Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 18/12/2018 15:50

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 5 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Хакерська атака?!
ПовідомленняДодано: 27/06/2017 16:30 
Професор
Професор

Повідомлення: 348
Щось мені сьогодні нічого не йде, нічого не відправляється. Якісь помилки при відправці. В банку сказали, що установи не працюють по всій Україні, сказали хакерська атака. Що атака і на фінансові і на держустанови. Хтось щось чув? Йду шукати по інеті. Мені треба щоб працювало. :smls20:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Хакерська атака?!
ПовідомленняДодано: 29/06/2017 08:48 
Академік
Академік

Повідомлення: 1360
Изображения: 0
Chajka написав:
Щось мені сьогодні нічого не йде, нічого не відправляється. Якісь помилки при відправці. В банку сказали, що установи не працюють по всій Україні, сказали хакерська атака. Що атака і на фінансові і на держустанови. Хтось щось чув? Йду шукати по інеті. Мені треба щоб працювало. :smls20:

какое смешное сообщение - автор как на необитаемом острове: ни телека, ни интренета с новостями за последние пару дней он не видел...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 29/06/2017 09:15 
Академік
Академік

Повідомлення: 1867
rvg написав:
автор как на необитаемом острове

27.06.2017 в 16:30 я тоже была на необитаемом острове, только после 6 вечера мне позвонила знакомая с ощадбанка и сообщила "новость" 8-[

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 29/06/2017 09:41 
Професор
Професор

Повідомлення: 348
rvg, нє, ну я взнала раніше, ніж цю тему написала. А так мабуть на острові :smls03: Я і по інету шукала причину і запитувала декого, але ж я не шукала.... хакерів. Якраз тоді перший день почала на роботі користуватися новим компом. Повстановлювала проги, софти і шукала причину "шо я не так зробила". Щось Майкрософт звинувачує Медок в цій атаці. :smls07:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26/10/2017 14:41 
Теург
Теург

Повідомлення: 8595
З адрес, що знаходяться на безкоштовних поштових серверах, наприклад, webits-info-1c@meta.ua, надходять запрошення для здійснення оновлення 1С:Підприємства. В листах наводяться посилання на файли (що ймовірно є вірусом) невідомого походження розміщені за адресою https://github.com або подібних, а також інструкції по їх встановленню.

Внаслідок завантаження файлів, які розміщені за вказаною адресою, та виконання інструкцій з їх встановлення користувачі надають доступ зловмисникам до власних даних та локальної мережі, що створює загрозу кібератаки на власну мережу та мережу своїх контрагентів.

У разі завантаження та встановлення цих файлів або інших дій, що призвели до зараження мережі небезпечним вірусом, необхідно відключитися від мережі Інтернет та терміново звернутися до спеціалістів з кібербезпеки для вжиття заходів щодо усунення проблеми.

Просимо розповсюдити вищенаведену інформацію серед усіх користувачів ПЗ 1С:Підприємство.

Рекомендуємо користувачам отримувати оновлення через обслуговуючі компанії та сервіс «Оновлення програм», який розташовано за адресою releases.1c.eu.

Звертаємо увагу, що службою технічної підтримки та сервісом Оновлення програм не здійснюється будь-яка розсилка листів із проханнями встановлення оновлень.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 5 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі