Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"
http://vobu.ua/forum/

Повідомлення про прийняття працівника на роботу
http://vobu.ua/forum/viewtopic.php?f=28&t=68491
Сторінка 1 з 1

Автор:  Аленушка [ 02/07/2015 12:56 ]
Тема повідомлення:  Повідомлення про прийняття працівника на роботу

Постановою КМУ від 17.06.2015 р. № 413 затверджено форму повідомлення про прийняття працівника на роботу, яке подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізособою до територіальних органів ДФС за місцем обліку їх як платника ЄСВ. Подати таке повідомлення слід до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:
засобами електронного зв'язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;
на паперових носіях разом з копією в електронній формі;
на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п'ятьма особами.
Інформація, що міститься у повідомленні про прийняття працівника на роботу, вноситься до реєстру страхувальників та реєстру застрахованих осіб відповідно до Закону про ЄСВ.
Нагадаємо, що згідно зі ст. 265 КЗпП юридичні та фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю, зокрема, несуть відповідальність у вигляді штрафу в разі:
- фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати ЄСВ - у 30-кратному розмірі мінімальної зарплати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення;
- порушення інших вимог трудового законодавства - у розмірі мінімальної зарплати.
Постанова набирає чинності з дня опублікування.
UPD
Постанова офіційно опублікована у газеті "Урядовий кур`єр" від 27.06.2015 №115
Хтось вже подавав :?: в якому програмному забезпеченні є бланк :?: :shock:

Автор:  Аленушка [ 02/07/2015 12:57 ]
Тема повідомлення:  Re: Повідомлення про прийняття працівника на роботу

вибачаюсь, якщо продублювала.... начебто ніхто ще не писав :oops:

Автор:  Антон Янко [ 02/07/2015 13:01 ]
Тема повідомлення:  Re: Повідомлення про прийняття працівника на роботу

viewtopic.php?f=1&t=68265&start=45#p1274525

Автор:  AllaVP [ 26/02/2016 08:37 ]
Тема повідомлення:  Re: Повідомлення про прийняття працівника на роботу

Підкажіть будь-ласка, працівника переводимо з основного місця роботи на сумісника, чи потрібно буде повідомляти про прийняття на роботу. Дякую.

Автор:  kisa67 [ 26/02/2016 10:27 ]
Тема повідомлення:  Re: Повідомлення про прийняття працівника на роботу

AllaVP, нужно.

Автор:  макс.лю [ 15/03/2016 07:46 ]
Тема повідомлення:  Re: Повідомлення про прийняття працівника на роботу

Прийняття на роботу: процедура і загальні правила

:arrow: http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=522493

Автор:  kisa67 [ 16/03/2016 16:11 ]
Тема повідомлення:  Re: Повідомлення про прийняття працівника на роботу

господа,а я промахнулась, это самое повідомлення в медке вчера сдала в периоде "февраль", а нужно было "март".
звыт принят, в квит 2 указано-граничный срок полдачи 29 февраля, а дата отчета 15,03,2016. и что теперь делать, прям не знаю.

Автор:  R160216 [ 16/03/2016 16:17 ]
Тема повідомлення:  Re: Повідомлення про прийняття працівника на роботу

скасовуючу делайте

а потом снова нужную сделайте

Автор:  katrin_buh [ 05/05/2016 21:21 ]
Тема повідомлення:  Re: Повідомлення про прийняття працівника на роботу

AllaVP написав:
працівника переводимо з основного місця роботи на сумісника, чи потрібно буде повідомляти про прийняття на роботу. Дякую.

kisa67 написав:
нужно.

У меня тоже такая ситуация. Читала недавно в ВоБУ что не нужно повидомлять, что ж делать, на след. неделе нужно оформить перевод.

Автор:  katrin_buh [ 06/05/2016 11:10 ]
Тема повідомлення:  Re: Повідомлення про прийняття працівника на роботу

katrin_buh написав:
Читала недавно в ВоБУ что не нужно повидомлять

нашла этот журнал - была не права - нужно уволиться, а потом приняться заново по совместительству.

Автор:  nadinca [ 30/08/2016 10:13 ]
Тема повідомлення:  Re: Повідомлення про прийняття працівника на роботу

Подскажите пож-та, при приеме на работу у частного предпринимателя в гр."Номер приказа" ставить номер договора с физ.лицом? или нужен еще приказ? Я то уже отправила Повидомлення и поставила №1 из договора, а теперь сомневаюсь, может еще и приказ написать, но тогда он будет под №2 и нужно будет корректировать Повидомлення?

Автор:  dashab [ 30/08/2016 10:15 ]
Тема повідомлення:  Re: Повідомлення про прийняття працівника на роботу

можно № и дату договора

Автор:  nadinca [ 30/08/2016 10:39 ]
Тема повідомлення:  Re: Повідомлення про прийняття працівника на роботу

dashab написав:
можно № и дату договора

Фух, спасибо! Т.е. приказ о приеме на работу у частника не обязателен, правильно?

Автор:  julia37 [ 07/06/2017 09:32 ]
Тема повідомлення:  Re: Повідомлення про прийняття працівника на роботу

kisa67 написав:
господа,а я промахнулась, это самое повідомлення в медке вчера сдала в периоде "февраль", а нужно было "март".
звыт принят, в квит 2 указано-граничный срок полдачи 29 февраля, а дата отчета 15,03,2016. и что теперь делать, прям не знаю.
R160216 написав:
скасовуючу делайте

а потом снова нужную сделайте


Добрый день. У меня такая же ситуация. Информацию за июнь отправила в периоде за май. Звонила в налоговую, сказали делать корыгуючу, затем новую початковую. Но информация в новой початковой будет уже не вовремя поданной. При проверке выставят штраф. Что делать?

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/