Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 22/10/2018 00:05

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 26 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 24/01/2013 18:15 
Користувач
Користувач

З нами з: 24/01/2013 17:15
Повідомлення: 9
Предприятие только начало работать, кадровика нет, помогите решить несколько вопросов.

1.Первый приказ на предприятии - это наказ про створення підприємства? Если так, подскажите с формулировкой приказа.
2.На предприятии нет главного бухгалтера, обязателен ли наказ про бухгалтерський облік та обікову политіку? Если да подскажите формулировку.
3.Прочитала на форумах кадровиков, что нужен наказ про захист персональних данних, формулировку не нашла, нужен ли он?
4.Несколько работников будут использовать свой автомобиль, формулировку наказа "Про надання компенсації за використання особистих авто для виробничих потреб" нашла, единственное не пойму куда его классифицировать в наказы по основной деятельности или в административно-хозяйственную деятельность? И какой ставить индекс к таким приказам
5."Наказ про підключення та користування мережею Інтернет на підприємстві" осносится к административным приказам или по основной деятельности? тоже не могу разобраться).
6. Предприятие приобрело некоторое оборудование для пользования интернетом, нашла информацию, что нужен и такой приказ, вопрос по нему тот же к каким приказам его следует отнести?

приказ:
У зв'язку з використанням телекомунікаційних послуг в ТОВ...
наказу:
1. Придбати ....TP-Link, D-Link чи Asus (указываем название товара согласно счёта) в кількості 1 (одна) шт.
2. Призначити відповідальною особою за придбання, встановлення та налагодження посада ПІБ.
3. Ознайомити Прізвище ініціали з наказом під підпис.
4. Контроль за виконання наказу залишаю за собою.

Директор підпис ініціали прізвище.


Заранее благодарю за помощь всех отозвавшихся!


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 24/01/2013 18:18 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2011 22:26
Повідомлення: 16853
Изображения: 1
ИринаК, ВОБУ был тематический номер по приказам,у вас нет?


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
ПовідомленняДодано: 24/01/2013 18:33 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 16/12/2011 14:59
Повідомлення: 4521
Звідки: беруться діти???
ИринаК, Ви будете вражені, але всі шість позицій не обов'язкові (сказав би зайві, як-би не 2-й пункт)

_________________
Жизнь слишком коротка что бы быть маленьким и слабым


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 24/01/2013 18:33 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 27/07/2011 22:26
Повідомлення: 16853
Изображения: 1
ВОБУ это журнал "Все про бухоблік".
гляньте тут http://www.vs.com.ua/index.php?pageid=3628


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
ПовідомленняДодано: 24/01/2013 18:42 
Користувач
Користувач

З нами з: 24/01/2013 17:15
Повідомлення: 9
Marlboro написав:
ИринаК, Ви будете вражені, але всі шість позицій не обов'язкові (сказав би зайві, як-би не 2-й пункт)

Понимаете от меня требуют этих приказов, поэтому и уточняю, как их правильно классифицировать...
По поводу пункта 2, я так поняла вся отчетность сдается от имени директора, уточните пожайлуста ваш ответ


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 24/01/2013 19:00 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 16/12/2011 14:59
Повідомлення: 4521
Звідки: беруться діти???
ИринаК написав:
Понимаете от меня требуют этих приказов, поэтому и уточняю, как их правильно классифицировать...
Безглузді накази потребують безглуздого формулювання, тому закриваєте очі і....
Зображення
.... :lol:
ИринаК написав:
По поводу пункта 2, я так поняла вся отчетность сдается от имени директора, уточните пожайлуста ваш ответ
Якщо здає директор то імхо - наказу на відповідального за бух.облік може і не бути. Але якщо окремо будете робити наказ про облікову політику (який теж не обов'язковий :twisted: ), то в ньому краще таки прописати.

_________________
Жизнь слишком коротка что бы быть маленьким и слабым


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 25/01/2013 11:51 
Критик головний
Аватар користувача

З нами з: 08/08/2005 09:41
Повідомлення: 63212
Изображения: 0
Звідки: Киев
боже скока кровищи :shock:

_________________
Те, кто соблюдает нейтралитет, сталкиваются с ненавистью побежденных и презрением победителей (с)
Зображення
Допомога нашим бійцям
Приват 4731185602392919
https://www.facebook.com/ZlayaPrincesa


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
ПовідомленняДодано: 25/01/2013 12:11 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 09/12/2012 10:30
Повідомлення: 350
Звідки: Львів
ИринаК , п.5 Наказ відноситься до виду наказу з адміністративно-господарських питань .
п.1. "Рішення про створення підприємства" (У рішенні усе вказано хто, де і що)
На підставі Рішення, Статуту (я не знаю яка у вас фірма і чим займається і т.д.) готується проект наказу про призначення директора.
п.3 Звичайно потрібно

_________________
Уже не ображаюся на людей...
Змінюється лише думка про них...



За це повідомлення автора Zarina68 подякував: ИринаК(29/01/2013 12:12)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 25/01/2013 12:21 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 09/12/2012 10:30
Повідомлення: 350
Звідки: Львів
ИринаК щодо п.3 - при прийнятті на роботу працівників потрібно брати ЗАЯВУ
Директору ООО
______________
ЗАЯВА
Відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" даю згоду на обробку моїх персональних даних з первинних джерел (у т.ч. паспортні дані, відомості з виданих на моє ім'я документів (про освіту, сімейний стан, склад родини тощо), відомостей, які надаю про себе) з метою забезпечення реалізації трудових відносин; адміністративно-правових, податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку; відносин у сфері управління людськими ресурсами.

дата підпис

ВЗІРЕЦЬ НАКАЗУ "Щодо організації роботи з захисту персональних даних" та "Положення про порядок обробки та захисту персональних даних працівників" можете пошукати у форумі Кадровика.

_________________
Уже не ображаюся на людей...
Змінюється лише думка про них...



За це повідомлення автора Zarina68 подякував: ИринаК(25/01/2013 12:42)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 25/01/2013 13:37 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/03/2010 21:36
Повідомлення: 2707
Звідки: Полтава
Zarina68 написав:
ИринаК щодо п.3 - при прийнятті на роботу працівників потрібно брати ЗАЯВУ

Уже не надо - смотрите последние изменения в Закон "О защите персональных данных". База данных на сотрудников теперь не составляется.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 25/01/2013 13:43 
Користувач
Користувач

З нами з: 24/01/2013 17:15
Повідомлення: 9
А по пункту 4, могу я эти приказы отнести в административно-хозяйственную деятельность?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 25/01/2013 15:24 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 09/12/2012 10:30
Повідомлення: 350
Звідки: Львів
ИринаК , можете

_________________
Уже не ображаюся на людей...
Змінюється лише думка про них...


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 25/01/2013 15:26 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 09/12/2012 10:30
Повідомлення: 350
Звідки: Львів
Антон Янко так я бачила і читала, але ніхто не відміняв "Захист персональних даних", так що краще у папочці зберігати

_________________
Уже не ображаюся на людей...
Змінюється лише думка про них...


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 25/01/2013 15:37 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 09/12/2012 10:30
Повідомлення: 350
Звідки: Львів
Антон Янко,
Згідно зі статтею 9 Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 № 2297-VI бази персональних даних підлягають державній реєстрації шляхом внесення відповідного запису уповноваженим державним органом з питань захисту персональних даних до Державного реєстру баз персональних даних. Реєстрація баз персональних даних здійснюється за заявочним принципом шляхом повідомлення.

Відповідно до змін, внесених до статті 9 Закону, володілець персональних даних звільняється від обов’язку реєстрації баз персональних даних:

• ведення яких пов’язано із забезпеченням та реалізацією трудових відносин;
• членів громадських, релігійних організацій, професійних спілок, політичних партій.

Інші бази персональних даних (наприклад, «Контрагенти)», як і раніше, підлягають державній реєстрації.

Володільці персональних даних, що подали заяви про реєстрацію баз персональних даних, ведення яких пов’язано із забезпеченням та реалізацією трудових відносин; членів громадських, релігійних організацій, професійних спілок, політичних партій, мають можливість звернутись до Державної служби України з питань захисту персональних даних із проханням про нереєстрацію баз персональних даних у зазначених сферах (зразок відповідного звернення).

Подані раніше заяви, щодо яких є прохання про нереєстрацію, повертатися заявникам не будуть. Утім, інформація про те, що заява подавалася, у реєстрі залишиться, що за потреби слугуватиме підтвердженням виконання володільцем відповідного обов’язку в той період, коли діяла норма щодо реєстрації.

Звертаємо особливу увагу, що відсутність обов’язку щодо реєстрації бази персональних даних, пов’язаної з трудовими відносинами або членством у профспілці, політичній партії, не скасовує (!) обов’язку володільця щодо захисту персональних даних, які обробляються. Процедури обробки персональних даних мають здійснюватися, які і раніше (отримання згоди на обробку персональних даних працівників, надання посадовими особами зобов’язань щодо нерозголошення персональних даних, визначення процедур обробки персональних даних, наприклад, у Положенні про порядок захисту та обробки персональних даних).

_________________
Уже не ображаюся на людей...
Змінюється лише думка про них...


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 25/01/2013 16:08 
Професор
Професор
Аватар користувача

З нами з: 26/04/2012 10:51
Повідомлення: 224
Изображения: 0
Звідки: Кременчук
ИринаК написав:
Предприятие только начало работать, кадровика нет, помогите решить несколько вопросов.

1.Первый приказ на предприятии - это наказ про створення підприємства? Если так, подскажите с формулировкой приказа.

1. Какая форма собственности вашего предприятия? Если у вас "ООО" - то первым приказом будет назначение директора а не создание предприятия. При создании предприятия у вас должен быть Устав предприятия (основной документ) а также собираются учредители составляется протокол о назначении директора предприятия. На основании этого протокола издается приказ о назначении директора и заносится запись в трудовую книжку - на основании Приказа.
ПРИМЕР Приказа: Я, Іванов Іван Іванович, згідно рішення учасників, зафіксованому в протоколі загальних зборів учасників ТОВ «ХХХХ» від 03.01.2010 р. № 1, приступаю з 03.01.2010 р. до виконання обов'язків директора підприємства ТОВ «ХХХ» з окладом згідно штатного розкладу.
Підстава: протокол загальних зборів учасників ТОВ «ХХХХ» № 1 від 03.01.2010 р.

_________________
Свобода не там, где нет стен, а там, где их не чувствуешь !



За це повідомлення автора informboard подякував: ИринаК(29/01/2013 12:06)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 26 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB