Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 18/10/2019 13:51

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 2 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 27/11/2009 13:48 
Користувач
Користувач

З нами з: 27/11/2009 13:39
Повідомлення: 2
Чи має право водій швидкої допомоги піти на пенсію в 55 років, якщо стаж його роботи на швидкій допомозі більше12 років, та працював він на ній в 30-км зоні від ХАЕС. (Медсестри та лікарі зі швидкої ідуть раніше на пенсію). Яким законодавчим актом це довести в бухгалтерії та Пенсійному Фонді?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 27/11/2009 16:48 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 22/11/2007 11:10
Повідомлення: 6225
Звідки: Київ
в ст. 13 ЗУ "Про пенсійне забезпечення" я не знайшов такого права для водія, в Постанові КМУ від 16 січня 2003 р. N 36 теж наче немає......
подивіться самі ці нормативні акти можливо знайдете.

_________________
Не навязывайтесь.
Мир огромен - в нём точно есть тот, кто будет счастлив, получая именно Ваши взгляд и улыбку!


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 2 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot], MSN [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB