Форуми газети "Все про бухгалтерський облiк"

Сьогодні: 20/10/2018 01:12

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 7 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 06/04/2013 11:06 
Професор
Професор

З нами з: 27/04/2005 14:42
Повідомлення: 424
Коллеги, подскажите - может быть уже кто-то сталкивался - у ЧП-ника работает неоформленный сотрудник, но на него на рабочем месте лежит оформленный трудовой договор с датой не более недельной давности, не зарегистрированный в центре занятости. Спасает ли это на момент проверки от штрафов? "Да, хотели ехать регистрироваться, да, до сих пор не доехали, но у нас есть 7 дней на регистрацию договора в центре занятости." Это поможет? В конце концов - все в рамках Закона, что проверяющие могут предъявить?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 06/04/2013 13:04 
Професор
Професор

З нами з: 23/10/2012 09:41
Повідомлення: 136
а как давно на самом деле он работает?налоги на з.п платятся на него?


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 06/04/2013 13:13 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/12/2010 15:42
Повідомлення: 8595
ЮЮЮЮлия написав:
а как давно на самом деле он работает?налоги на з.п платятся на него?

Какие налоги, если человек не оформлен :?:


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 06/04/2013 13:18 
Професор
Професор

З нами з: 23/10/2012 09:41
Повідомлення: 136
ФОП — платник єдиного податку має доплачувати за найманого працівника по 50% ставки єдиного податку щомісяця, отже маємо зазначену суму донарахування за кожен місяць роботи найманого працівника. Пеня на зазначену суму не нараховується.
Якщо найманий працівник веде готівкові розрахунки з покупцями, тобто займається реалізацією товарів від імені підприємця, то він повинен вести зареєстровану у встановленому порядку книгу обліку доходів та витрат. За її відсутність підприємець несе відповідальність у вигляді штрафу в розмірах, що вказані у попередньому пункті посту.
Робота працівника на підприємця має на увазі виплату заробітної плати, а отже і утримання податку на доходи фізичних осіб. За неутримання та неперахування ПДФО податковий агент, відповідно до статті 127 ПКУ, несе відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 25% суми податку що підлягає сплаті в бюджет. За друге та третє таке порушення протягом 1095 днів штраф збільшується, відповідно, у два та три рази. Також, підприємця чекає донарахування суми ПДФО, що не було сплачено до бюджету та пеня. Звісно, факт виплати доходу на користь найманого працівника треба ще довести.
З попереднього абзацу витікає штраф, який передбачено статтею 163-4 Кодексу про адміністративні правопорушення, в розмірі від 34 до 51 грн. За повторне, протягом року, порушення — штраф в розмірі від 51 до 75 грн.
Виплата доходів на користь найманого працівника перебачає подання звітності до податкової. З 2011 року такою звітністю, відповідно до пункту 176.2 ПКУ, є форма 1-дф, яка подається за квартал, та податкова декларація з податку на доходи фізичних осіб, яка подається за календарний місяць. Відповідальність за неподання звітності визначена статтею 120 ПКУ та складає 170 грн. за кожне неподання. Повторне таке порушення, платником податків до якого протягом року вже було застосовано штраф, тягне за собою накладення штрафу в розмір 1020 грн. за кожне неподання.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 06/04/2013 13:27 
Професор
Професор

З нами з: 23/10/2012 09:41
Повідомлення: 136
если при провеке сам работник скажет что работает первый или второй день(стажируется),то ничего страшного.есть 7 дней на регистрацию договора в ЦЗ.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 06/04/2013 13:33 
Теург
Теург
Аватар користувача

З нами з: 15/12/2010 15:42
Повідомлення: 8595
ЮЮЮЮлия написав:
ФОП — платник єдиного податку має доплачувати за найманого працівника по 50% ставки єдиного податку щомісяця, отже маємо зазначену суму донарахування за кожен місяць роботи найманого працівника. Пеня на зазначену суму не нараховується.
Якщо найманий працівник веде готівкові розрахунки з покупцями, тобто займається реалізацією товарів від імені підприємця, то він повинен вести зареєстровану у встановленому порядку книгу обліку доходів та витрат. За її відсутність підприємець несе відповідальність у вигляді штрафу в розмірах, що вказані у попередньому пункті посту.

Робота працівника на підприємця має на увазі виплату заробітної плати, а отже і утримання податку на доходи фізичних осіб. За неутримання та неперахування ПДФО податковий агент, відповідно до статті 127 ПКУ, несе відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 25% суми податку що підлягає сплаті в бюджет. За друге та третє таке порушення протягом 1095 днів штраф збільшується, відповідно, у два та три рази. Також, підприємця чекає донарахування суми ПДФО, що не було сплачено до бюджету та пеня. Звісно, факт виплати доходу на користь найманого працівника треба ще довести.
З попереднього абзацу витікає штраф, який передбачено статтею 163-4 Кодексу про адміністративні правопорушення, в розмірі від 34 до 51 грн. За повторне, протягом року, порушення — штраф в розмірі від 51 до 75 грн.
Виплата доходів на користь найманого працівника перебачає подання звітності до податкової. З 2011 року такою звітністю, відповідно до пункту 176.2 ПКУ, є форма 1-дф, яка подається за квартал, та податкова декларація з податку на доходи фізичних осіб, яка подається за календарний місяць. Відповідальність за неподання звітності визначена статтею 120 ПКУ та складає 170 грн. за кожне неподання. Повторне таке порушення, платником податків до якого протягом року вже було застосовано штраф, тягне за собою накладення штрафу в розмір 1020 грн. за кожне неподання.

smml2 Вы в каком году живете - в 2011? Вы, наверное удивитесь, но сейчас апрель 2013г. :smile: Ото выделенное красным уже давно кануло в Лету



За це повідомлення автора lutishka подякував: Анни(03/07/2013 15:36)
Рейтинг:1.28%
 
Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 10/04/2013 14:46 
Критик головний
Аватар користувача

З нами з: 08/08/2005 09:41
Повідомлення: 63212
Изображения: 0
Звідки: Киев
ЮЮЮЮлия написав:
если при провеке сам работник скажет что работает первый или второй день(стажируется),то ничего страшного.есть 7 дней на регистрацию договора в ЦЗ.

немного не так. Он скажет что первый или второй день работает, и ТД заключен, просто еще не зареген в фонде :)

_________________
Те, кто соблюдает нейтралитет, сталкиваются с ненавистью побежденных и презрением победителей (с)
Зображення
Допомога нашим бійцям
Приват 4731185602392919
https://www.facebook.com/ZlayaPrincesa


Догори
 Профіль Персональный альбом  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 7 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зареєстровані учасники: Bing [Bot], Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2010 Українська підтримка phpBB