Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"


Відрядження

Обговорення питань оподатковування в Українi. Податкові декларації. Податкові накладні. ПКУ.

Відрядження

Повідомлення Olya_K » 24/11/2011 15:42

Підкажіть, будь ласка. Працівник у відрядженні ночував у "приватного підприємця". Ці витрати належать до витрат за рахунок прибутку. Чи потрібно з цієї сума сплачувати ПДФО??????????????????
Olya_K
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 3
З нами з: 24/11/2011 13:42

Re: Відрядження

Повідомлення Serg » 24/11/2011 17:19

все залежить від системи оподаткування
Olya_K написав:"приватного підприємця"

див. пп. 138.1.12 ПКУ
signature disconnected
181
Аватар користувача
Serg
Теург
Теург
 
Повідомлення: 9488
З нами з: 15/04/2004 17:47
Звідки: Ірпінь

Re: Відрядження

Повідомлення Olya_K » 28/11/2011 13:40

Я хотіла запитати, чи потрібно утримувати ПДФО із працівника, якому було компенсовано витрати на проживання в готелі (у приватного підприємця)???
Olya_K
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 3
З нами з: 24/11/2011 13:42

Re: Відрядження

Повідомлення Serg » 28/11/2011 14:07

окей. відповім так: якщо ставите на витрати - не платите податок на доходи.
signature disconnected
181
Аватар користувача
Serg
Теург
Теург
 
Повідомлення: 9488
З нами з: 15/04/2004 17:47
Звідки: Ірпінь

Re: Відрядження

Повідомлення Olya_K » 28/11/2011 15:10

дякую
Olya_K
Користувач
Користувач
 
Повідомлення: 3
З нами з: 24/11/2011 13:42

Re: Відрядження

Повідомлення Gacuchka » 30/01/2012 17:26

Сижу вот втыкаю в п. 140.1.7 - про командировки.
и не могу понять сначала идет абзац (вроде 7) про загран командировку
потом в 8-м когда можно отнести на ВВ - обязательные документы
а в 9м опять про загранкомандировки

И мысль у меня такая: может не надо так плотно доказывать связь с хоз деятельностю если в пределах Украины?

Просто мы новостворенное, менеджера сейчас ищут покупателей ездят по всей Украине и не всегда договор подписывают (ведь не все хотят с нами работать) и что я теперь не могу им командировку оплатить?
они мне предоставили:
посвидчення (с печатями принимающей стороны)
проезд
проживание
остальное намалюю (приказ, кошторис и служебку)
Главный бухгалтер - это не профессия, а особая форма умственого расстройства!!!
С уважением Ната!!!
Аватар користувача
Gacuchka
Теург
Теург
 
Повідомлення: 5498
З нами з: 06/04/2006 15:41
Звідки: Умань

Re: Відрядження

Повідомлення Serg » 31/01/2012 10:37

Gacuchka, їздатобто відрядження повинно бути повязане з госпдіяльністю. інакше будуть шити шось із пп. 139.1.1 ПКУ.
пс.
14.1.36. господарська діяльність - діяльність особи, що пов'язана з виробництвом (виготовленням) та/або реалізацією товарів, виконанням робіт, наданням послуг, спрямована на отримання доходу і проводиться такою особою самостійно та/або через свої відокремлені підрозділи, а також через будь-яку іншу особу, що діє на користь першої особи, зокрема за договорами комісії, доручення та агентськими договорами;

"ми спрямовували, а вони гади не хочуть..."

наказ. в ньому обгрунтування звязку.
signature disconnected
181
Аватар користувача
Serg
Теург
Теург
 
Повідомлення: 9488
З нами з: 15/04/2004 17:47
Звідки: Ірпінь

Re: Відрядження

Повідомлення edin » 27/09/2016 10:14

Добрый день!

Помогите, пожалуйста, определить как быть в такой ситуации:

Подыскиваем подходящее помещение для размещения филиала, директор едет для этого в другой город. Т.е. просто будет бегать смотреть, искать, где что сдается в аренду и насколько помещение подойдет под размещение филиала.

Как быть с отметкой принимающей стороны в удостоверении про командировку. ведь по сути нет никакой принимающей стороны, есть определенное задание - найти помещение.

Кто-то сталкивался с подобным? Как быть?
edin
Доцент
Доцент
 
Повідомлення: 93
З нами з: 27/12/2011 13:56

Re: Відрядження

Повідомлення dashab » 27/09/2016 12:08

edin написав:в удостоверении про командировку
отменили-Наказом Міністерства фінансів України від 21 червня 2011 року №738 "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Державної податкової адміністрації України від 28.07.1997 року №260” було скасовано форму посвідчення про відрядження. Відтепер посвідчення про відрядження оформляти не потрібно, достатньо наказу на відрядження, відповідно до якого визначається кількість днів, проведених у відрядженні.
Відповідно до наказу Міністерства фінансів України „Про внесення змін до Інструкції про службові відрядження в межах України та закордон” № 362 від 17.03.2011 року та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України за №410/19148 від 17.03.2011 року сума добових визначається згідно з наказом про відрядження та відповідними первинними документами. За відсутності наказу добові витрати не виплачуються. Документами, що засвідчують вартість понесених витрат, є розрахункові документи. Питання виходу працівника на роботу в день вибуття у відрядження та в день прибуття з відрядження має регулюватися правилами внутрішнього трудового розпорядку підприємства, установи, організації.
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть
Аватар користувача
dashab
Теург
Теург
 
Повідомлення: 15813
З нами з: 27/03/2008 17:21
Звідки: Сумы

Re: Відрядження

Повідомлення lily27 » 23/03/2017 13:19

подскажите пож. как рассчитать ср. зп за дни командировки
принят сотрудник 07.02.17 оклад 3 800 , командировка с 20.02 по 23.02 и с 20.03 по 24.03
за февраль
дневная зп 3800/20 р.д.= 190 грн. средняя тоже будет 190 т.к. нет зп за предыдущие 2 месяца и считаю от оклада
март
дневная зп 3800/22=172,73 грн средняя (февраль 3800/20*16)+(март 3800/22*13)/29=182,26 т.к. средняя выше, плачу по средней?
Аватар користувача
lily27
Теург
Теург
 
Повідомлення: 4544
З нами з: 27/08/2009 11:06

Re: Відрядження

Повідомлення lutishka » 07/06/2017 15:36

Командировка 2017 и «трудовая» доплата к 3200 грн. Видеоурок от Бухгалтер 911
https://www.youtube.com/watch?v=fexfcLOTosk
Аватар користувача
lutishka
Теург
Теург
 
Повідомлення: 8449
З нами з: 15/12/2010 15:42


Повернутись до Податковий форум

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]

cron