Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 22/10/2018 03:59

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 2 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Чаевые!
ПовідомленняДодано: 27/01/2014 18:44 
Знавець
Знавець

З нами з: 04/11/2013 14:43
Повідомлення: 24
Всем добрый вечер! Коллеги, не подскажите у кого был опыт взятия на работу в кафе сотрудников без установленной ставки з/п? Т.е. заработать они могли только на чаевых. Какими последствиями это чревато? Или возможно кто работал таким образом? Отзовитесь, пожалуйста))!! Очень нужно!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Чаевые!
ПовідомленняДодано: 21/02/2014 01:15 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 27/02/2012 21:58
Повідомлення: 414
AnnaBuhgalter,ВоБУ №65 от 13,07,12 г. "Чаевые могут выплачиваться как дополнительная з\п (премия, поощрения). Чаевые не могут быть основной з\п, ведь работникам нужно начислять и выплачивать тарифную ставку (оклад). Это предусмотрено ст. 96 КЗоТа: основной организации оплаты труда считается тарифная система, по которой формируются и дифференцируются размеры выплат"


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 2 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB