Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"
http://vobu.ua/forum/

передача безхазяйственой дороги на баланс службу автодора
http://vobu.ua/forum/viewtopic.php?f=24&t=64016
Сторінка 1 з 1

Автор:  493nik [ 09/11/2012 16:48 ]
Тема повідомлення:  передача безхазяйственой дороги на баланс службу автодора

всім привіт! хвилює таке питання: У радянськи часи (26 років тому) були надані земельні ділянки під дачі. До ціх дач за рахунок власників була прогрейдерована та видсипана дорога, побудований міст (перехід) через річку (за межами населених пунктів, по території 3-х сільських рад). Дорога ні де на балансі не стоїть. Як цю дорогу передати на баланс служби автомобильних доріг? чим керуватись?які потрібні документи?хто повинен бути ініціатором даного питання (хто виготовляє документи)

Автор:  Бендер-бей, Остап [ 12/01/2013 17:28 ]
Тема повідомлення:  Re: передача безхазяйственой дороги на баланс службу автодор

На виконання ч.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» органи місцевого самоврядування від імені та в інтересах територіальних громад , відповідно до закону здійснюють правомочності щодо володіння, користування та розпорядження об’єктами права комунальної власності, в тому числі виконують усі майнові операції, можуть передавати об’єкти права комунальної власності у постійне або тимчасове користування юридичним та фізичним особам, здавати їх в оренду, продавати і купувати, використовувати як заставу, вирішувати питання їхнього відчуження, визначати в угодах та договорах умови використання та фінансування об’єктів, що приватизуються та передаються у користування і оренду.
Прийом-передача майна до (з) комунальної власності територіальної громади здійснюється через уповноважені на те органи (як приклад Управління з питань комунального майна та земельних відносин відповідного виконкому) за рішенням місцевої ради.

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/