Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 22/10/2018 00:20

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 16 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 09/01/2014 10:24 
Знавець
Знавець

З нами з: 23/11/2012 10:35
Повідомлення: 49
Міндоходів України затвердило форму податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкцію щодо її заповнення.
Нова декларація не містить вагомих змін порівняно із раніше діючою формою, яку було затверджено наказом Мінфіну України від 07.11.11 р. № 1395.
Зверніть увагу, вищезгаданий Мінфінівський наказ утратив чинність.
Наказ Міндоходів України від 11.12.13 р. № 793. Чинний
http://www.vobu.com.ua/ukr/news/view/26773

_________________
Більше новин на www.vobu.com.ua
Усі важжливі новини на Вашій пошті - http://www.vobu.biz/ua/bis


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 09/01/2014 13:45 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/12/2010 15:42
Повідомлення: 8595
Капуня, Вы хотите сказать, что деку за 2013 год надо подавать по новой форме уже, а не начиная с деки за 2014г./1-й кв. 2014г., что противоречит нормам НКУ :?:


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 09/01/2014 15:05 
Доцент
Доцент

З нами з: 06/11/2013 09:54
Повідомлення: 85
lutishka написав:
Капуня, Вы хотите сказать, что деку за 2013 год надо подавать по новой форме уже, а не начиная с деки за 2014г./1-й кв. 2014г., что противоречит нормам НКУ :?:


скорее всего будут как всегда "рекомендовать" отчитываться по новой форме


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 09/01/2014 15:18 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 03/02/2011 13:36
Повідомлення: 962
Звідки: Запорожье
Скажите,а по совместителям надо подавать эту Деку ?

_________________
-Ангельское терпение требует дьявольской силы-


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 09/01/2014 15:30 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/12/2010 15:42
Повідомлення: 8595
Светланка Ч,
Цитата:
179.2. В соответствии с этим разделом обязанность плательщика налога относительно представления налоговой декларации считается выполненной и налоговая декларация не подается, если такой плательщик налога получал доходы:...

...исключительно от одного налогового агента независимо от вида и размера начисленного (выплаченного, предоставленного) дохода, кроме случаев, прямо предусмотренных этим разделом;
...



За це повідомлення автора lutishka подякував: Светланка Ч(09/01/2014 20:50)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 09/01/2014 15:53 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 20/06/2006 10:30
Повідомлення: 5552
Звідки: Київ
Цитата:
179.2. Відповідно до цього розділу обов'язок платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо такий платник податку отримував доходи:

від податкових агентів, які згідно з цим розділом не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу;

виключно від одного податкового агента незалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого, наданого) доходу, крім випадків, прямо передбачених цим розділом;

...
зазначені у підпункті "є" пункту 176.1 статті 176 цього Кодексу від двох і більше податкових агентів, і при цьому загальна річна сума оподатковуваних доходів, нарахованих (виплачених, наданих) такими податковими агентами не перевищує ста двадцяти розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року.

решающей является сумма 120 мин ЗП.

_________________
Все животные равны, но некоторые животные более равны, чем другие (с).
Нервы нужно не укреплять, а беречь.



За це повідомлення автора Blondy подякували: 2 Светланка Ч(09/01/2014 20:50), Sonichka(20/01/2014 00:47)
Рейтинг:2.56%
 
Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 09/01/2014 20:51 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 03/02/2011 13:36
Повідомлення: 962
Звідки: Запорожье
Спасибо за ответы))
Сумма меньше 120 мин.з/пл,но человек получал доходы от двух ЧП. :-k

_________________
-Ангельское терпение требует дьявольской силы-


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 09/01/2014 21:16 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/12/2010 15:42
Повідомлення: 8595
Света, забей. ;)



За це повідомлення автора lutishka подякував: Светланка Ч(10/01/2014 15:25)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 15/01/2014 13:07 
Професор
Професор

З нами з: 21/05/2008 15:26
Повідомлення: 394
Звідки: Киев
Интересно когда они в итоге эту форму реализуют.
OPZ пока с новой формой нет.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 30/01/2014 18:37 
Знавець
Знавець

З нами з: 07/02/2013 12:12
Повідомлення: 46
Подскажите, пожалуйста. Одновременно работаю и учюсь платно...Хочу получить "податкову знижку", при этом обучение длиться (09.2013 р. по 01.2015) и вся стоимость обучения оплачена в 2013 году...В налоговой сказали, что сума обучения делиться на период и неважно сколько я заплатила...Как быть? Ведь в ст. 166.2.1 описано - до податкової знижки вкл. фактично здійснені витрати... Какие можна привести аргументы, или я пролетаю с "знижкой"?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 31/01/2014 11:45 
Професор
Професор

З нами з: 21/05/2008 15:26
Повідомлення: 394
Звідки: Киев
Ирина06 написав:
Какие можна привести аргументы

Платежка, подтверждающая оплату за обучение и договор с учебным заведением.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 31/01/2014 13:35 
Знавець
Знавець

З нами з: 07/02/2013 12:12
Повідомлення: 46
Igor_Zidane написав:
Ирина06 написав:
Какие можна привести аргументы

Платежка, подтверждающая оплату за обучение и договор с учебным заведением.

Это всё есть, вот только налоговики ссылаются на то, что в 2014 году скидка делиться на период обучения, а не зависит от уплаченой сумы...Как быть? Подскажите...


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 29/10/2015 15:00 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 03/02/2011 13:36
Повідомлення: 962
Звідки: Запорожье
ФОП в 3 кв.перешёл на ОС,без доходов.
Сейчас надо сдать "Майнову деку".А какие поля обязательно надо заполнять:площадь квартиры ...?

_________________
-Ангельское терпение требует дьявольской силы-


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 29/10/2015 15:43 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/12/2010 15:42
Повідомлення: 8595
Светланка Ч написав:
площадь квартиры ...?

про имуществу ФОПу не надо, ИМХО. То для всяких госчиновников.



За це повідомлення автора lutishka подякував: Светланка Ч(29/10/2015 20:46)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 22/01/2016 15:41 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 03/02/2011 13:36
Повідомлення: 962
Звідки: Запорожье
Какие Додатки надо заполнять для ФОПа ,который был сперва на ЕН ,а потом 6 мес -на ОС без доходов ?

_________________
-Ангельское терпение требует дьявольской силы-


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 16 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB