіт Плюс»
Цитата:
Шановні користувачі КП «Арт-Звіт Плюс»!
Не встигли ми з Вами зрадіти, що нарешті були внесені зміни у законодавство, які відміняли необхідність обміну податковими накладними/розрахунками коригування між різними програмними продуктами для подачі звітності, що вкрай складно реалізувати в умовах конкурентної боротьби в нашій країні, як знову зміни, які повертають нас до необхідності реалізовувати цей сценарій.
Так згідно чинного законодавства, розрахунок коригування на зменшення суми податкових зобов’язань в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН) має реєструвати покупець. Цей розрахунок коригування спочатку має сформувати та підписати продавець, відправити покупцю, покупець має підписати своїми електронними підписами (тобто на документі мають бути підписи обох сторін угоди) та відправити на реєстрацію в ЄРПН.
Ми почули розробника М.Е.Doc IS та змінили формат обміну на той, що відповідає затвердженому Державною фіскальною службою, щоб забезпечити можливість обміну між продуктами. Але це не призвело до такої можливості. Податкова накладна/розрахунок коригування у форматі ДФС, що сформовано в Арт-Звіт Плюс не приймається в М.Е.Doc IS, та навпаки: податкова накладна/розрахунок коригування, сформовані в М.Е.Doc IS, ми не маємо змоги втягнути, бо він не відповідає формату ДФС.
Тому, не зважаючи на те, що ми вже безрезультатно намагались налагодити співпрацю з розробником М.Е.Doc IS за для того, щоб користувачі обох програмних продуктів могли працювати надалі у звичному середовищі, знов звертаємось до розробника М.Е.Doc IS і надіємось на співпрацю.

тепер повідомлення «M.E.Doc IS» від 14.01.2015р
Цитата:
У зв'язку з тим, що розробники програм «Арт-звіт» і «Соната» змінили формати передачі даних, заявлена раніше можливість приймати податкові накладні від користувачів цих програм за допомогою e-mail з подальшим імпортом в «M.E.Doc IS» стає неможливою.
Формат, який використовується даними програмами для обміну, не відповідає затвердженому ДФС * .xml (наказ ДПА України від 12.07.2010 р .№499). Користувачі програм «Арт-звіт» і «Соната» відправляють ПН на реєстрацію в затвердженому ДФС форматі, а обмін з вами чомусь здійснюють в іншому, своєму форматі. «M.E.Doc IS» дотримується всіх вимог затвердженого ДФС формату при формуванні файлів електронних ПН та реєстрації їх в ЄРПН. Цей же формат використовується нашою програмою і в процесі електронного документообігу між контрагентами.
Розробники «M.E.Doc IS» не можуть підтримувати довільні формати всіх розробників в силу того, що вони містяться в закритому вигляді, не публікуються розробниками і не є затвердженими державою.Нагадуємо, що у користувачів програми «M.E.Doc IS» є 2 варіанти отримання податкових накладних від користувачів цих програм:
1. За допомогою безкоштовного сервісу «M.E.Doc Online» Завантажити інстукцію.
2. За допомогою запиту безпосередньо з ЄРПН ДФС Завантажити інстукцію.
Ваші контрагенти з КП «Арт-звіт» і «Соната» можуть отримувати від вас податкові накладні таким же чином.
У свою чергу «M.E.Doc IS» закликає розробників даних програм відкрити користувачам можливість відправляти ПН у форматі, затвердженому ДФС! Дякуємо вам за те, що користуєтеся КП «M.E.Doc IS»! Ми не залишимо вас наодинці з проблемою і завжди запропонуємо зручне рішення!
Ваш «M.E.Doc IS»

=D>

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06/02/2015 15:31 
Професор
Професор

Ксеняяя, от і я засумнівалась, якщо я ніяк не можу завантажити ту кляту податкову, то відповідно до п.201.1. я все-таки маю право вимагати, щоб мені її надіслав постачальник так?

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 67 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: