Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 14/10/2019 08:35

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 5 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Пенсія держслужбовця
ПовідомленняДодано: 26/11/2009 13:18 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 28/09/2006 12:56
Повідомлення: 186
Звідки: Киев
В мене таке запитання, може хтось допоможе. Моя родичка держслужбовець, їй до пенсії за віком залишилося 1,5 роки, але її тиснуть, щоб вона сама звільнилася, ставлять палки в колеса по роботі, та й відкрито кажуть, щоб вона звільнила місце. Чи можна раніше піти на пенсію, наприклад за станом здоров"я??? Дякую


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26/11/2009 15:02 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 22/04/2008 15:47
Повідомлення: 889
Звідки: Київ
За станом здоров’я - теж не так просто. Ну якщо вона держслужбовець, напевно, звичайний офісний працівник (за умовами праці я маю на увазі).
Треба щоб гарно написали - що "взагалі протипоказана робота", а раптом напишуть - "дозволено працювати на умовах неповного робочого дня"?
До того ж, роботодавець повинен подумати як організувати роботу такого працівника, і запропонувати всі вакансії, на яких немає заборони працювати йому. Але як вашій родичці можуть дати такий медичний висновок, якщо вона навіть інвалідності не має? :-k

_________________
журнал "Кадровик-01"


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26/11/2009 15:10 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/03/2008 17:21
Повідомлення: 15813
Звідки: Сумы
Статья 37 Закона Украины (далее - ЗУ) «О государственной службе» говорит: «На получение пенсии государственных служащих имеют право лица, которые достигли установленного законодательством пенсионного возраста, при наличии страхового стажа для мужчин - не меньше 25 лет, для женщин - не меньше 20 лет, в том числе стаж государственной службы - не меньше 10 лет, и которые на время достижения пенсионного возраста работали в должностях государственных служащих, а также лица, которые имеют не меньше 20 лет стажа работы в должностях, отнесенных к категориям должностей государственных служащих, - независимо от места работы на время достижения пенсионного возраста. »
Статья 26 ЗУ «Об общеобязательном государственном пенсионном страховании» определяет, что «лица имеют право на назначение пенсии за возрастом после достижения мужчинами 60 лет, женщинами - 55 лет и наличия страхового стажа не меньше пяти лет»

_________________
Мыслить следует в основном так, как будто Бога нет, а поступать так, как будто он есть


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26/11/2009 16:27 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 28/09/2006 12:56
Повідомлення: 186
Звідки: Киев
А хто має писати "за станом здоров"я"? в лікарні? мабуть тут один вихід, щоб присвоїли інвалідність


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 26/11/2009 16:30 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 22/04/2008 15:47
Повідомлення: 889
Звідки: Київ
Ой, перепрошую. Такую довідку дають в лікарні, МСЕК.

_________________
журнал "Кадровик-01"


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 5 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Google [Bot], Majestic-12 [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB