Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 10/12/2018 00:22

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 3 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 10/01/2014 11:51 
Користувач
Користувач

З нами з: 26/01/2008 11:19
Повідомлення: 17
Звідки: Киев
Такая ситуация!!!!Мы выставили инвойс нерезиденту для оплаты за услуги!!! По условия контракта, они нам оплачивают в 2 этапа. Предоплата 50%, и после оказания услуг остальные 50%!!! В банке придрались, что нельзя указывать в контракте что предоплата, потом остальное!!!Говорят - что это типа мы их кредитуем. Кто сталкивался с таким???? Помогите!!!!!!!!!!

_________________
Руська


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 11/01/2014 14:29 
Доцент
Доцент

З нами з: 14/09/2010 16:52
Повідомлення: 58
Звідки: Київ
Что-то первый раз такое слышу....
А чем аргуменитруют? На какой нормативный документ ссылаются?

Выдержка из письма НБУ от 29.09.2005 р. N 13-134/4580-9703 :
"...Згідно з Цивільним кодексом України (гл.52,53,54 и т.д. - авт.) договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов'язків. Сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначення умов договору з урахуванням вимог Цивільного кодексу України та інших актів цивільного законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості. Зміст договору становлять умови (пункти), визначені на розсуд сторін і погоджені ними, та умови, які є обов'язковими до актів цивільного законодавства. Договір може бути укладений у будь-якій формі, якщо вимоги щодо форми договору не встановлені законом.
Відповідно до Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" зовнішньоекономічний договір - це матеріально оформлена угода двох або більше суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності та їх іноземних контрагентів, спрямована на встановлення, зміну або припинення їх обов'язків у зовнішньоекономічних відносинах. Зовнішньоекономічний договір укладається у письмовій формі, якщо інше не передбачено міжнародним договором України чи законом. При укладанні зовнішньоекономічних договорів сторони мають право використовувати відомі міжнародні звичаї, рекомендації міжнародних органів і організацій, якщо це не заборонено прямо або у виключній формі законами України..."

Т.е. как хотите, так с партнером и договариваетесь. Может быть у вас в договоре сроки поступления выручки(второй части) превышены? Согл. ст.1 з-на "про порядок здійснення розрахунків в ін.валюті" и пост НБУ 453от 14.11.13 - сейчас 90 дней.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 23/01/2014 17:13 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 01/07/2004 12:15
Повідомлення: 7562
Звідки: Киев
Банк не прав. Не вижу каких-либо ограничений, пускай аргументируют.

_________________
Новости, бланки тут:
www.pacholi.com.ua
www.facebook.com/Pa4oli


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 3 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB