Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"
http://vobu.ua/forum/

Декларація про валютні цінності
http://vobu.ua/forum/viewtopic.php?f=25&t=45773
Сторінка 3 з 4

Автор:  Ustana [ 07/02/2012 18:44 ]
Тема повідомлення:  Re: Декларація про валютні цінності

Здравствуйте! Подали справку об отсутствии валютных ценностей только сегодня. Что за это будет? :oops:

Автор:  Вотруба [ 08/02/2012 17:17 ]
Тема повідомлення:  Re: Декларація про валютні цінності

Ничего!
Если Вам эта справка не нужна, то могли вообще не подавать. Обязаловка здесь только в том случае, если валютные ценности есть.

Автор:  Орися [ 02/07/2012 15:37 ]
Тема повідомлення:  Re: Декларація про валютні цінності

Допоможіть, будь-ласка, розділ V Декларації заповняється у валюті чи гривнях? і прописом також?

Дякую!

Автор:  Орися [ 02/07/2012 15:52 ]
Тема повідомлення:  Re: Декларація про валютні цінності

Підкажіть , будь-ласка, дуже дуже треба!

Автор:  Frau Welle [ 23/10/2012 15:11 ]
Тема повідомлення:  Re: Декларація про валютні цінності

а в НБУ мы эту декларацию подаем?

Автор:  БУХГАЛТЕР-181186 [ 24/12/2012 15:38 ]
Тема повідомлення:  Re: Декларація про валютні цінності

Доброго дня!!! Допоможіть, будь-ласка, розібратись в наступній ситуації:
Наша організація (неприбуткова бюджетна організація) отримала грошові кошти в доларах на відкритий валютний рахунок по договору (надання послуг). Наступного дня долари продали і гривні впали нам на спец. рахунок.
ЧИ ПОТРІБНО ПОДАВАТИ КВАРТАЛЬНИЙ ЗВІТ (ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО ВАЛЮТНІ ЦІННОСТІ)????? [-o< [-o<

Автор:  Frau Welle [ 25/12/2012 14:15 ]
Тема повідомлення:  Re: Декларація про валютні цінності

Я бы подала. Позвоните в валютный отдел в налоговую. Они подскажут.

Автор:  БУХГАЛТЕР-181186 [ 25/12/2012 16:47 ]
Тема повідомлення:  Re: Декларація про валютні цінності

Frau Welle написав:
Я бы подала. Позвоните в валютный отдел в налоговую. Они подскажут.



Дякую за відповідь, а який саме розділ мені потрібно заповнювати в декларації, скажіть, будь-ласка!!!! [-o< [-o< [-o<

Автор:  Вотруба [ 27/12/2012 23:06 ]
Тема повідомлення:  Re: Декларація про валютні цінності

БУХГАЛТЕР-181186 написав:
Наша організація (неприбуткова бюджетна організація) отримала грошові кошти в доларах на відкритий валютний рахунок по договору (надання послуг). Наступного дня долари продали і гривні впали нам на спец. рахунок.
ЧИ ПОТРІБНО ПОДАВАТИ КВАРТАЛЬНИЙ ЗВІТ (ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО ВАЛЮТНІ ЦІННОСТІ)????? [-o< [-o<

НЕ ТРЕБА!
Документ називається "Декларація про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами". У Вас за межами України валютних цінностей немає, відтак і писати в Декларацію нічого.
Цитата:
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
Л И С Т
18.11.2004 N 8413/К/17-3115

ДПАУ розглянула лист і повідомляє таке.
Відповідно до ст. 9 Декрету КМУ від 19.02.93 р.№ 15-93 "Про систему валютного регулювання і валютного контролю" валютні цінності та інше майно резидентів, яке перебуває за межами України, підлягає обов'язковому декларуванню у Національному банку України. Порядок і терміни декларування встановлюються Національним банком України.
<…>
Слід зазначити, що в даному Указі зазначено, що декларування здійснюється щоквартально при наявності належних їм валютних цінностей, які знаходяться за межами України.
<…>
Заступник Голови
С.Лекарь

Цитата:
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 12.10.2009 р. N 4776/С/22-5015

<…>
Відповідно до статті 9 Декрету Кабінету Міністрів України "Про систему валютного регулювання і валютного контролю", статтями 1 і 5 Указу Президента України від 18.06.94 р. N 319/94 "Про невідкладні заходи щодо повернення в Україну валютних цінностей, що незаконно знаходяться за її межами "обов'язковому декларуванню підлягають валютні цінності, доходи та майно, що належать суб'єктам підприємницької діяльності - резидентам і перебувають за межами України.
Зазначене декларування здійснюється щокварталу за формою Декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами (далі - Декларація), затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 25.12.95 р. N 207.
Виходячи з назви і змісту Декларації відображенню в ній підлягають валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і на звітну дату (1 число [кожного кварталу]) знаходяться за її межами.
Тому інформація про фінансові вкладення, майно та товари за кордоном, що міститься в розділах 2 і 3 Декларації, підлягає перерахунку за курсом НБУ на звітну дату, тобто на 1 число.
<…>
Заступник Голови
Н. Рубан

Автор:  БУХГАЛТЕР-181186 [ 04/01/2013 14:48 ]
Тема повідомлення:  Re: Декларація про валютні цінності

Дякую за допомогу!!!! :D Вітаю всіх з Новим роком, міцного здоров'я Вам, счастья, успіхів в роботі!!

Автор:  SEVka [ 14/01/2013 17:15 ]
Тема повідомлення:  Re: Декларація про валютні цінності

Добрый день! в декларации заполняю только V раздел (экспорт), но сегодня обнаружила ошибку в уже поданой за год деке: в графе "вартість експортованих товарів" занижена сумма(налоговая выписана по оплате, а нужна по дате вмд, курс изменился). Как исправить, ошибка тянется со 2 квартала?

Автор:  byx-2008 [ 27/03/2013 14:41 ]
Тема повідомлення:  Re: Декларація про валютні цінності

Доброго времени суток. Подскажите пожалуйста начинающему ВЕдовцу.Перечислили валюту за товар покупателю в матре , а ГТД и приход будет в апреле.Декларацию про валютные ценности в такой ситуации за 1 кв. надо подавать?

Автор:  marina_vladi22 [ 29/03/2013 08:21 ]
Тема повідомлення:  Re: Декларація про валютні цінності

нет, т.к ценности не просроченные

Автор:  Black-Rose [ 29/03/2013 09:38 ]
Тема повідомлення:  Re: Декларація про валютні цінності

byx-2008, декларация составляется если на конец квартала есть вал ценности заграницей. от просрочки не зависит!
marina_vladi22 написав:
Перечислили валюту за товар покупателю в матре
Вы имели ввиду поставщику?

Автор:  byx-2008 [ 29/03/2013 17:48 ]
Тема повідомлення:  Re: Декларація про валютні цінності

Black-Rose написав:
Вы имели ввиду поставщику?

Да,конечно. Это уже мозги закипают. :oops:

Сторінка 3 з 4 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/