Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 17/12/2018 00:38

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 51 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 29/03/2013 17:50 
Знавець
Знавець

З нами з: 12/09/2011 12:54
Повідомлення: 29
Так нужно сдавать деку? Или только если просрочка, тогда сдавать? :oops: ](*,)


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 14/04/2013 15:04 
Знавець
Знавець

З нами з: 07/05/2012 17:25
Повідомлення: 33
Доброго дня. Ю.О.- платник єдиного податку 4 група 5 %
В 1 кварталі надавали послуги по зовнішньо-економічному контракту.
Оплата ще не прийшла.
Чи потрібно подавати декларацію про валютні цінності?, якщо акт виконаних робіт підписано в лютому місяці.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 20/01/2014 11:15 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 21/05/2008 23:44
Повідомлення: 156
Ситуация следующая:
В июле перечислили за товары 10 тыс. евро. В 90 дней не вложились, не успели завести товар, нас оштрафовали. Товар так и не завезли. Деньги поставщик нам вернул. В ноябре опять по этому же контракту, точно такую сумму перечислили поставщику. В декларации в разделе 5 возврат предоплаты нужно заполнять? Если нужно , то где? В п. 1.2?
В п. 2.1 Сумма коштів перерахованних за кордон - указывать эти 10 тыс. 2 раза? Или возврат предоплаты и оплату второй раз по контракту вообще не указывать?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 14/07/2014 17:31 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 24/10/2006 11:19
Повідомлення: 2547
Звідки: Луганск, Украина!
подскажите пож. при нарушении срока зачисления валюты по экспортному контракту у частного пред-ля единого налога необходимо подать валютную декларацию?
необходимо ли валютную декларацию заверять в НБУ?
какие штрафы за не подачу вал. декл.?
спасибо

_________________
С уважением, Елена


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 26/01/2016 14:52 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 31/01/2006 09:32
Повідомлення: 921
Звідки: Одесса
нужно ли сегодня подвать в налоговую декларацию об отсутствии валютных ценностей?

_________________
С уважением


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 11/07/2016 14:17 
Доцент
Доцент

З нами з: 16/01/2012 13:16
Повідомлення: 54
Підкажіть будь-ласка...Була предоплата за імпортний товар, 90 днів пройшло 8 червня, а товар прийшов і був розмитнений 02 липня. Раніше завжди вкладались у строк, а тепер я так розумію потрібно подати декларацію про валютні цінності? До якого числа її потрібно подавати?


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 51 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB