Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 22/10/2018 11:09

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 6 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Выдача через кассу или РРО?
ПовідомленняДодано: 05/05/2009 12:26 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 25/01/2005 10:54
Повідомлення: 319
Звідки: Донецк
Доброго времени суток!
В поиске не нашла ответ на свой вопрос
В магазине есть РРО и центральная касса, может ли предприятие выдать из кассы возврат финансовой помощи ЧПшнику или обязательно нужно пробивать его через РРО?

_________________
Я не бухгалтер...я только учусь....


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05/05/2009 13:53 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/04/2004 17:47
Повідомлення: 9570
Изображения: 1
Звідки: Ірпінь
Цитата:
из кассы возврат финансовой помощи ЧПшнику

=;

_________________
signature disconnected
181


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05/05/2009 13:55 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 25/01/2005 10:54
Повідомлення: 319
Звідки: Донецк
Serg, у меня проверка утверждает обратное, хотя в законе указываются только товары и услуги обязательно пробиваются через РРО :(

_________________
Я не бухгалтер...я только учусь....


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05/05/2009 14:09 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/04/2004 17:47
Повідомлення: 9570
Изображения: 1
Звідки: Ірпінь
Цитата:
у меня проверка утверждает обратное

підстава яка для подібних тверджень?

Стаття 3. Суб'єкти підприємницької діяльності, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов'язані:

1) проводити розрахункові операції на повну суму покупки і т.д.

а розрахункова операція - це приймання від покупця готівкових коштів, платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо за місцем реалізації товарів (послуг), видача готівкових коштів за повернутий покупцем товар (ненадану послугу), а у разі застосування банківської платіжної картки - оформлення відповідного розрахункового документа щодо оплати в безготівковій формі товару (послуги) банком покупця або, у разі повернення товару (відмови від послуги), оформлення розрахункових документів щодо перерахування коштів у банк покупця;

нема розрах операції - нетреба і РРО

_________________
signature disconnected
181


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05/05/2009 14:39 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 25/01/2005 10:54
Повідомлення: 319
Звідки: Донецк
Serg, ага, они посовещались и согласились, что мы правы :lebe
Спасибо Вам большое за поддержку :)

_________________
Я не бухгалтер...я только учусь....


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05/05/2009 14:42 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/04/2004 17:47
Повідомлення: 9570
Изображения: 1
Звідки: Ірпінь
Цитата:
они посовещались и согласились

:mrgreen:

нема за шо. їм би ото все через РРО із застосуванням режиму попереднього програмування...
особливо прикольно коли вони "насовєтують по телехфону", а потім ото і перевіряють - слова ж до діла не пришиєш :wink:

_________________
signature disconnected
181


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 6 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB