Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 13/12/2018 00:32

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 3 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 03/01/2013 10:40 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 27/02/2012 14:06
Повідомлення: 780
Звідки: Кривий Ріг
Наше підприємство виконує монтажно-налагоджувальні роботи та ремонт телемеханічного обладнання (пульти керування, установлення контролерів, їх наладка, ремонт та тех.обслуговування).
На ці роботи складаються акти КБ-2в та КБ-3.
Використані матеріали (а це проводи, блоки живлення, лампи, тощо) списуємо на виробництво вимогою-накладною на відпуск матеріалів або актом списання матеріалів , які складаються на основі заяви головного інженера та розпорядження директора.
Ці матеріали не завжди відображаються у сметах, актах. Іноді необхідні матеріали для обладнання робочої площадки (освітлення робочого місця тощо).

1) Чи достатньо цих документів для списання матеріалів? Чи потрібно складати ще документ М-19? чи якийсь інший?
2) Як правило ми виконуємо роботи над обладнанням замовника (по цьому ж або іншому договору спершу йде реалізація обладнання, а потім виконуються роботи). Один замовник не хоче придбавати обладнання, а тільки роботи. Ну тобто, щоб у ціну роботи входило обладнання. Але у актах КБ-2, сметах не передбачено використання цього обладнання як ресурсу. І виникає питання, що мені робити? Чи можу я списати дорогуще обладнання за заявою інженера і провести все тільки як виконання робіт? Які документи оформити?

_________________
Просто поразительно, как много людей не верят в то, что могут учиться и научиться, и насколько больше людей считают, что учиться очень трудно. (с) "Дюна" Фрэнк Герберт


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 03/01/2013 12:17 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 16/12/2011 14:59
Повідомлення: 4521
Звідки: беруться діти???
Evka написав:
списуємо на виробництво вимогою-накладною на відпуск матеріалів або актом списання матеріалів... потрібно складати ще документ М-19?
Накладною М-11 Ви нічого не списуєте, а робите Дт23 Кт20 - це матеріали які фактично ще існують. Конкретно М-19 складати не треба, можна щось "своє".
По пункту 2. Я так зрозумів, у Вас буває два випадки:
1) Договір поставки + на монтаж - в цьому разі Ви спершу продаєте обладнання, а потім проводите монтаж. Тут нічого особливо складного немає - док. оформлення відповідно окремо продаж, окремо роботи.
2) В другому випадку Ви виконуєте лише роботу, і списуєте обладнання в процесі цієї роботи по тим же актам чи М-19, тому "Чи можу я списати дорогуще обладнання" - так, можете, але ж не за заявою :smile:

п.с. в цілому раджу почитати повністю цю тему, кількість корисної там інфи просто зашкалює :da!

_________________
Жизнь слишком коротка что бы быть маленьким и слабым



За це повідомлення автора Marlboro подякував: Evka(04/01/2013 12:14)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 04/01/2013 12:16 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 27/02/2012 14:06
Повідомлення: 780
Звідки: Кривий Ріг
дякую, оту :smile: тему я читаю, тільки зараз бракує часу =)
ще із спецодягом розбиратись :cry: тож не по темі, можете скинути ВОБУ №80 (2012р.) стр.23 ? :roll:

_________________
Просто поразительно, как много людей не верят в то, что могут учиться и научиться, и насколько больше людей считают, что учиться очень трудно. (с) "Дюна" Фрэнк Герберт


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 3 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB