Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 25/01/2021 03:46

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1 повідомлення ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 15/06/2012 16:53 
Користувач
Користувач

З нами з: 06/12/2005 14:01
Повідомлення: 15
Коллеги, пожалуйста, подскажите, нужно ли платить налог на репатриацию за билеты на матчи Евро 2012, купленные у УЕФА? В ст. 160 п.Ж) НКУ сказано, что налогообложению подлежит вознаграждение за осуществление спортивной деятельности. Подпадают ли под это понятие билеты на матчи? В переходных положениях сказано, что такие билеты не облагаются НДС. Про налог же на репатриацию я ничего найти не могу.
Пожалуйста, помогите с ответом.


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1 повідомлення ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB