Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 17/12/2018 02:02

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 6 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Импорт товара
ПовідомленняДодано: 30/07/2013 13:28 
Професор
Професор

З нами з: 19/07/2011 16:11
Повідомлення: 278
подскажите впервые сталкиваюсь и импортом.

Приходит товар, готовлю все необходимые документы для растаможки, уплата импортного ндс осуществляется наличными? и период оплаты сумма отражается в декларации по ндс?

Пожалуйста объясните?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Импорт товара
ПовідомленняДодано: 30/07/2013 13:51 
Академік
Академік
Аватар користувача

З нами з: 21/03/2007 16:20
Повідомлення: 1207
Звідки: Донецк
ИринаВладимирова.
1) уплата НДС - осуществляется по безналичному расчету в среднем за день до растаможки груза
2)
ИринаВладимирова написав:
период оплаты сумма отражается в декларации по ндс?

в декларации по НДС отражается дата, сумма НДС по ГТД (оплата здесь не фигурирует)

_________________
Зображення


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Импорт товара
ПовідомленняДодано: 30/07/2013 13:52 
Професор
Професор

З нами з: 19/07/2011 16:11
Повідомлення: 278
спасибо.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Импорт товара
ПовідомленняДодано: 11/09/2013 13:07 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 14/03/2007 14:20
Повідомлення: 470
Звідки: Киев
Подскажите, Срочно!
Мы экспортируем изделие из материала пластика.Сам пластик импортированный.При растаможке получили вместе с пластиком сертификаты качества, СТ-1, и сертификат соответствия от контрагента.Вопрос: Нужно ли нам заключение гос.сан.эпидем экспертизы, и если да то где его брать? И можем ли мы экспортировать и продавать на Украине изделия в которых присутствует этот импортир. материал без этого заключения?????


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Импорт товара
ПовідомленняДодано: 26/09/2013 11:49 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 14/03/2007 14:20
Повідомлення: 470
Звідки: Киев
Подскажите, Срочно!
Мы экспортируем изделие из материала пластика.Сам пластик импортированный.При растаможке получили вместе с пластиком сертификаты качества, СТ-1, и сертификат соответствия от контрагента.Вопрос: Нужно ли нам заключение гос.сан.эпидем экспертизы, и если да то где его брать? И можем ли мы экспортировать и продавать на Украине изделия в которых присутствует этот импортир. материал без этого заключения?????


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Импорт товара
ПовідомленняДодано: 13/10/2014 00:25 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 11/02/2011 21:52
Повідомлення: 157
П О С Т А Н О В А
від 22 вересня 2014 року. № 591
м. Київ
...
2) підпункт 14 викласти в такій редакції:
“14) заборонити проведення таких операцій в іноземній валюті:
зі здійснення розрахунків за імпортними операціями без увезення товару
на територію України;
зі здійснення платежів за імпортними договорами, за якими продукція
була ввезена на територію України та здійснено митне оформлення на підставі
ввізної митної декларації, дата оформлення якої перевищує 180 днів;

...

Як бути тепер тим хто попав під це обмеження? Тобто ми винні іноземній фірмі гроші за товар, але тепер не можемо їх оплатити, бо термін 180днів від дати розмитнення пройшов і банк не приймає заявку на купівлю валюти, і що далі? Як віддати людям гроші?
І ще питання: А яка мета такого обмеження? Щось тут не так...


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 6 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB