Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 22/10/2018 23:43

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 69 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29/06/2010 14:46 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 22/11/2007 11:10
Повідомлення: 6261
Звідки: Київ
Antonina, а якщо роботодавець не проти платити з/п раз в три місяці? :wink:

_________________
Не навязывайтесь.
Мир огромен - в нём точно есть тот, кто будет счастлив, получая именно Ваши взгляд и улыбку!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29/06/2010 14:49 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 19/10/2007 12:30
Повідомлення: 16527
Звідки: Киев
Senya, шота я не пойму, эт типа запрет? ну если, по логике, полный отпуск можно дать через пол года, то почему б не дать половину после 3- месяцев? ну лето ж, в отпуск человеку хочется [-o< да и потом, а кто вообще за это может наказать и как?

_________________
Ничего в мире не стоит того, чтобы делать из этого проблему.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29/06/2010 14:51 
Теург
Теург

З нами з: 21/07/2008 12:49
Повідомлення: 17242
Цитата:
а кто вообще за это может наказать и как?

:oops: совесть лучший контролер


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29/06/2010 14:52 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 19/10/2007 12:30
Повідомлення: 16527
Звідки: Киев
Шкипер, ну что ж Вы такие неудачные примеры приводите :lol: мы ж говорим про случай, что работник хочет, работодатель не против, все налоги уплачиваются, прямого запрета в законе нет :lebe

_________________
Ничего в мире не стоит того, чтобы делать из этого проблему.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29/06/2010 14:54 
Теург
Теург

З нами з: 21/07/2008 12:49
Повідомлення: 17242
Цитата:
прямого запрета в законе нет

:shock: в законе есть процедура, как поступать в подобной ситуации: этого разве не достаточно?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29/06/2010 14:54 
Цитата:
прямого запрета в законе нет

зато есть закон, которому нужно повиноваться :) запрета на получение зарплаты один раз в месяц тоже нету :smls03:


Догори
  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29/06/2010 14:57 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 22/11/2007 11:10
Повідомлення: 6261
Звідки: Київ
Antonina,
Цитата:
ну что ж Вы такие неудачные примеры приводите


приклад аналогічний заданому питанню, за виключенням знгоди працівника :)

однозначно не згоден, є пряма норма яка прямо передбачає "пропорційно" і щей дає виключення коли можна!! хочеться відпустки, без питань 6 днів за відрпацьований період, 4 дні за власний рахунок :) :wink:

_________________
Не навязывайтесь.
Мир огромен - в нём точно есть тот, кто будет счастлив, получая именно Ваши взгляд и улыбку!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29/06/2010 15:04 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 19/10/2007 12:30
Повідомлення: 16527
Звідки: Киев
Цитата:
дає виключення коли можна!!

Шкипер, та то ж виключення для Щорічні відпустки повної тривалості до настання шестимісячного терміну
наверное эти нормы нельзя нарушать в гос (бюджетных) учреждениях, а в частных фирмах, хузяину виднее, деньги, что з/п за эти дни, что отпускные...

_________________
Ничего в мире не стоит того, чтобы делать из этого проблему.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29/06/2010 15:07 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 22/11/2007 11:10
Повідомлення: 6261
Звідки: Київ
Antonina,
Цитата:
наверное эти нормы нельзя нарушать в гос (бюджетных) учреждениях, а в частных фирмах, хузяину виднее

мабуть це вже власне трактування закону :)

Ч. 1 ст. 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення:

Порушення встановлених термінів виплати пенсій, стипендій, заробітної плати, виплата їх не в повному обсязі, а також інші порушення вимог законодавства про працю -
тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та громадян - суб'єктів підприємницької діяльності від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ключові слова - всіх форм власності :wink:

_________________
Не навязывайтесь.
Мир огромен - в нём точно есть тот, кто будет счастлив, получая именно Ваши взгляд и улыбку!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Відпустка авансом
ПовідомленняДодано: 29/06/2010 15:43 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 12/06/2009 14:51
Повідомлення: 3955
Звідки: Харьков
Ольга М.Д. написав:
Доброго дня! Підкажіть чи можна надати відпустку авансом, якщо директор не заперечує? ( особа пропрацювала 3 місяці, а хоче іти на 10 або 14 днів)

По моему скромному мнению, при взаимном согласии, все можно организовать:
Через 6 месяцев работы - 24 дня, через 3 месяца пропорционально - 12 дней. Кроме того, если отпуск закончится в пятницу, или начнется с понедельника можно прихватить 2 дня выходных. Итого необходимые 14 дней.

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про відпустки"

Цитата:
Стаття 6. Щорічна основна відпустка та її тривалість

Щорічна основна відпустка надається працівникам тривалістю не
менш як 24 календарних дні за відпрацьований робочий рік, який
відлічується з дня укладення трудового договору.

_________________
З повагою.
А. Орлов


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29/06/2010 15:44 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 19/10/2007 12:30
Повідомлення: 16527
Звідки: Киев
ПП "Орлов-А",
Цитата:
По моему скромному мнению, при взаимном согласии, все можно организовать

:friendship :chom

_________________
Ничего в мире не стоит того, чтобы делать из этого проблему.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Відпустка авансом
ПовідомленняДодано: 29/06/2010 16:34 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 22/11/2007 11:10
Повідомлення: 6261
Звідки: Київ
ПП "Орлов-А" написав:
Ольга М.Д. написав:
Доброго дня! Підкажіть чи можна надати відпустку авансом, якщо директор не заперечує? ( особа пропрацювала 3 місяці, а хоче іти на 10 або 14 днів)

По моему скромному мнению, при взаимном согласии, все можно организовать:
Через 6 месяцев работы - 24 дня, через 3 месяца пропорционально - 12 дней. Кроме того, если отпуск закончится в пятницу, или начнется с понедельника можно прихватить 2 дня выходных. Итого необходимые 14 дней.

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про відпустки"

Цитата:
Стаття 6. Щорічна основна відпустка та її тривалість

Щорічна основна відпустка надається працівникам тривалістю не
менш як 24 календарних дні за відпрацьований робочий рік, який
відлічується з дня укладення трудового договору.


варіант, але на мою думку ця норма кодексу трудового і закону про відпустки чітко вказує "что по чём" і не дає можливість на власний розсуд вирішувати дати чи не дати....

_________________
Не навязывайтесь.
Мир огромен - в нём точно есть тот, кто будет счастлив, получая именно Ваши взгляд и улыбку!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29/06/2010 16:50 
Цитата:
і не дає можливість на власний розсуд вирішувати дати чи не дати....

Шкипер, =; :D


Догори
  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29/06/2010 16:54 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 19/10/2007 12:30
Повідомлення: 16527
Звідки: Киев
Senya,
Цитата:
в законе есть процедура, как поступать в подобной ситуации: этого разве не достаточно?

:smls01: более чем, особенно если можно в трудовом договоре прописать такую возможность
11) в інших випадках, передбачених законодавством,
колективним або трудовим договором
Цитата:
не дає можливість на власний розсуд вирішувати дати чи не дати....

не понимаю, а что плохого в том что человека отпустили на две недельки отдохнуть - обратите внимание не за свой счёт, а с оплатой... да за это ж похвалить нада - Какой хороший руководитель, умничка, все бы так нарушали законы (бюджетникам ни-ни), а то предприятия не работают, всех переводят на неполный раб. день, отправляют в отпуска за свой счет или увольняют :evil: .... и это норма?, а вот предоставить оплач. отпуск в счет основного на две недельки до полугода работы - нарушение, пху на вас :pomidor

_________________
Ничего в мире не стоит того, чтобы делать из этого проблему.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 29/06/2010 16:58 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 22/11/2007 11:10
Повідомлення: 6261
Звідки: Київ
Antonina, от тільки плюватися ні нада :D
Цитата:
а с оплатой

це звісно зачОтно, респект, але є норми закону, от якщо буде передбачено це договорі, тоді можливо, а так будьте добрі виконуйте закон :)

_________________
Не навязывайтесь.
Мир огромен - в нём точно есть тот, кто будет счастлив, получая именно Ваши взгляд и улыбку!


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 69 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB