Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 21/10/2018 12:00

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 48 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 07/07/2010 15:13 
Теург
Теург

Повідомлення: 4075
Цитата:
Верховная Рада внесла изменения в законодательные акты по вопросам общего среднего и дошкольного образования.

Соответствующий законопроект поддержали 248 депутатов из 426 зарегистрированных в зале, сообщает УНИАН.

«За» проголосовали 169 регионалов, 22 бютовца, 27 коммунистов, 19 нардепов из фракции Блока Литвина, 8 депутатов от НУ-НС и трое внефракционных.

Новый закон предусматривает обязательное дошкольное образование детей старшего дошкольного возраста с 5 лет.

Изменения внесены и в Закон «Об общем среднем образовании», согласно которым устанавливается 11-летний срок для получения полного общего среднего образования, нормирование типов учебных заведений, введение обучения детей с особыми потребностями.

Цитата:
Однако данный законопроект не предусматривает многих важных аспектов. В частности, в документе не прописано, что делать с программой 12-го класса для школьников, которые учатся по 12-летней системе. Также неизвестен механизм получения обязательного дошкольного образования с 5 лет, поскольку мест в детских садах катастрофически не хватает.

Востаннє редагувалось Тяська в 07/07/2010 15:17, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07/07/2010 15:14 
Теург
Теург

В нашому місті в дитячий садок дитину записують зразу ж після виписки з роддому, я вже не кажу про села, в яких і за Радянської влади садочком і не пахло .

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 07/07/2010 18:41 
Професор
Професор

Повідомлення: 464
Изображения: 5
Треба нагадати про якість виховання-навчання в садках. Довелось віддати сина в школу ще до 6 років. З розрахунку на 12 років навчання. В садку (із спец.вихователями та не малою оплатою за послуги) дитину навчали так, що став мямляти, як 4-річний. Нудьгував.
Тепер школу закінчить в 16 років. Годин для іноземного закладу не вистачить.
Цьогорічний переможець міжнародної олімпіади з хімії сказав, що доведеться рік вчитись у вітчизняному ВУЗі, а потім знову вступати в обраний ним за кордоном.
Бідні діти. Реформи-мука. Ні одна не доведена до якогось логічного завершення. Не встигли надрукувати підручники для минулої, тепер знову будуть переглядати програму навчання.

Догори
 Профіль Персональный альбом  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 08/07/2010 15:42 
Теург
Теург

ну от починаєтьчся...
Цитата:
Половині п'ятирічних дітей місць у нульових класах не досить?
Майже половина дітей п’ятирічного віку не зможуть цьогоріч сісти за парти, бо для обов’язкового нульового класу в дитячих садках немає місць.

Про це пише тижневик «Коментарі:», аналізуючи наслідки повернення до одинадцятирічної освіти.

Як відзначає видання, показник охоплення дітей дошкільними навчальними закладами, за даними Міносвіти, становить 57% (у містах - 69%, у селах - лише 33%). Навіть у найблагополучніших щодо цього областях він не дотягує до 80%. Так, у Черкаській області дошкільну освіту отримують 70% дітей, у Севастополі - 69%, у Донецькій і Сумській областях - 67%. Збільшення показника охоплення за останні роки вдавалося досягти, серед іншого, за рахунок альтернативних форм здобуття дошкільної освіти - відкриття так званих груп короткочасного перебування, груп підготовки дітей до шкільного навчання при загальноосвітніх закладах, впровадження соціально-педагогічного патронату, коли додому до дітей, які не відвідують дитячі садки, двічі на тиждень навідується соціальний педагог.

Однак, коли освіта з п’ятирічного віку стає обов’язковою подібні форми навряд чи забезпечать її якість, повноцінний психічний та емоційний розвиток дітей, формування їхньої шкільної зрілості, відзначають «Коментарі:».

http://www.unian.net/ukr/news/news-385695.html

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 08/07/2010 18:27 
Теург
Теург

Повідомлення: 13945
вы извините, но УЧИТЬ 5-летнего ребенка в обязательном порядке - это гониво... они наверное не видели, как шестилеток "легко" учить... экспериментаторы ... нехорошие... :evil: :evil: :evil:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 12/07/2010 08:57 
Теург
Теург

d написав:
вы извините, но УЧИТЬ 5-летнего ребенка в обязательном порядке - это гониво... :evil: :evil: :evil:

повністю згідна, я свою до школи коли став вибір коли посилати (вона в мене з листопада) послала на рік пізніше, майже в сім. І то в неї ще ляльки в голові були, а що було б в 5 років мені навіть "страшно" подумати :roll:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 12/07/2010 15:24 
Теург
Теург

Повідомлення: 5147
Тяська, у меня таже история. Моя - ноябрьская. В гимназию пошла почти в 7. Была неплохо подготовлена, с успехом прошла все тесты. Но что-то особого желания учится я в ней не заметила. Более того, с апреля она вообще забила на учёбу по полной программе. Заявила, что очень устаёт и никакие уговоры, скандалы, просьбы не возымели должного результата. Что сделаешь, ну устал ребёныш. В куклы хоцца поиграть, кота за хвоста потягать (в прямом смысле. Перс терпит такие издевательства). А если бы ей было 5? Это просто издевательство как над детьми, так и над родителями.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 12/07/2010 18:26 
Теург
Теург

Повідомлення: 6415
d написав:
вы извините, но УЧИТЬ 5-летнего ребенка в обязательном порядке - это гониво...

самое настоящее :evil:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13/07/2010 02:08 
Професор
Професор

Повідомлення: 184
ЖАЛКО деток. Тепло вспоминаю свой первый класс - писали красно-синим карандашом печатные буквы в тетради. Так мило : синие - согласные, красные - гласные, до сих пор их так и ассоциирую.
А мой сын учиться не любит, у детей отвратная программа напичканная информацией не по возрату, задают много домой. И потом английский - за год 4 преподавателя...все сбегают :shock: без репетитора результат "0."
Говорят учителей много - да их просто нет, большая часть - пенсионеры, молодые не выдерживают.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13/07/2010 09:04 
Теург
Теург

Програма - ну на це взагалі виразів не має. Моя в першому класі (школа спеціалізована початкова з англ. ухилом) вчила на математиці цифри майя, вавілонські, китайські, слов"янські, римські і ще якісь, сама не пам"ятаю. Так я вам скажу що я сама китайські і слов"янські цифри запам"ятати , а тим більше написати не могла, а що казати про шестирічну дитину. :?

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13/07/2010 09:07 
Теург
Теург

Повідомлення: 7395
Изображения: 0
Цитата:
а що казати про шестирічну дитину.

Ну это вы зря. У Вас то уже мозги забиты другими методами преподавания и прожитыми годами :P У детей мозги гибче и немножко другое восприятие информиции, вроде
Цитата:
синие - согласные, красные - гласные

Догори
 Профіль Персональный альбом  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13/07/2010 11:39 
Теург
Теург

Да мозги у нас уже забиты. А детям нафига их забивать китайской грамотой? Чушь какая-то!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13/07/2010 11:48 
Теург
Теург

ReMiDa написав:
Да мозги у нас уже забиты. А детям нафига их забивать китайской грамотой? Чушь какая-то!

:friendship і я так вважаю, ну ладно нехай в оглядовому порядку, але навіщо по них ще й задачі рішати, добре хоч в першому класі оцінок не ставили... :roll:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13/07/2010 12:45 
Теург
Теург

Тяська написав:
ReMiDa написав:

:friendship і я так вважаю, ну ладно нехай в оглядовому порядку, але навіщо по них ще й задачі рішати, добре хоч в першому класі оцінок не ставили... :roll:

однозначно!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 13/07/2010 14:27 
Теург
Теург

Повідомлення: 2248
я тоже ноябьрская, так мама отправила меня в школу почти в восемь лет. Страшно не хотела учиться читать. Потом как пошло!
Моему младшему 5. Я, вспоминая себя, очень ему сочувствую. Им бы еще в игрушки играть.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 48 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі