Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 07/12/2019 08:54

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 458 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Форма 20-ОПП в налоговую?????
ПовідомленняДодано: 10/10/2012 09:25 
Академік
Академік
Аватар користувача

З нами з: 24/05/2011 13:07
Повідомлення: 1735
lily27, я тоже по ФОП не уведомляла, ОБОЙДУТСЯ!!!



За це повідомлення автора Лазурь подякував: lily27(10/10/2012 09:38)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Форма 20-ОПП в налоговую?????
ПовідомленняДодано: 10/10/2012 09:38 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/08/2009 11:06
Повідомлення: 4544
Изображения: 0
спасибо, успокоили)


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Форма 20-ОПП в налоговую?????
ПовідомленняДодано: 10/10/2012 09:43 
Академік
Академік
Аватар користувача

З нами з: 24/05/2011 13:07
Повідомлення: 1735
lily27, не за что, будем надеяться на лучшее.



За це повідомлення автора Лазурь подякував: lily27(10/10/2012 09:54)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Форма 20-ОПП в налоговую?????
ПовідомленняДодано: 22/10/2012 09:37 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 05/01/2007 12:29
Повідомлення: 757
Изображения: 0
Звідки: г. Кривой Рог
У меня такая ситуация, новая фирма в июле зарегистрирована. Из объектов есть арендованный офис тоже с июля и всё. 20-опп не подала. Причём в выписке, которую при регистрации выдают, адрес арендованого офиса есть. Как думаете, нужно подать сейчас? Или лучше не светиться?

_________________
Зображення


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення: Re: Форма 20-ОПП в налоговую?????
ПовідомленняДодано: 22/10/2012 09:51 
Академік
Академік
Аватар користувача

З нами з: 24/05/2011 13:07
Повідомлення: 1735
Дивіться:
Відповідно до пункту 63.3 статті 63 розділу II Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платник податків зобов'язаний повідомляти про всі об'єкти оподаткування та об'єкти, які пов'язані з оподаткування або через які провадиться діяльність, органи державної податкової служби за місцезнаходженням таких об'єктів у порядку, встановленому центральним органом державної податкової служби.

Порядок подання інформації про об'єкти оподаткування та об'єкти, які пов'язані з оподаткування або через які провадиться діяльність, визначено розділом VIII Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29.12.2011 за № 1562/20300 (далі – Порядок обліку платників податків і зборів).


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Форма 20-ОПП в налоговую?????
ПовідомленняДодано: 22/10/2012 10:00 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 05/01/2007 12:29
Повідомлення: 757
Изображения: 0
Звідки: г. Кривой Рог
При постановке на учёт в налоговой, сообщали же адрес нахождения предприятия. Есть даже свидетельсво НДС уже. Получается просто не по форме 20-ОПП. Думаете лучше подать.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення: Re: Форма 20-ОПП в налоговую?????
ПовідомленняДодано: 22/10/2012 10:20 
Академік
Академік
Аватар користувача

З нами з: 24/05/2011 13:07
Повідомлення: 1735
Танюшик, Я откріла ФОП в октябре, звонила на гарячую линию -мне сказали: вновь зарегестрированніе должні подовать 20 ОПП, я сделала,пошла в свою налоговою,мне говорят не нужно сдавать, так как деятельность ваша прописана по адресу вашего местожительства. Когда будете орендовать склад или какой то офис,тогда и принесете.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Форма 20-ОПП в налоговую?????
ПовідомленняДодано: 22/10/2012 10:37 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 05/01/2007 12:29
Повідомлення: 757
Изображения: 0
Звідки: г. Кривой Рог
Лазурь, понятно. Спасибо. Спрошу наверное в своей налоговой

_________________
Зображення


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення: Re: Форма 20-ОПП в налоговую?????
ПовідомленняДодано: 22/10/2012 11:41 
Академік
Академік
Аватар користувача

З нами з: 16/08/2009 16:22
Повідомлення: 1338
У меня ФО-П, арендует помещение (под магазин), котор. нах. в другом районе.
В свою ГНИ, я сдала 20 ОПП, а в ГНИ по месту нахождения помещения - не сдавала.
Инспектор сказала, где зарегист - туда и сдавайте, мол этого достаточно.
Я тоже не понимаю, зачем дублировать этот отчет. Я зарегестр. в одной ГНИ, их и уведомила, что арендую помещение в др. районе - логично.
А зачем уведомлять налдоговую, в которой не зарегистр - не понимаю :roll: .
Хотя какя в нашем госуд. логика :smile:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Форма 20-ОПП в налоговую?????
ПовідомленняДодано: 22/10/2012 11:50 
Академік
Академік
Аватар користувача

З нами з: 24/05/2011 13:07
Повідомлення: 1735
solnce, я тоже считаю,что не нужно сдавать такой "бредовый"отчет.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Форма 20-ОПП в налоговую?????
ПовідомленняДодано: 22/10/2012 11:50 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2011 22:26
Повідомлення: 16421
Изображения: 1
"
20-ОПП – ІНФОРМАЦІЯ ПРО ГОЛОВНЕ

Обов’язок подання форми №20-ОПП щодо наявності об’єктів оподаткування, об’єктів, пов’язаних з оподаткуванням та об’єктів, через які провадиться діяльність визначено р. VIIІ Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого Наказом ДПА України від 22.12.2010 р. № 979.

Платник податків зобов'язаний повідомляти про всі об'єкти оподаткування і об'єкти, пов'язані з оподаткуванням, органи державної податкової служби за місцезнаходженням таких об'єктів (за основним та неосновним місцем обліку).

Форма №20-ОПП подається протягом 10 робочих днів після реєстрації, створення чи відкриття об’єкта оподаткування, до органу державної податкової служби за місцезнаходженням такого об'єкта.

Якщо у платника податків відбувається реєстрація, створення чи відкриття об'єкта оподаткування на території адміністративно-територіальної одиниці, де він не перебуває на обліку, то такий платник податків зобов'язаний стати на облік за неосновним місцем обліку в органі державної податкової служби за місцезнаходженням такого об'єкта у порядку, визначеному р. VII Порядку №979.

У разі зміни відомостей про об'єкт оподаткування, а саме: зміна типу, найменування, місцезнаходження або стану об'єкта оподаткування, платник податків надає зазначене повідомлення за ф. №20-ОПП з оновленою інформацією до органу державної податкової служби за місцезнаходженням об'єкта оподаткування, щодо якого відбулися зміни.

У разі зміни призначення об'єкта оподаткування або його перепрофілювання інформація щодо такого об'єкта оподаткування надається в повідомленні двома рядками, а саме: в одному рядку зазначається інформація про закриття об'єкта оподаткування, призначення якого змінюється, у другому – оновлена інформація про об'єкт оподаткування, який створено чи відкрито на основі закритого.

Починаючи з 01.01.2011 – дня набрання чинності Податковим кодексом України платник податків зобов'язаний повідомляти про всі об'єкти оподаткування і об'єкти, пов'язані з оподаткуванням, в тому числі, які зареєстровані, створені чи відкриті до 2011 року, органи державної податкової служби за місцезнаходженням таких об'єктів (за основним та неосновним місцем обліку). "


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення: Re: Форма 20-ОПП в налоговую?????
ПовідомленняДодано: 22/10/2012 11:51 
Академік
Академік
Аватар користувача

З нами з: 24/05/2011 13:07
Повідомлення: 1735
макс.лю, читали это уже все


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Форма 20-ОПП в налоговую?????
ПовідомленняДодано: 22/10/2012 11:58 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2011 22:26
Повідомлення: 16421
Изображения: 1
Лазурь, та вы шо :-#


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення: Re: Форма 20-ОПП в налоговую?????
ПовідомленняДодано: 22/10/2012 12:02 
Академік
Академік
Аватар користувача

З нами з: 24/05/2011 13:07
Повідомлення: 1735
макс.лю, и читали, и писали,и :smls20: но в налоговой говорили что не нужно сдавать,странно как то ,видать они сами еще до конца не разобрались.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Форма 20-ОПП в налоговую?????
ПовідомленняДодано: 22/10/2012 12:04 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/08/2009 11:06
Повідомлення: 4544
Изображения: 0
читала в каком-то журнале статью, о том что не может налоговая штрафовать за неподачу 20-ОПП, не могу найти, кто-нибудь встречал?


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 458 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot], MSN [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB