Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 21/10/2019 15:31

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 42 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 06/10/2009 13:18 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/03/2008 17:21
Повідомлення: 15813
Звідки: Сумы
Цитата:
И почему именно 12 месяца?

:mrgreen: с дня приема....
в сентябре не прочерк, а отпускные за период с 01.09 по 24-09 и з/п с 25.09 по 30.09

_________________
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 06/10/2009 13:21 
Доцент
Доцент

З нами з: 17/08/2009 13:14
Повідомлення: 50
Потому что у нас бухгалтерия задним числом и ятолько сейчас расчитываю. и уменя форма пронумерованая где я всё расчитываю потому и спросила. а что значит такого листка не существует?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 06/10/2009 13:24 
Теург
Теург

З нами з: 21/07/2008 12:49
Повідомлення: 17242
Цитата:
а что значит такого листка не существует?

Мне такой не встречался на "законодательном" уровне. Может у бюджетников есть что-то такое, но я к ним не отношусь.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 06/10/2009 13:25 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/03/2008 17:21
Повідомлення: 15813
Звідки: Сумы
Цитата:
Потому что у нас бухгалтерия задним числом

:smls04: хорошо хоть не в устной форме

_________________
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 06/10/2009 13:26 
Доцент
Доцент

З нами з: 17/08/2009 13:14
Повідомлення: 50
И поповоду статьи - это всё о БУ за апрель 2007года "Если работник в расчётном перилде проработал меньше месяца, то средний ЗП для исчесления отпускных расчитывают исходя из должносного оклада, при этом расчётьный период будет составлять 12 мес перед месяцем предоставления отпуска, несмотря на то что работник тогда не работал на предприятии". Но всё это как то странно.
А вообще я уже всё решила для себя , вы подтвердили мои мысли спасибо большое :lebe :smls05:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 06/10/2009 13:34 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/03/2008 17:21
Повідомлення: 15813
Звідки: Сумы
Skritska, Вы сами себе противоречите...там же поруськи написано
Цитата:
Если работник в расчётном перилде проработал меньше месяца
меньше месяца!!! а у Вас меньше 1 года!!!
Пи.Си. Статьи эт хорошо, но Порядок 100 все ж лучше

_________________
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 06/10/2009 13:40 
Доцент
Доцент

З нами з: 17/08/2009 13:14
Повідомлення: 50
dashab, Я думала это не принцепиально но всем спасибо за помощь, причём оперативную :closed


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 06/10/2009 15:51 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 28/05/2004 14:43
Повідомлення: 10829
Звідки: Київ
555 написав:
Skritska написав:
Работник принят на работу 01.10.2008 за отработанные первые 11 месяцев отправила его в отпуск с 01.09.2009 по 24.09.2009 Расчётный период для отпускных должен быть 12 месяцев, а он отработал 11 как правельно посчитать


В первый год работы ежегодный отпуск предоставляется работнику по истечении 11 месяцев непрерывной работы (ч.1 ст.71 КЗоТ).


что за КЗоТ у Вас?;)
Стаття 71. Заборона роботи у вихідні дні. Винятковий порядок застосування такої роботи

ч.5 ст.10 ЗУ Про відпустки
Право працівника на щорічні основну та додаткові відпустки
повної тривалості у перший рік роботи настає після закінчення
шести місяців безперервної роботи на даному підприємстві.

_________________
[color=#000080]Nothing personal - just a jabber![/color] [img]http://smayli.ru/smile/noviygod-414.html[/img] [img]http://image.kraslan.ru/images/smile1/noimage.gif[/img]


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 06/10/2009 18:24 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 16/07/2007 18:53
Повідомлення: 15027
Звідки: оттуда
Шляпа, :D
1. если копируете - копируйте всю фразу а не часть её, в ней идет речь о предоставлении отпуска впервые, а не о последующих
2. КЗоТ вот
Цитата:
Стаття 75. Тривалість щорічної основної відпустки
Щорічна основна відпустка надається працівникам тривалістю не менш як 24 календарних дні за відпрацьований робочий рік, який відлічується з дня укладення трудового договору

опечатка: 75 на 71
и вот кстати
http://www.jobs.ua/professions/trudovoe_pravo/44143/

_________________
Смотрящий Зображення


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 06/10/2009 18:40 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 28/05/2004 14:43
Повідомлення: 10829
Звідки: Київ
555 написав:
Шляпа, :D
1. если копируете - копируйте всю фразу а не часть её, в ней идет речь о предоставлении отпуска впервые, а не о последующих
2. КЗоТ вот
Цитата:
Стаття 75. Тривалість щорічної основної відпустки
Щорічна основна відпустка надається працівникам тривалістю не менш як 24 календарних дні за відпрацьований робочий рік, який відлічується з дня укладення трудового договору

опечатка: 75 на 71
и вот кстати
http://www.jobs.ua/professions/trudovoe_pravo/44143/


а последующие ваще в любое время. 11 месяцев для первого отпуска было оч давно

зачем ссылка на непонятно какой ресурс, если есть первоисточник ЗУ Об отпусках?;)

_________________
[color=#000080]Nothing personal - just a jabber![/color] [img]http://smayli.ru/smile/noviygod-414.html[/img] [img]http://image.kraslan.ru/images/smile1/noimage.gif[/img]


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 06/10/2009 19:22 
Доцент
Доцент
Аватар користувача

З нами з: 29/09/2009 19:04
Повідомлення: 82
Звідки: Kiev
1) 1.4. Порядок надання щорічних відпусток
Статтею 6 Закону про відпустки передбачено: щорічна основна відпустка повної тривалості надається за відпрацьований робочий рік, відлік якого починається з дня укладення трудового договору з працівником.

Право працівника на щорічні основну і додаткову відпустки повної тривалості в перший рік роботи настає після закінчення шести місяців безперервної роботи на цьому підприємстві.
Зазначені норми свідчать про те, що в загальному випадку до настання шестимісячного терміну працівник не може вимагати надання йому відпустки повної тривалості. І роботодавець, керуючись цією нормою, на законних підставах має право відмовити йому у відпустці повної тривалості.

Т.е. по истечении шести и более мес. сотрудник имеет право на отпуск в 24 к.д. (но можно и сделать перерасчёт пропорционально отработанным месяцам, если он согласится, конечно).

2)Якщо працівник бажає взяти відпустку до закінчення шестимісячного терміну безперервної роботи на підприємстві, то тривалість відпустки визначається пропорційно кількості відпрацьованого часу.
а) Визначаємо стаж роботи, що дає право на відпустку (у календарних днях без урахування святкових та неробочих днів, установлених ст. 73 КЗпП).
б) Ураховуючи, що відпустка повної тривалості надається за повний відпрацьований рік (365 (у високосному році — 366) - 10), визначаємо кількість календарних днів відпустки, яка припадає на кожен календарний день періоду, фактично відпрацьованого працівником. Наприклад, якщо повна тривалість відпустки становить 24 календарні дні, то тривалість відпустки, що припадає на один календарний день стажу, який дає право на відпустку, визначається таким чином:

24 : (365 (366) - 10),
де 24 — кількість календарних днів відпустки;
365 — кількість календарних днів у році (або 366 — у високосному році);
10 — кількість святкових та неробочих днів згідно зі ст. 73 КЗпп.

в) Визначаємо кількість належних працівнику днів відпустки шляхом множення стажу роботи працівника на цьому підприємстві (у днях) і тривалості відпустки за один день роботи.

Это по поводу расчёта количества дней отпуска.

_________________
Memento: ignorantia non est argumentum!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 06/10/2009 19:29 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 16/07/2007 18:53
Повідомлення: 15027
Звідки: оттуда
Цитата:
а последующие ваще в любое время.


ну да, а вопрос о первоначальном....так что см. ст.75

_________________
Смотрящий Зображення


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 06/10/2009 20:33 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 28/05/2004 14:43
Повідомлення: 10829
Звідки: Київ
я дала ссылку на ЗУ Об отпусках - через 6, а не через 11 месяцев

если хотите ссылку из КЗоТ
ч.1 ст.79
Щорічні основна та додаткові відпустки повної тривалості у
перший рік роботи надаються працівникам після закінчення шести
місяців безперервної роботи на даному підприємстві, в установі,
організації.

_________________
[color=#000080]Nothing personal - just a jabber![/color] [img]http://smayli.ru/smile/noviygod-414.html[/img] [img]http://image.kraslan.ru/images/smile1/noimage.gif[/img]


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 06/10/2009 21:03 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 16/07/2007 18:53
Повідомлення: 15027
Звідки: оттуда
Нет..не хочу
:D ну..поехали об отпуске, предоставляемом за первоначальный год работы как по вопросу темы
это из ЗУ "Про відпустки"
Цитата:
Р о з д і л II. ЩОРІЧНІ ВІДПУСТКИ
Стаття 6. Щорічна основна відпустка та її тривалість
Щорічна основна відпустка надається працівникам тривалістю не
менш як 24 календарних дні за відпрацьований робочий рік, який
відлічується з дня укладення трудового договору.....

это из КЗоТа
Цитата:
Стаття 75. Тривалість щорічної основної відпустки
Щорічна основна відпустка надається працівникам тривалістю не менш як 24 календарних дні за відпрацьований робочий рік, який відлічується з дня укладення трудового договору

_________________
Смотрящий Зображення


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 03/11/2009 12:43 
Професор
Професор

З нами з: 04/12/2008 15:00
Повідомлення: 163
А как насчитать компенсацыю за неиспользованый отпуск если работник проработал всего месяц с 02.10 по 02.11 и увольняется?

_________________
Темные очки на глаза, чтоб никто не мог заглянуть в них... Наушники в уши, чтоб никого не слушать... Дурные мысли в голове, чтоб забыть о реальности.


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 42 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB