Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"


Двозначне законодавство

Обговорення питань ЖКГ

Двозначне законодавство

Повідомлення Бендер-бей, Остап » 21/09/2012 14:59

В зв’язку з неоднозначністю українського законодавства в сфері житлово-комунальних послуг прошу надати роз’яснення щодо діючого порядку погодження тарифів на вивезення твердих побутових відходів та рідких нечистот, а саме: в діючій редакції ПКМУ від 26 липня 2006 р. N 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів» залишено без змін п. 41 розділу IV щодо надання висновку щодо розрахунків економічно обґрунтованих планованих витрат, пов'язаних з наданням послуг з вивезення побутових відходів : передбачено, що зазначений висновок надається Державною інспекцією з контролю за цінами або її територіальними органами в порядку, встановленому
Мінекономіки.
В той же час Держцінінспекція відповідно до Постанови КМУ від 28.03.2011 N 346 "Про ліквідацію урядових органів" знаходиться в стадії ліквідації і жодної дозвільної діяльності не здійснює.
Законодавство України гарантує виробникам житлово-комунальних послуг можливість встановлювати тарифи на рівні економічно обґрунтованих витрат.
В зв’язку з зазначеним прошу повідомити який пакет документів є достатнім для встановлення тарифів на вивезення твердих побутових відходів та рідких нечистот органом місцевого самоврядування і чи потрібно отримувати висновок зазначений в ПКМУ №1010, якщо так то прошу роз’яснити механізм отримання цього висновку. З повагою до спільноти, Остап.
Питання прошу вважати знятим з обговорення оскільки Інспекції з цін відновлені Дякую всім
Я, конечно, не херувим. У меня нет крыльев, но я чту Уголовный кодекс. Это моя слабость.
Аватар користувача
Бендер-бей, Остап
Професор
Професор
 
Повідомлення: 106
З нами з: 11/04/2011 15:06
Звідки: Из мамы

Повернутись до ЖКГ

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot]