Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 20/10/2018 11:26

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 4 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Турагент и НДС
ПовідомленняДодано: 18/02/2011 15:20 
Користувач
Користувач

З нами з: 18/02/2011 15:16
Повідомлення: 1
Налоговый инспектор утверждает, что по НКУ у турагента не может быть "входной" НДС. Только начисления. А как же расходы, понесённые при поиске покупателя на путёвку?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Турагент и НДС
ПовідомленняДодано: 20/02/2011 12:14 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 21/04/2004 11:57
Повідомлення: 13945
может, ваш инспектор не прав...
дайте ему перечитать... особенно второй абзац... особенно второе предложение..:
"Відповідно до п. 207.6 ст. 207 р. V ПКУ базою оподаткування в разі проведення операції з постачання на території України туристичним оператором (агентом) туристичної послуги (туристичного ваучера (путівки)), призначеної для її споживання (отримання) за межами території України, є винагорода, а саме різниця між вартістю поставлених ним послуг (туристичного ваучера (путівки)) та вартістю витрат, понесених таким туристичним оператором (агентом) внаслідок придбання (створення) таких туристичних послуг.

Оскільки базою оподаткування туристичного оператора (агента) є отримана ним винагорода, то суми ПДВ, сплачені при придбанні туристичної послуги, таким туристичним оператором (агентом) до складу податкового кредиту не включаються. При цьому туристичний оператор (агент) має право включити до складу свого податкового кредиту суми ПДВ, що пов'язані з адміністративними витратами (канцелярські товари, оренда офісу, електроенергія, теплоенергія, водопостачання та ін.), за умови, що такі адміністративні витрати включаються, з метою їх компенсації споживачем, до вартості такої туристичної послуги, тобто входять до складу його винагороди, яка підлягає оподаткуванню ПДВ за основною ставкою"... источник - www.sta.gov.ua, база налоговых знаний...


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Турагент и НДС
ПовідомленняДодано: 19/06/2011 17:16 
Знавець
Знавець

З нами з: 04/02/2010 02:41
Повідомлення: 39
Турагент юр.лицо плательщик НДС.
Туруслуги на территории Украины.Купили за 3000 грн.Продали за 3150.
По договору купли-продажи маржа ст.207.5.
Налоговая на сумму нашего вознаграждения 125+25=150.
Скажите,пожалуйста,в реестре налоговых и в декларации по НДС сумму 3000 отражаете?Если да,то в каких строках?
Спасибо.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Турагент и НДС
ПовідомленняДодано: 03/11/2014 18:17 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 16/06/2009 15:49
Повідомлення: 372
Изображения: 0
Звідки: Киев
Татьяна Павловна написав:
Скажите,пожалуйста,в реестре налоговых и в декларации по НДС сумму 3000 отражаете?Если да,то в каких строках?

Я конечно с поздним зажиганием, но может кому-то пригодиться мой ответ :mrgreen:
Отражается в реестре только сумма вознаграждения. Сумма в 3000 грн. не отражается.


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 4 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB