Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 21/10/2019 17:46

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 14 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 03/11/2009 20:48 
Користувач
Користувач

З нами з: 28/09/2009 13:13
Повідомлення: 15
Правомерно ли если работник у нас работал на предприятии в 2008 году и уволился в ноябре месяце, а приняли его вновь в феврале 2009 года, а кадровик ему оформила отпуск на август-сентябрь? По законодательству я так понимаю нужно отработать 11 месяцев?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 03/11/2009 21:56 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 25/08/2005 19:05
Повідомлення: 9694
Звідки: Україна це Європа
6 месяцев и можно в отпуск

_________________
Бухгалтерские курсы в Киеве - Гильдия профессиональных бухгалтеров Украины


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 03/11/2009 21:56 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 01/05/2009 08:52
Повідомлення: 4783
Звідки: Днепр
ЕЛЕНА Р, ну при увольнении Вы должны были ему выплатить компенсацию за неиспользованный отпуск за время работы 2008-ноябрь. А с февраля уже новый отсчет отпускного периода.

_________________
Я заглянула в карие глаза,
В них вечность мне покажется минутой,
Я заглянула в карие глаза,
Как будто в сердце,
В душу МАЛАМУТА...


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 03/11/2009 23:19 
Критик головний
Аватар користувача

З нами з: 08/08/2005 09:41
Повідомлення: 62844
Изображения: 0
Звідки: Киев
и как раз 6 мес :lol:

_________________
Те, кто соблюдает нейтралитет, сталкиваются с ненавистью побежденных и презрением победителей (с)
Зображення
Допомога нашим бійцям
Приват 4731185602392919
https://www.facebook.com/ZlayaPrincesa


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04/11/2009 00:18 
Професор
Професор

З нами з: 11/05/2006 10:39
Повідомлення: 787
да, щас 6 а не 11


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04/11/2009 09:32 
Користувач
Користувач

З нами з: 28/09/2009 13:13
Повідомлення: 15
Да я знаю, что для вновь поступившего работника должно быть отработано 11 месяцев, а не 6.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04/11/2009 09:36 
Теург
Теург

З нами з: 21/07/2008 12:49
Повідомлення: 17242
Цитата:
Да я знаю, что для вновь поступившего работника должно быть отработано 11 месяцев, а не 6.

:shock: Откуда Вы это узнали? Это-ж государственная тайна.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04/11/2009 13:21 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 25/08/2005 19:05
Повідомлення: 9694
Звідки: Україна це Європа
:mrgreen:

_________________
Бухгалтерские курсы в Киеве - Гильдия профессиональных бухгалтеров Украины


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 04/11/2009 16:02 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 22/11/2007 11:10
Повідомлення: 6225
Звідки: Київ
ЕЛЕНА Р, в принципі ч. 2 ст. 79 КЗпП України дозволяє надавати відпустку і до 6 місяців роботи......

_________________
Не навязывайтесь.
Мир огромен - в нём точно есть тот, кто будет счастлив, получая именно Ваши взгляд и улыбку!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05/11/2009 11:07 
Професор
Професор

З нами з: 11/05/2006 10:39
Повідомлення: 787
да, і ще всякі пільговики є :pomidor


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05/11/2009 11:35 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 22/11/2007 11:10
Повідомлення: 6225
Звідки: Київ
O.O., ато, всілякі є :)

_________________
Не навязывайтесь.
Мир огромен - в нём точно есть тот, кто будет счастлив, получая именно Ваши взгляд и улыбку!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05/11/2009 15:15 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 25/08/2005 19:05
Повідомлення: 9694
Звідки: Україна це Європа
Порядок предосталвения отпусков статья 10. Закона "Об отпусках"

Право працівника на щорічні основну та додаткові відпустки повної тривалості у перший рік роботи настає після закінчення шести місяців безперервної роботи на даному підприємстві.
http://www.jobs.ua/pravo/vacation/part_2/

_________________
Бухгалтерские курсы в Киеве - Гильдия профессиональных бухгалтеров Украины


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05/11/2009 15:16 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 25/08/2005 19:05
Повідомлення: 9694
Звідки: Україна це Європа
там же написано при каких суловиях отпуск м.б. предоставлен и ранее 6 месяцев.

_________________
Бухгалтерские курсы в Киеве - Гильдия профессиональных бухгалтеров Украины


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 06/11/2009 06:00 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 28/05/2004 14:43
Повідомлення: 10829
Звідки: Київ
ЕЛЕНА Р написав:
Да я знаю, что для вновь поступившего работника должно быть отработано 11 месяцев, а не 6.

Вы неправильно знаете. Забудьте об 11

_________________
[color=#000080]Nothing personal - just a jabber![/color] [img]http://smayli.ru/smile/noviygod-414.html[/img] [img]http://image.kraslan.ru/images/smile1/noimage.gif[/img]


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 14 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB