Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 08/03/2021 09:04

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 2 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 04/05/2012 20:34 
Користувач
Користувач

З нами з: 04/05/2012 20:28
Повідомлення: 1
Доброго дня. У нас на підприємстві проблеми із бухгалтером по зарплаті. Поясніть будь-ласка в які строки вона повинна нараховувати лікарняні? Ось контретна ситуація: людина була на лікарняному з 18 березня по 20 квітня. Далі були вихідні і вона принесла на роботу лікарняний листок 23 квітня (24 квітня його отримала бухгалтер). По сьогоднішній день нічого не виплачено, у фонд соцстрахування (я туди телефонувала) вона не передала документи.Зі слів бухгалтера гроші будуть у наступну зарплату.(але ж це тільки за 5 днів,що виплачує підприємство). Якщо можна посиланння на норму закону, яка забезпечує строки нарахування цих грошей.Дякую.
P.S.Це тільки по одні йлюдині. А ось я була на лікарняному з 23 по 27 березня. А у фонд соцстрахуваня бухгалтер надала документи аж 27 КВІТНЯ ](*,) І грошей від них я ще звичайно не отримала.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 04/05/2012 22:55 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 10/02/2009 16:34
Повідомлення: 9183
Изображения: 0
Звідки: ******
apelsinka25 написав:
принесла на роботу лікарняний листок 23 квітня (24 квітня його отримала бухгалтер)

за первые 5 к.дней вероятнее всего, получите вместе с зп за апрель, а остальное_ когда соцстрах перечислит предприятию.
см Стаття 21. Порядок фінансування Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності страхувальників та інших отримувачів страхових коштів
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2240-14/page
apelsinka25 написав:
А ось я була на лікарняному з 23 по 27 березня. А у фонд соцстрахуваня бухгалтер надала документи аж 27 КВІТНЯ

может занята была бухгалтер. :smls03:
а еще вопрос: комиссия или уполномоченный есть на пр-тии? пожалуйтесь им ибо они:
" 3.1.8. Розглядає скарги працівників підприємства на рішення
комісії із соціального страхування підприємства по наданню
матеріального забезпечення та соціальних послуг за рахунок коштів
Фонду, здійснює заходи по розв'язанню викладених у них питань.
3.1.9. Проводить на підприємстві роз'яснювальну роботу та
надає консультації з питань надання матеріального забезпечення та
соціальних послуг за рахунок коштів Фонду."
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0636-08
остальное я вам в "личные сообщения" написала.


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 2 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB