Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 21/10/2018 06:22

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 5 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 28/02/2012 16:40 
Користувач
Користувач

З нами з: 28/02/2012 16:28
Повідомлення: 3
Собственно орендую помещение в общежитии у ПТУ.
На здание установлен счетчик на тепло, но почему то в цоколе считают плату за тепло с каким то коефициентом, тоесть за тепло в цоколе ПТУ платит в 4 или более раз больше.

Работникам ПТУ собственно всеравно сколько платить, так как платят они не из своего кармана, а из бюджета, я же за свои 40м.кв. проплачиваю уже на счет ПТУ.

Я даже обращался в местное отделение теплосети, там меня заверили что так и нужно платить. Просьбу предоставить какие то законы и тд и тп. проигнорировали!

Хотелось бы узнать правомерно ли даное действие теплосети, если организация посути бюджетная и на общежитие стоит счетчик?

UPD: Нарыл на одном форуме приблизительную ситуацию http://forum.abok.ru/lofiversion/index.php/t53551.html
Законна ли данная ситуация для бюджетной организации?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 14/03/2012 15:11 
Користувач
Користувач

З нами з: 28/02/2012 16:28
Повідомлення: 3
Никто не подскажет куда копать?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 14/03/2012 15:50 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 16/07/2007 18:53
Повідомлення: 15055
Звідки: оттуда
icealex написав:
Никто не подскажет куда копать?

Отсюда и до обеда :yo-yo можно "копать"...а можно не копать...в любом случае не на старых российских сайтах

_________________
Смотрящий Зображення


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 21/03/2012 00:41 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 11/04/2011 15:06
Повідомлення: 106
Изображения: 1
Звідки: Из мамы
Постанова Кабінету Міністрів України№ 869 від 01.06.2011 "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги" не передбачає розподілу тарифів за поверхами будівель, відповідо до Закону України "Про житлово комунальні послуги" (ст.20) споживач має право одержувати в установленому законодавством порядку необхідну інформацію про перелік житлово-комунальних послуг, їх вартість, загальну вартість місячного платежу, структуру
ціни/тарифу, норми споживання, порядок надання житлово-комунальних послуг, їх споживчі властивості тощо. Отже ваше право на ознайомлення з підставою формування вартості послуги є невідємним.

_________________
Я, конечно, не херувим. У меня нет крыльев, но я чту Уголовный кодекс. Это моя слабость.


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
ПовідомленняДодано: 18/05/2012 20:43 
Користувач
Користувач

З нами з: 28/02/2012 16:28
Повідомлення: 3
Спасибо за ответ, попробуем!


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 5 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB