Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 15/10/2019 06:30

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05/11/2009 12:02 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 05/09/2007 10:50
Повідомлення: 16895
Изображения: 0
Звідки: Odessa
O.O., зачем вам паспорт другого государства? :lol:

_________________
"Господам сенаторам по писанному не выступать, дабы дурь каждого видна была." Петр I


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05/11/2009 12:09 
Професор
Професор

З нами з: 11/05/2006 10:39
Повідомлення: 787
InnaV написав:
Цитата:
удостоверение на постоянное проживание

является на территории Украины основным документом, удостоверяющим личность


где Вы это взяли?


ЗАКОН УКРАЇНИ
"Про імміграцію "

посвідка на постійне проживання - документ, що підтверджує право іноземця чи особи без громадянства на постійне проживання в Україні;


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05/11/2009 12:10 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 05/09/2007 10:50
Повідомлення: 16895
Изображения: 0
Звідки: Odessa
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/ ... 1-2003-%EF

_________________
"Господам сенаторам по писанному не выступать, дабы дурь каждого видна была." Петр I


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05/11/2009 12:13 
Професор
Професор

З нами з: 11/05/2006 10:39
Повідомлення: 787
InnaV написав:
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1111-2003-%EF


По Вашей ссылке ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 17 липня 2003 р. N 1111
ПРАВИЛА
оформлення і видачі тимчасового посвідчення громадянина України

А мы ж говорим об иностранцах?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 05/11/2009 12:23 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 22/11/2007 11:10
Повідомлення: 6225
Звідки: Київ
так і є:
Стаття 200. Прийняття на роботу без паспорта

Прийняття посадовими особами підприємств, установ,
організацій на роботу громадян без паспортів або з недійсними
паспортами, -
тягне за собою накладення штрафу в розмірі від одного до
трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Те саме порушення, допущене посадовою особою після
застосування до неї протягом року заходу адміністративного
стягнення за такі дії, -
тягне за собою накладення штрафу від десяти до чотирнадцяти
неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

_________________
Не навязывайтесь.
Мир огромен - в нём точно есть тот, кто будет счастлив, получая именно Ваши взгляд и улыбку!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 06/11/2009 06:04 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 28/05/2004 14:43
Повідомлення: 10829
Звідки: Київ
freken_bok написав:
позвонила - мой "иностранец" при наличии вышеуказанного удостоверения приравнивается к гражданину Украины.

спасибо за помощь :flora

не приравнивается, но дозвил на трудоустройство не нужен.
требуйте иноземный паспорт тоже. он Вам 115 раз понадобится.
+ по НДФЛ. пусть определится по своему резидентству - НДФЛ или 30%, или 15 %

_________________
[color=#000080]Nothing personal - just a jabber![/color] [img]http://smayli.ru/smile/noviygod-414.html[/img] [img]http://image.kraslan.ru/images/smile1/noimage.gif[/img]


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB