Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 14/12/2019 02:06

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 984 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: 1 ДФ квартальная!!!
ПовідомленняДодано: 18/04/2017 13:13 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/12/2010 15:42
Повідомлення: 8449
:lol:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: 1 ДФ квартальная!!!
ПовідомленняДодано: 19/04/2017 10:12 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/12/2010 15:42
Повідомлення: 8449
Форма № 1ДФ. Спрашивали? Получите ответы

«Эта музыка будет вечной…» «Горячая линия» подтверждает: вопросам по заполнению формы № 1ДФ конца нет. Поэтому встречайте очередной сеанс «закрашивания белых пятен». :arrow: https://i.factor.ua/journals/buh911/201 ... top-digest



За це повідомлення автора lutishka подякував: kimberli(20/04/2017 08:28)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: 1 ДФ квартальная!!!
ПовідомленняДодано: 28/04/2017 12:06 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 18/10/2011 12:31
Повідомлення: 274
если человек был принят в середине января, применили соц. льготу, в феврале и марте льготы не было, как показать в 1ДФ ( разными строчками или одной с ознакой 01) ?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: 1 ДФ квартальная!!!
ПовідомленняДодано: 28/04/2017 14:46 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/03/2008 17:21
Повідомлення: 15813
Звідки: Сумы
Согласно п. 3.8 Порядка заполнения и предоставления налоговыми агентами Налогового расчета сумм дохода, начисленного (уплаченного) в пользу налогоплательщиков, и сумм удержанного из них налога, утвержденного приказом Миндоходов от 21.01.2015 г. № 4 (далее — Порядок № 4), при заполнении графы 8 «Ознака подат. соц. пільги» следует учитывать тот признак льготы, который соответствует начисленному доходу. Допускается наличие нескольких строк с одним признаком дохода лишь при наличии у физического лица нескольких признаков льгот по данному признаку дохода (то есть наличие разных видов льгот в разных месяцах квартала).

Как видим, порядок заполнения формы № 1ДФ разрешает отражать в отчете полученный зарплатный доход несколькими строками только в том случае, если к доходу налогоплательщика в одном отчетном периоде применялись разные льготы. О возможности отражения в форме № 1ДФ дохода двумя строками в ситуации, когда в отчетном квартале есть один месяц, в котором не применялась налоговая соцльгота, Порядок № 4умалчивает.
ИМХО-одной

_________________
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: 1 ДФ квартальная!!!
ПовідомленняДодано: 29/04/2017 18:27 
Академік
Академік
Аватар користувача

З нами з: 01/04/2013 18:05
Повідомлення: 1822
Алисия написав:
одной с ознакой 01)

:smls01:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: 1 ДФ квартальная!!!
ПовідомленняДодано: 13/05/2017 11:52 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 22/06/2011 14:27
Повідомлення: 996
Доброго дня! Підприємець працює як Субагент на 3-тій групі єдиного - туристи на його розрахунковий рахунок висилають кошти за тури і він пересилає їх Турагенту, який є ФОПом, причому собі залишає на розрахунковому рахунку свою комісійну винагороду за проданий тур. Між Турагентом і Субагентом укладений Субагентський Договір. На суму комісії укладаються Акти виконаних робіт між Турагентом і Субагентом. Платить Субагент 5% єдиного податку від суми комісійної винагороди.
Підкажіть будь-ласка, чи потрібно в такій ситуації здавати Субагентові форму 1ДФ? Дякую.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: 1 ДФ квартальная!!!
ПовідомленняДодано: 13/05/2017 11:52 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 22/06/2011 14:27
Повідомлення: 996
Доброго дня! Підприємець працює як Субагент на 3-тій групі єдиного - туристи на його розрахунковий рахунок висилають кошти за тури і він пересилає їх Турагенту, який є ФОПом, причому собі залишає на розрахунковому рахунку свою комісійну винагороду за проданий тур. Між Турагентом і Субагентом укладений Субагентський Договір. На суму комісії укладаються Акти виконаних робіт між Турагентом і Субагентом. Платить Субагент 5% єдиного податку від суми комісійної винагороди.
Підкажіть будь-ласка, чи потрібно в такій ситуації здавати Субагентові форму 1ДФ? Дякую.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: 1 ДФ квартальная!!!
ПовідомленняДодано: 13/05/2017 11:54 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/03/2008 17:21
Повідомлення: 15813
Звідки: Сумы
Любые выплаты физлицам (в т.ч. ФОПам) подлежат отражению в 1ДФ

_________________
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть



За це повідомлення автора dashab подякував: zapit(13/05/2017 12:00)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: 1 ДФ квартальная!!!
ПовідомленняДодано: 30/06/2017 09:58 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 15/02/2012 11:54
Повідомлення: 298
Изображения: 0
Добрый день! Подскажите, как отразить в 1дф непоказанные алименты за 1 квартал??? Читала, что нужно подать уточнюючу , а что в ней показывать?Только строчку с инн получателя (жены работника) и суммой алиментов? Какие штраф.санкции мне светят??? [-o<


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення: Re: 1 ДФ квартальная!!!
ПовідомленняДодано: 30/06/2017 15:42 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/03/2010 21:36
Повідомлення: 2706
Звідки: Полтава
екатерина19 написав:
Только строчку с инн получателя (жены работника) и суммой алиментов?

:smls01:
екатерина19 написав:
Какие штраф.санкции мне светят???

теоретически - никаких


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: 1 ДФ квартальная!!!
ПовідомленняДодано: 06/08/2017 15:21 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 22/06/2011 14:27
Повідомлення: 996
Доброго дня!
Велика надія, що спеціалісти з цього сайту допоможуть розібратися.
ФОП-Субагент виплачує транзитні кошти ФОПу -Турагентові на його поточний рахунок. Між цими двома ФОПами - Субагентський договір, згідно якого ФОП-Субагент надає послуги ФОПу Турагентові по продажу туристичних продуктів. Кошти, одержані від туристів за туристичні продукти Субагент пересилає Турагентові, як транзитні, залишаючи собі лише комісійну винагороду. Транзитні кошти ФОП-субагент зазначає в 1ДФ під кодом 157. Прочитала статтю за цією зсилочкою:https://help.smcs.com.ua/ru/reader/articles/read/12525/ndfl-esv-i-voennyy-sbor-s-vyplat-fizlitsam-i-predprinimatelyam
Не можу розібратися в табличці, яка вказана там: чи Субагентський Договір в моєму випадку можна вважати Договором купівлі -продажу (Турагент купує послуги з продажу туристичних продуктів у Субагента???) і чи можна вважати Субагентський Договір в моєму випадку Договором цивільно-правовим про надання послуг, виконання робіт (Субагент надає послуги Турагенту з продажу туристичних продуктів)?
Які документи ФОП-субагент має вимагати від ФОПа-Агента , щоб не сплачувати ЄСВ, ПДФО та військовий збір з транзитних коштів?
А щодо 1ДФ: на титульному листку даної форми є "Працювало за цивільно-правовими договорами"... В мене ФОП-Турагент проходить під кодом 157. Ящо Договір Субагентський можна вважати цивільно-правовим, то тут "1" би ставила, бо в даній формі у мене один тільки рядочок. Але не відомо, чи Субагентський Договір є Цивільно-правовим.
Допоможіть будь-ласка розібратися!!!!
Дякую.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: 1 ДФ квартальная!!!
ПовідомленняДодано: 10/08/2017 18:08 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 22/06/2011 14:27
Повідомлення: 996
dashab написав:
Любые выплаты физлицам (в т.ч. ФОПам) подлежат отражению в 1ДФ
показала транзитні кошти в 1ДФ під кодом 157. Які документи треба вимагати від ФОПа -отримувача цих коштів, щоб не сплачувати ЄСВ, ПДФО та воєнний збір? Дякую.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: 1 ДФ квартальная!!!
ПовідомленняДодано: 11/08/2017 19:31 
Користувач
Користувач

З нами з: 05/04/2017 17:23
Повідомлення: 6
д день.
будь ласка підкажіть.
ми орендуємо приміщення у фіз особи та платимо податок з дох. і віськ.збір
заповнила помилково в 1дф замість 106 коду - 157 код.
підкажіть , як правильно подати уточнюючу.
дякую


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: 1 ДФ квартальная!!!
ПовідомленняДодано: 17/08/2017 15:05 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 22/06/2011 14:27
Повідомлення: 996
Доброго дня!
ФОП працює на 3-тій групі 5% як Субагент з Турагентом згідно Субагентського Договору.
Я так розумію, що згідно Субагентського Договору Субагент надає послуги Турагенту з продажу тур. продуктів, бо в Субагентському Договорі вказано: "Турагент, який діє на підставі відповідних угод в інтересах тв від імені Туроператора, доручає, а Субагент приймає на себе, за винагороду,права і обов язки з реалізації Турпродуктув інтересах та від імені Туроператора на умовах даного Договору. Субагент у відносинах з Туристами представляє Туроператора і укладає з ними договори на туристичне обслуговування. "
Суму коштів, яку Субагент отримує від туристів за тур. продукти, він пересилає, як транзитні кошти (ця сума включає в себе винагороду Турагента), Турагенту (який теж на 3-тій групі єдиного податку) за відрахуванням своєї винагороди.
Яку суму треба вказувати мені в 1ДФ щодо Турагента під кодом 157? Повністю переслані мною транзитні кошти (а ця сума включає агентську винагороду Турагента)? Чи лише агентську винагороду Турагента?
Наперід дуже Вам дякую.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: 1 ДФ квартальная!!!
ПовідомленняДодано: 17/08/2017 15:59 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/12/2010 15:42
Повідомлення: 8449
zapit написав:
ФОП працює на 3-тій групі 5%

+
zapit написав:
Суму коштів, яку Субагент отримує від туристів за тур. продукти, він пересилає, як транзитні кошти (ця сума включає в себе винагороду Турагента), Турагенту (який теж на 3-тій групі єдиного податку) за відрахуванням своєї винагороди.

= взаимозачет :arrow: не имеете право находится на ЕН (и Ваш контрагент тоже) :arrow:
298.2.3. Плательщики единого налога обязаны перейти на уплату других налогов и сборов, определенных данным Кодексом, в таких случаях и в сроки:
...4) в случае применения плательщиком единого налога другого способа расчетов, чем отмеченных в пункте 291.6 статьи 291 данного Кодекса, - с первого числа месяца, следующего за налоговым (отчетным) периодом, в котором допущен такой способ расчетов;

296.5.5. В случае применения другого способа расчетов, чем отмеченного в этой главе, осуществления видов деятельности, не дающих права применять упрощенную систему налогообложения, осуществления деятельности, не отмеченной в реестре плательщиков единого налога первой и второй групп, плательщики единого налога в налоговой декларации дополнительно отображают отдельно доходы, полученные от осуществления таких операций.


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 984 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB