Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 21/11/2018 10:39

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 33 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 08/04/2015 22:52 
Теург
Теург

Повідомлення: 16853
Изображения: 1
Oljanka, :arrow: http://www.dt-kt.com/poryadok-smenyi-hl ... dpryyatyy/
http://ukrbuhgalter.com/12otv.php

Догори
 Профіль Персональный альбом  

ПовідомленняДодано: 08/04/2015 23:05 
Знавець
Знавець

Повідомлення: 49
Спасибо огромное за помощь

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14/04/2015 16:27 
Знавець
Знавець

Повідомлення: 49
подскажите пожалуйста в ситуации
я главный бухгалтер на декретном месте
у меня есть возможность уйти по переводу на другое постоянное место
меня не отпускают так как сейчас ожидается акт проверки КРУ
является ли это причиной отказа мне в увольнении?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14/04/2015 19:49 
Теург
Теург

Повідомлення: 2707
Oljanka написав:
является ли это причиной отказа мне в увольнении?

если идет речь именно об увольнении по переводу - тогда без согласия текущего работодателя никак

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21/07/2015 12:56 
Професор
Професор

Повідомлення: 102
допоможіть, будь ласка! У нас майже рік не здійснюється діяльності. На фірмі працевлаштовані я-тобто бух і директор. ЗП нараховується, але не виплачується також майже рік. Податки платимо за рахунок внесення ПФД. Вже не має сил, терпіння і саме головне грошей для внесення ПФД. Хочу звільнити себе, а директору просто не нараховувати ЗП. Знаю, що це є порушенням, але іншого виходу на даний час не має..
При звільненні бухгалтера в податкову подається 1-ОПП протягом 10 днів з виникнення будь-яких змін. Лист і Наказ про звільнення потрібно подавати?
Також є один нюанс, як бути із невиплаченою мені майже за рік ЗП? Внести ПФД, виплатити ЗП і звільнити? Може є якийсь інший спосіб? Порадьте, як краще і правильно зробити? Буду дуже вдячна!!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21/07/2015 13:18 
Теург
Теург

Повідомлення: 9277
Изображения: 0
Мар'яна написав:
При звільненні бухгалтера в податкову подається 1-ОПП протягом 10 днів з виникнення будь-яких змін.

:smls01:
Мар'яна написав:
як бути із невиплаченою мені майже за рік ЗП? Внести ПФД, виплатити ЗП і звільнити

:smls01: + компенсации за неисп отпуск не забудьте.
ну и директор пусть увольняется уже до кучи. Если просто не будете начислять ему ЗП- потом все-равно доначислять+пени+штрафы.
проще его уволить, и пусть отчеты подписывает учред. как это оформить технически- я уже не помню, может коллеги подскажут, кто не так давно оформлял учреда подписантом.

За це повідомлення автора kisa67 подякував: Мар'яна(21/07/2015 19:26)
Рейтинг:1.28%

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21/07/2015 16:54 
Професор
Професор

kisa67, дякую за допомогу!!! :smls01: :flora :flower :flora
ще таке запитання.. директор-він же і засновник, який вносив ПФД. Він знову зараз внесе допомогу, щоб виплатити мені і йому ЗП. Повернути йому допомогу можна буде, коли відновиться діяльність, мабуть, знову прийнявши його на посаду директора?
звільнення директора і прийняття особи, уповноваженої виконувати функції Керівника оформляється лише протоколом, чи ще потрібен наказ?
з усього перечитаного мною я так розумію, що ні в податкову, ні держреєстратору ніяких даних щодо звільнення директора не подаю, так, як він директор і засновник водночас.
а ще я читала, що дехто подає нульові звіти, а дехто не подає..я думаю, все-таки, краще подати..
Компенсацію за невикорист.відпустку я нараховувати і виплачувати не буду. Не думаю, що за це мене хтось "накаже".

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21/07/2015 18:12 
Теург
Теург

Повідомлення: 8595
Мар'яна написав:
директор-він же і засновник, який вносив ПФД. Він знову зараз внесе допомогу, щоб виплатити мені і йому ЗП. Повернути йому допомогу можна буде, коли відновиться діяльність, мабуть, знову прийнявши його на посаду директора?

Не обязательно для возврата ВФП быть директором.
Мар'яна написав:
я так розумію, що ні в податкову, ні держреєстратору ніяких даних щодо звільнення директора не подаю, так, як він директор і засновник водночас.

:smls01:
Мар'яна написав:
а ще я читала, що дехто подає нульові звіти, а дехто не подає..я думаю, все-таки, краще подати..

Смотря какие отчеты: ЕСВ, 1-ДФ если все уволены подавать не надо.

За це повідомлення автора lutishka подякував: Мар'яна(21/07/2015 19:26)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21/07/2015 19:26 
Професор
Професор

lutishka написав:
Не обязательно для возврата ВФП быть директором.

а, ну так, ПФД вносить засновник, який не зобов'язаний бути директором))
lutishka написав:
Смотря какие отчеты: ЕСВ, 1-ДФ если все уволены подавать не надо.

так, звільнені всі.
lutishka, велике дякую!!
ще забула спитати.. у податкову потрібно подати лист про те, що не здійснюється діяльності? мабуть, потрібно..це буде аргументом для неподання звітів.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21/07/2015 19:45 
Теург
Теург

Мар'яна написав:
у податкову потрібно подати лист про те, що не здійснюється діяльності? мабуть, потрібно..це буде аргументом для неподання звітів.

Такое письмо ни на что не влияет (в последних отчетах по ЕСВ и 1-ДФ все равно будут стоять даты увольнения наемных) , если сильно хочется, то подайте.

А еще какие отчеты Вы собираетесь не сдавать?

За це повідомлення автора lutishka подякував: Мар'яна(22/07/2015 12:06)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22/07/2015 11:51 
Професор
Професор

lutishka написав:
А еще какие отчеты Вы собираетесь не сдавать?

не подаватиму лише ЄСВ і 1 ДФ.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22/07/2015 12:01 
Теург
Теург

Мар'яна написав:
не подаватиму лише ЄСВ і 1 ДФ.

тогда
lutishka написав:
Такое письмо ни на что не влияет (в последних отчетах по ЕСВ и 1-ДФ все равно будут стоять даты увольнения наемных)

За це повідомлення автора lutishka подякував: Мар'яна(22/07/2015 12:06)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16/03/2016 17:12 
Теург
Теург

Повідомлення: 4550
подскажите, приходит новый гл. бух, сертификат старого нужно блокировать? новый договор в налоговую нужно отправлять? на линии консультаций говорят что после получения сертификата и подписи на нового, просто подать уведомление, и смело отправлять отчеты и налоговые, новый договор не нужно

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 18/03/2016 13:52 
Теург
Теург

Повідомлення: 4550
народ, подскажите, просто если новый договор нужен, придется увольнять в период после сдачи отчетов :???:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 18/03/2016 14:16 
Теург
Теург

lily27,
Цитата:
Доопрацьовано електронний сервіс «Реєстрація договорів про визнання електронних документів»

Для покращення сервісного обслуговування платників при поданні податкових документів в електронній формі Державною фіскальною службою України доопрацьовано електронний сервіс «Реєстрація договорів про визнання електронних документів».

Договір про визнання електронних документів укладається відповідно до положень Порядку підготовки та подання податкової звітності в електронному вигляді, яка надсилається засобами телекомунікаційного зв’язку, затвердженого наказом ДПА України від 10.04.2008 № 233, зареєстрованим у Міністерстві юстиції 16.04.2008 за № 320/15011.

ДФС спрощено процес укладання Договорів про визнання електронних документів з територіальними органами ДФС, а саме, починаючи з 25 листопада 2015 року, платником податків укладається один Договір з територіальним органом ДФС за основним місцем обліку. До Договору додаються посилені сертифікати відкритих ключів. Для формування та подання Договору розроблено нову форму (код форми J1391004).

Додатково інформуємо про запровадження нового електронного сервісу управління ЕЦП.

Такий сервіс надає можливість керівнику вносити до системи подання документів в електронному вигляді інформацію щодо сертифікатів відповідальних осіб та самостійно визначити термін, на який відповідальній особі надається право підпису податкових документів (в межах строку дії сертифікату такої відповідальної особи). Також в повідомленні може бути надана інформація щодо нового сертифіката керівника (до закінчення строку дії попереднього сертифікату) або бухгалтера.

Для формування та подання платниками інформації щодо ЕЦП в електронному вигляді до Єдиного вікна подання електронної звітності розроблено нову форму Повідомлення (код форми J1391102).

До Повідомлення додаються сертифікати відповідальних осіб, зазначених у Повідомленні, та таке Повідомлення підписується ЕЦП цих відповідальних осіб.

Звертаємо увагу, що сформоване Повідомлення обов’язково підписується керівником електронним цифровим підписом, сертифікат якого на момент отримання Повідомлення вже наявний у системі подання документів в електронному вигляді як діючий сертифікат керівника платника податків.

За це повідомлення автора lutishka подякував: lily27(18/03/2016 14:21)

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 33 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: