Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 15/10/2019 12:07

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 12 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 09/11/2009 17:01 
Користувач
Користувач

З нами з: 09/11/2009 16:53
Повідомлення: 4
№82 от 07.09.09г. Тридцать три события из жизни кадровой службы. в эпизоде 26 в приказе значиться : "к работе приступить 15 марта 2012года". А ребенок рожден 15 марта 2009г. Разве не 16 число марта 2012г. будет днем выхода мамочки на работу?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 09/11/2009 17:28 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 23/04/2009 13:47
Повідомлення: 4602
Изображения: 1
Цитата:
16 число марта 2012г. будет днем выхода мамочки на работу

:yaaa

_________________
Я чув стiльки наклепiв на Вашу адресу, що у мене немає сумнiвiв: Ви — прекрасна людина!
Оскар Уайльд


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 09/11/2009 23:40 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 28/05/2004 14:43
Повідомлення: 10829
Звідки: Київ
maria2009, а что так развеселило?

_________________
[color=#000080]Nothing personal - just a jabber![/color] [img]http://smayli.ru/smile/noviygod-414.html[/img] [img]http://image.kraslan.ru/images/smile1/noimage.gif[/img]


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 10/11/2009 10:30 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 16/10/2008 16:11
Повідомлення: 464
Изображения: 5
Звідки: мій Київ
Alena-lena, 15-го пішли, 15-ого прийшли. Повний рік, включно по 14-те.

_________________
ПП "3 СОС. Бухгалтерія"


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 11/11/2009 00:02 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 28/05/2004 14:43
Повідомлення: 10829
Звідки: Київ
отпуск заканчивается в 24 часа дня рождения ребенка

_________________
[color=#000080]Nothing personal - just a jabber![/color] [img]http://smayli.ru/smile/noviygod-414.html[/img] [img]http://image.kraslan.ru/images/smile1/noimage.gif[/img]


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 11/11/2009 07:46 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 16/10/2008 16:11
Повідомлення: 464
Изображения: 5
Звідки: мій Київ
Шляпа написав:
отпуск заканчивается в 24 часа дня рождения ребенка
:?:

_________________
ПП "3 СОС. Бухгалтерія"


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 11/11/2009 08:43 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 28/05/2004 14:43
Повідомлення: 10829
Звідки: Київ
19. Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею
трирічного віку виплачується щомісяця з дня призначення зазначеної
допомоги по день досягнення дитиною вказаного віку включно.
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/ ... 1-2001-%EF

_________________
[color=#000080]Nothing personal - just a jabber![/color] [img]http://smayli.ru/smile/noviygod-414.html[/img] [img]http://image.kraslan.ru/images/smile1/noimage.gif[/img]


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 11/11/2009 11:56 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 16/10/2008 16:11
Повідомлення: 464
Изображения: 5
Звідки: мій Київ
А може:
"Стаття 18. Відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
Після закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами за бажанням жінки їй надається відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. "
Тут немає "включно".
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=504%2F96-%E2%F0

_________________
ПП "3 СОС. Бухгалтерія"


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 11/11/2009 15:48 
Професор
Професор

З нами з: 05/04/2008 16:40
Повідомлення: 136
Фонд СС зТВП теж дає роз’яснення, що з відпустка по догляду до 3- х років закінчується в день виповнення дитині трьох років (якщо відпустку не буде припинено достроково).
http://www.fse.gov.ua/fse/control/uk/pu ... t_id=44535


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 11/11/2009 16:39 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 28/05/2004 14:43
Повідомлення: 10829
Звідки: Київ
samaluda написав:
А може:
"Стаття 18. Відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
Після закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами за бажанням жінки їй надається відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. "
Тут немає "включно".
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=504%2F96-%E2%F0

ну, накануне ДР ребенку просто нет еще 3-х лет. достичь 3-х лет можно только в ДР, а не до того
+ как оплачивать ДР ребенка - и ЗП, и пособие от фонда? так фонд потребует вернуть

_________________
[color=#000080]Nothing personal - just a jabber![/color] [img]http://smayli.ru/smile/noviygod-414.html[/img] [img]http://image.kraslan.ru/images/smile1/noimage.gif[/img]


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 11/11/2009 17:17 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 16/10/2008 16:11
Повідомлення: 464
Изображения: 5
Звідки: мій Київ
Фонд чи стягне чи не стиягне з матері, а звільнення за прогул гірше.

_________________
ПП "3 СОС. Бухгалтерія"


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 11/11/2009 20:48 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 28/05/2004 14:43
Повідомлення: 10829
Звідки: Київ
samaluda, да выходите хоть сегодня, только не на полный день, чтобы сохранить пособие

_________________
[color=#000080]Nothing personal - just a jabber![/color] [img]http://smayli.ru/smile/noviygod-414.html[/img] [img]http://image.kraslan.ru/images/smile1/noimage.gif[/img]


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 12 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: abm_zv, Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB