Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"
http://vobu.ua/forum/

Пенсія держслужбовця
http://vobu.ua/forum/viewtopic.php?f=28&t=44653
Сторінка 1 з 1

Автор:  KETRIN_U [ 26/11/2009 13:18 ]
Тема повідомлення:  Пенсія держслужбовця

В мене таке запитання, може хтось допоможе. Моя родичка держслужбовець, їй до пенсії за віком залишилося 1,5 роки, але її тиснуть, щоб вона сама звільнилася, ставлять палки в колеса по роботі, та й відкрито кажуть, щоб вона звільнила місце. Чи можна раніше піти на пенсію, наприклад за станом здоров"я??? Дякую

Автор:  Iryna [ 26/11/2009 15:02 ]
Тема повідомлення: 

За станом здоров’я - теж не так просто. Ну якщо вона держслужбовець, напевно, звичайний офісний працівник (за умовами праці я маю на увазі).
Треба щоб гарно написали - що "взагалі протипоказана робота", а раптом напишуть - "дозволено працювати на умовах неповного робочого дня"?
До того ж, роботодавець повинен подумати як організувати роботу такого працівника, і запропонувати всі вакансії, на яких немає заборони працювати йому. Але як вашій родичці можуть дати такий медичний висновок, якщо вона навіть інвалідності не має? :-k

Автор:  dashab [ 26/11/2009 15:10 ]
Тема повідомлення: 

Статья 37 Закона Украины (далее - ЗУ) «О государственной службе» говорит: «На получение пенсии государственных служащих имеют право лица, которые достигли установленного законодательством пенсионного возраста, при наличии страхового стажа для мужчин - не меньше 25 лет, для женщин - не меньше 20 лет, в том числе стаж государственной службы - не меньше 10 лет, и которые на время достижения пенсионного возраста работали в должностях государственных служащих, а также лица, которые имеют не меньше 20 лет стажа работы в должностях, отнесенных к категориям должностей государственных служащих, - независимо от места работы на время достижения пенсионного возраста. »
Статья 26 ЗУ «Об общеобязательном государственном пенсионном страховании» определяет, что «лица имеют право на назначение пенсии за возрастом после достижения мужчинами 60 лет, женщинами - 55 лет и наличия страхового стажа не меньше пяти лет»

Автор:  KETRIN_U [ 26/11/2009 16:27 ]
Тема повідомлення: 

А хто має писати "за станом здоров"я"? в лікарні? мабуть тут один вихід, щоб присвоїли інвалідність

Автор:  Iryna [ 26/11/2009 16:30 ]
Тема повідомлення: 

Ой, перепрошую. Такую довідку дають в лікарні, МСЕК.

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/