Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 16/11/2018 06:25

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 69 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Відпустка авансом
ПовідомленняДодано: 29/06/2010 12:08 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 16/12/2009 12:07
Повідомлення: 101
Звідки: м.Луцьк
Доброго дня! Підкажіть чи можна надати відпустку авансом, якщо директор не заперечує? ( особа пропрацювала 3 місяці, а хоче іти на 10 або 14 днів)


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29/06/2010 12:09 
ні


Догори
  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29/06/2010 12:28 
Теург
Теург

З нами з: 21/07/2008 12:49
Повідомлення: 17242
:^o


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29/06/2010 12:28 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 23/04/2009 13:47
Повідомлення: 4616
Изображения: 1
Ольга М.Д., так.
Ксеня, а чому ні?

_________________
Я чув стiльки наклепiв на Вашу адресу, що у мене немає сумнiвiв: Ви — прекрасна людина!
Оскар Уайльд


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29/06/2010 12:29 
Теург
Теург

З нами з: 21/07/2008 12:49
Повідомлення: 17242
maria*, зу об отпусках не разрешает (за искл. некоторых случаев) - уже недавно обмусолили эту тему.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29/06/2010 12:35 
Senya написав:
:^o

шо случилось? :lol:


Догори
  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29/06/2010 12:41 
Теург
Теург

З нами з: 21/07/2008 12:49
Повідомлення: 17242
не обращайте внимания


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29/06/2010 13:11 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 22/11/2007 11:10
Повідомлення: 6261
Звідки: Київ
ч. 2 Ст. 79 КЗпП України:
У разі надання зазначених відпусток до закінчення
шестимісячного терміну безперервної роботи їх тривалість
визначається пропорційно до відпрацьованого часу, крім визначених
законом випадків, коли ці відпустки за бажанням працівника
надаються повної тривалості.
ч. 6 ст. 10 ЗУ "Про відпустки":
У разі надання працівникові зазначених щорічних відпусток до
закінчення шестимісячного терміну безперервної роботи їх
тривалість визначається пропорційно до відпрацьованого часу, за
винятком випадків, передбачених частиною сьомою цієї статті.

Щорічні відпустки повної тривалості до настання
шестимісячного терміну безперервної роботи у перший рік роботи на
даному підприємстві за бажанням працівника надаються:
1) жінкам - перед відпусткою у зв'язку з вагітністю та
пологами або після неї, а також жінкам, які мають двох і більше
дітей віком до 15 років або дитину-інваліда;
2) інвалідам;
3) особам віком до вісімнадцяти років;
4) чоловікам, дружини яких перебувають у відпустці у зв'язку
з вагітністю та пологами;
5) особам, звільненим після проходження строкової військової
або альтернативної (невійськової) служби, якщо після звільнення із
служби вони були прийняті на роботу протягом трьох місяців, не
враховуючи часу переїзду до місця проживання;
6) сумісникам - одночасно з відпусткою за основним місцем
роботи;
7) працівникам, які успішно навчаються в навчальних закладах
та бажають приєднати відпустку до часу складання іспитів, заліків,
написання дипломних, курсових, лабораторних та інших робіт,
передбачених навчальною програмою;
8) працівникам, які не використали за попереднім місцем
роботи повністю або частково щорічну основну відпустку і не
одержали за неї грошової компенсації;
9) працівникам, які мають путівку (курсівку) для
санаторно-курортного (амбулаторно-курортного) лікування;
10) батькам - вихователям дитячих будинків сімейного типу;
11) в інших випадках, передбачених законодавством,
колективним або трудовим договором.

_________________
Не навязывайтесь.
Мир огромен - в нём точно есть тот, кто будет счастлив, получая именно Ваши взгляд и улыбку!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29/06/2010 13:15 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 23/04/2009 13:47
Повідомлення: 4616
Изображения: 1
Шкипер, =; :smls08:

_________________
Я чув стiльки наклепiв на Вашу адресу, що у мене немає сумнiвiв: Ви — прекрасна людина!
Оскар Уайльд


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29/06/2010 13:50 
Шкипер, і шо? тож написано "пропорційно відпрацьованому часу", а тут хочуть авансом наперід :smls07:


Догори
  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29/06/2010 13:53 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 22/11/2007 11:10
Повідомлення: 6261
Звідки: Київ
Ксеня, я просто обгрунтував вашу відповідь :)

_________________
Не навязывайтесь.
Мир огромен - в нём точно есть тот, кто будет счастлив, получая именно Ваши взгляд и улыбку!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29/06/2010 14:09 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 19/10/2007 12:30
Повідомлення: 16527
Звідки: Киев
считаю что если работодатель не против, то можно
Цитата:
на 10 або 14 днів

_________________
Ничего в мире не стоит того, чтобы делать из этого проблему.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29/06/2010 14:16 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 22/11/2007 11:10
Повідомлення: 6261
Звідки: Київ
Antonina,
Цитата:
считаю что если работодатель не против, то можно

ну якщо роботодавцю до .... закони, то зісно можна :D

_________________
Не навязывайтесь.
Мир огромен - в нём точно есть тот, кто будет счастлив, получая именно Ваши взгляд и улыбку!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29/06/2010 14:34 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 19/10/2007 12:30
Повідомлення: 16527
Звідки: Киев
Цитата:
ну якщо роботодавцю до .... закони

а разве есть прямой запрет типа "нельзя предоставлять часть основного и дополнительного отпуска до 6-ти месяцев работы на предприятиии в КЗоТе или "О отпусках"? чот я не видела такого

_________________
Ничего в мире не стоит того, чтобы делать из этого проблему.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29/06/2010 14:39 
Теург
Теург

З нами з: 21/07/2008 12:49
Повідомлення: 17242
Цитата:
ч. 2 Ст. 79 КЗпП України:
У разі надання зазначених відпусток до закінчення
шестимісячного терміну
безперервної роботи їх тривалість
визначається пропорційно
до відпрацьованого часу, крім визначених
законом випадків, коли ці відпустки за бажанням працівника
надаються повної тривалості


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 69 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB