Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"
http://vobu.ua/forum/

Неспівпадіння тарифного розряду у ШР та в розрарунков.листі
http://vobu.ua/forum/viewtopic.php?f=28&t=69122
Сторінка 1 з 1

Автор:  all.parol17 [ 11/02/2017 22:41 ]
Тема повідомлення:  Неспівпадіння тарифного розряду у ШР та в розрарунков.листі

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, який тарифний розряд встановлюється в штатному розписі: МАКСИМАЛЬНИЙ для цієї посади (тобто для конкретної особи за такою посадою визначається самостійно (тоді як визначається?)) чи реальний для певних осіб, що займають цю посаду в даний момент? Які ОФІЦІЙНІ документи можуть допомогти? На що можна посилатися?

У штатному розписі вказана моя посада без поділу на будь-яку категорію, кількість посадових одиниць - 2, тарифний розряд та оклад (ставка). Бухгалтер нараховує мені заробітну плату, виходячи з тарифного розряду, що на чотири менше, аніж вказано в штатному розписі, вказуючи на те, що це максимально можливий розряд і для кожного працівника він встановлюється окремо. Ніяких документів про конкретне встановлення тарифного розряду в нашому закладі по цій посаді і для конкретного працівника, тобто мене, немає. Ніякого положення про підвищення кваліфікації працівників підрозділу немає у нашому закладі та й в Україні (підрозділ на момент створення був унікальним, на той час був затверджений штатний розпис, де вказано посади,конкретні тарифні розряди та оклади БЕЗ ВИЛКИ, тобто БЕЗ розрядного інтервалу за кожною із посад в штатному розписі. Особам, що займають ІНШІ посади, відразу з першого дня роботи застосовували розряд із штатного розпису. Табель робочого часу фіксує лише ПІБ, посаду та час роботи по днях. Чи може у штатному розписі зменшитися тарифний розряд на 4 пункти без відома працівника, що займає відповідну посаду?
В колективному договорі на 2012 рік було в штатному розписі вказано 16 тарифний розряд, а платили по 8-ому, потім по 9-ому, а через 4 роки в штатному розписі на цю ж посаду вказали 12 тарифний розряд, не повідомивши про це жодного працівника на цій посаді. Обіймаю посаду вже близько 10 років, за цей час ніяких дисциплінарних порушень не маю. Підрозділ, у якому працюю, отримав за цей час декілька грамот. Про такі справи з тарифікацією дізналася лише на цьому тижні і то - випадково. Які дії може вжити працівник? Куди можна звернутися? Чи може штатний розпис за цих умов змінитися в бік погіршення, коли в колективному договорі прописано, що він колдоговір " ...встановлює МІНІМАЛЬНІ соціально-економічні гарантії, що не можуть бути змінені в бік погіршення".

Яким чином можна досягти тарифного розряду, вказаному в штатному розписі за відсутності підвищення кваліфікації шляхом атестації, бо немає положення про атестацію на таку посаду не лише в нашому закладі, але й в Україні? Яким чином за таким умов відбувається рух вгору по тарифній сітці?

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/